Skocz do zawartości

No to sie kurwa wyje***m:(


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skrecie w lewo z dwupasmowego wiaduktu na zjazd na kolejna dwupasmowke, wiec nawet nie zdazylem sie dobrze rozpedzic :P Pogoda byla piekna i droga suchutka, a znaki byly

ktore dokladnie miejsce, tzn. skrzyzowanie jakich ulic?

 

Trzymaj sie, naprawiaj grata i spowrotem na ulice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore dokladnie miejsce, tzn. skrzyzowanie jakich ulic?  

 

Trzymaj sie, naprawiaj grata i spowrotem na ulice :-)

 

Jechalem Wojska Polskiego od AR w strone CSWL i skrecilem w lewo na Niestachowska chcac dotrzec do ronda Przybyszewskiego i na zjezdzie z wiaduktu przy zatoce przystankowej sie zatrzymalem :cry:

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspulczuje

znajomy dzisiaj mial na moto wypadek

jechal i to z pasarzerem i mu katamaran droge zajechał.

potem pobosze rów itd. (trasa+dobre moto+ ponad 200kmh-moto skasowane)

kierowca i pasarzer - przewiezieni do szpitala (jeden helikopterem)

po kilku godzinach ... wypisani ze szpitala .

zdrowo potluczeni.

nic pozatym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem mocno stłuczony łokieć (też na moto), więc gdybyś chciał wymienić doświadczenia w sprawie kolana, to pisz :P

Dodam, że miałem silne bóle i ograniczony ruch ręką przez 3 tygodnie. Potem w miarę szybko przeszło i już jest nieźle.

 

Do okładów są takie fajne żele firmy 3M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolana - mialem stluczone po glebie (przygniecione rama do asfaltu), 3 miecha kustykalem, ale wydobrzalem bez interwencji rzeznikow.

 

wspolczuje moto, z marcinCBR bedziemy przerabiali reanimacje jego sprzeta, na razie czarno to widze- te popekane plastiki i stelaz powyginany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie wiedziałem ze przy 50 mozna takiej biedy sobie napykać. Życze szybkiego powrotu do zdrowia i udanej reanimacji sprzętu.

 

Na kolano stosuje oklady z puszki dobrze schlodzonego Tyskiego

Heh... dobre. Słyszałem, że dobre są też okłady z młodych piersi ;) Po takich zabiegach na pewno szybko wrócisz do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dwa lata temu babka wyjechała z bocznej drogi i niestety nie zdążyłem wyhamować (stare moto, kiepski przedni hamulec, chociaż był dobrze ustawiony). Jechałem z panną (teraz już żoną;)), pół moto skasowane a, że to zabytek to mam zaje***te problemy z częściami. Rozwaliłem jej cały błotnik i maskę, głową rozbiłem przednią szybę, a że był wtedy upał to się jechało niespecjalnie ubranym to szkło się wbiło wszędzie, dwie godziny z nas w szpitalu wyciągali. W sumie to nic poważnego się nam nie stało, nie mogłem chodzić przez kilka dni tak sobie nogi obiłem o kierownicę a żona też się potłukła, bo przeleciała przez cały samochód i spadła na asfalt. Jeszcze potem mi jakiś gnój kask zwiną z wypadku ale potem go dorwałem hehe ;) Uważajcie na hamulce, szczególnie w starych moto!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolano stosuje oklady z puszki dobrze schlodzonego Tyskiego - dziala rewelacyjnie i wlasciwie juz w 85% jestem sprawny...

dam Ci mala rade na drugi kolano stosuj oklad z LECHA (chodzi o piwo ;) ) i bedziesz sprawny w 100% ;)

wracaj szybko do zdrowia i na nasze kochane POLSKIE drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...