Skocz do zawartości

Wkoncu sie pochwale :P


Rekomendowane odpowiedzi

Nom a wiec sprawilem sobie wkoncu moto nowe :P. Pare osob troche mi to odradzalo, z racji tego iz nie jest to typowo terenowe jak np dt, ale fajnie sie smiga :P))) Nom a wiec wkoncu ja mam, Honde nx125 ;)) Dzis i wczoraj prawie caly dzien smigania, a jutro spr z fizy, ale przeciez to nie wazne ;)

 

Pzdr =]]]]]]]

 

http://bikepics.com/members/techniacz/93nx125/ < fotki jakies zrobione niestety moim telefonem ;)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem, ogladnalem -> naprawde fajny, bardzo mi sie podoba. przylaczam sie do gratulacji, oby Ci sluzyl i sie nie psul. a tak wogole to ta zmiana to z jakiego moto? i wogole zapodal bys jakies szczegoly odnosnie hondzi :P

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;) Za honde dalem 4200 zl, 93r - takze zle nie jest ;) Jedyne co w nie nie dziala to licznik (slimak poszedl), ano i olej wycieka (naszczescie dosc malo i da sie narazie smigac :P ) - ale to bede mial naprawione w ramach ceny, za ktora ja kupilem.

Gartualacje. Jednak sie na nią zdecydowałeś ;)

Ano nie moglem przestac o niej myslec :oops: :twisted: :lol:

 

Narazie niewiele o niej wiem - 4suw' date=' gdzies przeczytalem ze ma 14 koni, ale czy to prawda to nie wiem. W dowodzie pisze ze masa 120 kg Ogolnie jak szukalem na goglach cos o niej to tylko baterie wyskakiwaly =']]

 

Przesiadlem sie z simsona sr50 :P Nom i roznica jest niewyobrazalna ;) Pierwsza jazda, z qmplem i zdziwienie ze to ciagnie na kazdym biegu pod gore z pasazerem o_O

 

Ogolnie fajne moto ;) Tyle ze przydalby sie pas nerkowy, bo cos mnie z tylu boli tak jakby prawa nerka :/ Tylko nie wiem teraz czy to nerke sobie przewialem, czy jakis zakwas na kregoslupie ;/ Ale to i tak nie przeszkodzi mi smigac, zwlaszcza gdy za oknem sloneczko ;)))

 

Pzdr ;)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...