Skocz do zawartości

Nareszcie cos hardcore'owego :)


Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda...jeszcze w dodatku forumowy kolega :/ Myślałem że na forum juz takich akcji sobie nie bedziemy robić...Siedze u kuby i to co z tym silnikiem jest to masakra :/ Korbowód lara gdzie chce..że ten silnik sie nie rozpadł to jest takie szczęście....

 

no to gratuluje ' date=' jestes kolejnym zywym dowodem ze za cz nie trzeba placic 1,5 tys zl. A jak sie sprawuja amorki od mz ?? ugina to sie troche ? nie za miekkie ?[/quote']

 

Kupiona za 820 plus częsci ze 300 to spoko....a tylne amorki słabo...za miekkie

 

Ej sory bardzo nie chciałem nikogo urazić ale uznałem ze to przesada...napisane że silnik spoko a tu sie okazujue że do generalki....moim zdaniem nie popełniłem wielkiego grzchu pisząc o tym co mi nie pasi....ale no cóż....to już rozpatrzą moderatorzy do których post został zgłoszony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej sory bardzo nie chciałem nikogo urazić ale uznałem ze to przesada...napisane że silnik spoko a tu sie okazujue że do generalki....moim zdaniem nie popełniłem wielkiego grzchu pisząc o tym co mi nie pasi....ale no cóż...

Moim zdaniem nasz kolega ma racje' date=' nie powinniśmy sobie wykręcać takich numerów, wciskanie komuś kitu to na serio nic przyjemnego. Simak_Enduro jestem po twojej stronie!!!!

 

jak to było dawno dawno ' date=' co wyścig motocykl do wymiany [/quote']

No wiesz nie wiem czy co wyścig, które moto z ogromnym luzem na wale i z przytartym tłokiem zapierniczało by jak dzikie i paliło z kopa?! Ja jestem pełen podziwu dla CZ które po tylu latach exploatacji dalej dają ogromną frajde z jazdy!! Jestem pewien że CZ enduroguy po remoncie nawinie sporo kilometrów w ciężkim terenie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiadomo dlaczego byla sprzedana jako : nieodpalajaca ' date=' bo zebys odpalil to na pewno silnik by stukal , i wtedy moglbys sie potargowac:P[/quote']

Wlasnie o dziwo po chwili zaczal dopiero mocniej stukac. Nawet u Gościa odpaliła na chwile. U siebie zmienilem swiece i nawet przejechalem sie troche. Stwierdzilem ze stukot jest coraz wiekszy to silnik na stol i do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ojj Gościu Gościu, to żeś sobie "reklamę" zrobił...

Nic to, najważniejsze, że moto jeździ. A na miejscu Gościa partycypowałbym w jakimś stopniu w kosztach naprawy czegoś, co przy sprzedaży nie zostało wyraźnie zaznaczone. Albo kupił jakiś ciuch, kask, cokolwiek kupującemu. Kwestia honoru...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to było dawno dawno ' date=' co wyścig motocykl do wymiany [/quote']

No wiesz nie wiem czy co wyścig' date=' które moto z ogromnym luzem na wale i z przytartym tłokiem zapierniczało by jak dzikie i paliło z kopa?! Ja jestem pełen podziwu dla CZ które po tylu latach exploatacji dalej dają ogromną frajde z jazdy!! Jestem pewien że CZ enduroguy po remoncie nawinie sporo kilometrów w ciężkim terenie!!!!![/quote']

prawie każda CZ po zawodach crosowych była wymieniana na nowa (tak było za komuny) a co do padnietych sprzetów to w tym sezonie widziałem 2 sprzety z pęknietymi cylindrami , które potrafiły ukończyć zawody na niezłych miejscach , niewspominajac o przytartym tłoku i pierscieniach zjechanych i wyj** łożyskach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa co za syf :? sprzedaje motor za mało kase, skad moglem wiedziec ze kobra ma luzy? nie rozbieralem silnika, lalem wache i jeździlem, czego chciec wiecej?

 

motor byl sprzedawany jako nie na chodzie. i zadnej reklamy sobei nie zrobilem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...