Skocz do zawartości

DUŻE CRUISERY który wybrac???


Wiśnia Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także polecam VN bo się w nich ostatnio zakochałem ale Willd Star jest O.K też się do niego przymieżałem ale wybór padł na VN 2000 :icon_exclaim: :biggrin: :cool:

ten motocykl przeraża mnie ale całkiem pozytywnie

mieć takei bydlaka miedzy nogami to dopiero coś

:biggrin:

 

a koledze mówie: bierz wild stara wizualne cudeńko :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minal mnie dzisiaj na M3 (wracalem z wypadu do Swanage) Triumph Rocket III. Slicznosci. Niesamowity moment i vmax, duza wygoda i wspaniala sylwetka. No, ale to najwyzsza polka cenowa.

Nikt nie wspomnial tez o Hondzie Valkyrie, ciekawe po ile one teraz chodza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba cała seria Star od Drag Stara do Wild Stara :biggrin: :cool: :icon_exclaim:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie jest czuć tę potęgę mocy pod tułkiem a najprzyjemniej gdy przyspieszasz i te dwa monstra (tłoki) zaczynają gadac :icon_exclaim: :biggrin:

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minal mnie dzisiaj na M3 (wracalem z wypadu do Swanage) Triumph Rocket III. Slicznosci. Niesamowity moment i vmax, duza wygoda i wspaniala sylwetka. No, ale to najwyzsza polka cenowa.

 

Przy odrobinie szczescia zeszloroczne egzemplarze mozna kupic juz za 13K eur w Germanii - trzeba tylko dopilnowac czy mial wymieniona uszczelke w tylnej osi w ramach akcji serwisowej.

 

IMHO biorac pod uwage co RIII potrafi, jak sie tym jezdzi i ile pali to naprawde jest warto o nim pomyslec.

 

Fakt - inne jest toto niz wiekszosc motocykli, zaraz sie ortodoksi odezwa ze cruiser to tylko V2 a moim zdaniem wlasnie cale piekno takiego Triumpha polega na tym ze jest inny. Trudno go pomylic z czyms innym :clap:

 

No i ten moment obrotowy :icon_exclaim: :biggrin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wild star - chlodzony powietrzem na pas zadne cudo wedlug mnie

triumph rocket - 3 cylindry nie chodzi to jak widlak

vulcany starsze mialy wady a hondy nie dlatego teraz pokutuje opinia ze hondy to hondy itd ale fakt jest faktem honda to honda i jak brac to najlepiej honde tylko nie kazdemu sie podoba wyglad np vtx 1800

 

tak ze oprocz takich opini jakie wyglaszaja niektorzy bo widzieli moto lub nim jechali to napewno robi wrazenie i wogole slad w zyciu itd nie zapomni sie tego :icon_exclaim: to jeszcze nalezy rozwazyc wszystkie za i przeciw tak obiektywnie ale ogolnie yamaha to tez marka z klasa wiec napewno moto jest pierwsza klasa :biggrin:

 

odnosnie ortodoksow dla mnie piekno widlakow to nie tylko wizulana strona a dzwiek i zaden 3 cylindrowiec nie bendzie tak chodzil i tyle moje zdanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tylko Wild Star. Moze ma tylko 63 KM ale tyle momentu obrotowego przy tak malych obrotach to nie ma zaden inny motor. Pali okolo 5-tki na setke. Cylindry ceramiczne, kute tloki, zadnych lancuszkow rozrzadu itp. Nie do zajezdzenia. I ten wyglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: sprawa widzę toczy sie od roku ale końca nie widać nie widac nie widac. Kazdy z forymowiczów ma rację (a ona jest jak d...pa bo każdy ma swoją) bo takowe ma doświadczenia z danym sprzetem,lub coś gdzies usłyszał. ciekaw jestem jaką maszyne kolega Wiśnia Pawel zakupił, czekam na informacje.

a apropos poruszonego tematu na początku o konikach ile mają maszyny to prosiłbym o pomoc. znawcy napewno pomogą albo wskarzą drogę do wiedzy: royal star xvz 1300 bo nic nie mogę znależć a tym bardziej dowiedziec sie o mocy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na forum bylo juz o Royalah ale moc oscyluje w granicach 80-96 km w zaleznosci od wersji i kraju pochodzenia a silnik pochodzi w prostej lini od V-maxa tylko zdlawiony ale poszukaj :icon_razz: dokladnie na Forum ale pewno odezwa sie wlasciciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...