Skocz do zawartości

Nareszcie cos hardcore'owego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałęm sie wszystkim pochwalic, bo nie moge tego zachowac tylko dla siebie :) . A wiec stalem sie posiadaczem CZ 516 . Sprzet po prostu super. Narazie przejechalem 500metrow i juz jestem zaskoczony osiagami, wygladem i piekna praca silnika. Dałem 820zł, bo była nie na chodzie (kilka razy zapalila ale sie nie wkrecala). Zmienilem swiece i BINGO!!!! Stan naprawde fajny (na boczkach jeszcze nie ma lakieru tylko sa barwione) no i sie zakochalem w CZ. Duzo lepiej sie prowadzi niz krowiasta DT i osiagi tez lepsze.

Pozdrawiam i polecam

 

Fotki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=49857350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, a czy to nie przypadkiem kondona (ew. goscia) cz ?:)

Gratulacje nowego sprzeta, swietna sprawa miec cos nowego :())

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dzieki za miłe słowa :) . niestety zostałem wykiwany z deka przez Gościa. A wiec tak: luz na korbowodzie 5mm gora dol (stukal w glowice, az dziwne ze sie nie urwalo), tlok zatarty (jakby ktos zwalil szlif). Dobrze ze czesci do CZ tanie i juz wszystko znalazłem... Ogolnie maszyna glosna jak cholera, trzeba ja strasznie krecic, ale to jest piekne. Jesli chodzi o wyglad zewnetrzny to reakcja kolegow jest taka: "WoW naprawde super wyglada. Na zdjeciach jak WSK ale w rzeczywistosci jest swietna". Aha, spokojnie sie tym naprawde nie da jezdzic (wypycham ja z placu bo nie da sie praktycznie ruszyc bez rwania gleby) :( . Powiem jeszcze ze pali od kopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...