Skocz do zawartości

Okazalo sie ze tarcza jest lekko kszywa! gdzie prostują?????


SajGoN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryży, mteoda dobra, tylko przypadkowo zamiast tarczy można dostać rondel - to właśnie jedyna niedogodność tej techniki.

 

POzdro, Pawel

 

PS. Pływającej tarczy sie NIE PROSTUJE !!! Co więcej - w ogóle tarcz sie nie prostuje. Czasami można toczyć tarcze samochodowe, ale i tak do zalecanej przez producenta grubości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprostawać wyprostują tylko nikt Ci nie zagwaratnuje że się na niej nie wywalisz, ze nie pęknie podczas hamowania, albo że nity wytrzymają, koszty przy glebie byłyby nieporównywalne z kasą jaka zaoszczędzisz prostując tarczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty mieszkasz Ksantia?

Czy trzeba wszystko w sposób ordynarnie prosty wam przedstawiać? Czy rozumiecie tylko odpowiedzi TAK i NIE? Czy ja w jakis sposób zaatakowałem personalnie Sajgona?

Sajgon jakos nie zaprotestował. A wy obrońcy uciśnionych bronicie go w swej nadgorliwości.

Jest na forum opcja szukaj. Można najpierw zerknąć w archiwum co jest na ten temat a dopiero w razie wątpliwości pytać.

 

Zdanie na ten temat zostało przez ryżego wypowiedziane żartobliwie musimy się nauczyć podchodzić z dystansem do samych siebie

P.S to z tą hutom to było niezłe ja się uśmiałem

Co do tej tarczy to teoretycznie prostują, ale takie prostowanie to jest lipa lepiej kupić nową widziałem w Dizmarce ,że ktoś robi takie lanserkie tarcze wentylowane <w różne wzorki,wcięcia >czy ktoś wie coś bliżej na temat tego gościa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą nie dziwi mnie cynizm Ryżego... Kiedy wreszcie trafi do ludzi, że w motocyklu pez kłopotu napedzającym się do 100km/h w 3 sek i rozwijającym prędkość dobrze ponad 200km/h technologia napraw z czasów syreny to samobójstwo ale co więcej także potencjalne zabójstwo?

tak poważne elementy motocykla jak hamulce, rama czy zawieszenie w tych pojazdach bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo kierowcy, pasażera i WSZYSTKICH innych uczestników ruchu więc ich "rzeźbienie" niesie ze sobą DUŻE ryzyko!

pytanie poraz nty o prostowanie , spawanie ram kół, lag jest nonsensem i takich numerów nie powinno sie robić dla dobra swojego i wszystkich pozostałych ludzi.

Czy do tego trzeba być expertem aby takie sprawy zrozumieć?

Aaaa zresztą co dają nasze posty - Polak i tak potrafi i nadal ludzie bedą kupować złom z zachodu i w domu będą go klepać/spawać/kleić/skręcać na druty itp... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego trzeba być expertem aby takie sprawy zrozumieć?

Aaaa zresztą co dają nasze posty - Polak i tak potrafi i nadal ludzie bedą kupować złom z zachodu i w domu będą go klepać/spawać/kleić/skręcać na druty itp... :P

Ech hiszpan - to wszystko dlatego że naprawienie jest tańsze niż kupno nowego, a niestety nie zarabiamy jak na Zachodzie - proste jak drut w kieszeni 8)

Gdybym zarabiał 5-6 razy więcej to wierz mi - bardzo chętnie moto naprawiłbym stosując nowe części, albo najlepiej zmieniając moto na nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego trzeba być expertem aby takie sprawy zrozumieć?

Aaaa zresztą co dają nasze posty - Polak i tak potrafi i nadal ludzie bedą kupować złom z zachodu i w domu będą go klepać/spawać/kleić/skręcać na druty itp... :P

Ech hiszpan - to wszystko dlatego że naprawienie jest tańsze niż kupno nowego' date=' a niestety nie zarabiamy jak na Zachodzie - proste jak drut w kieszeni 8)

Gdybym zarabiał 5-6 razy więcej to wierz mi - bardzo chętnie moto naprawiłbym stosując nowe części, albo najlepiej zmieniając moto na nowe ;)[/quote']

wiem, wiem... ja także mieszkam, pracuje i zarabiam w RP czy tez ex PRLu. Mam ten sam kłopot co i większość z ludzi na tym forum czyli notoryczny brak kasy.

Z tego powodu nie porywam sie na wydatki na które mnie nie stac. Nie kupuje więc motocykli nowych ale nie "oszczędzam" na utrzymaniu tego co mam poprzez dziwne kombinacje. Ja takze chciałbym czasami mieć np Aprlilię RSV i Subaru impreza STi w garazu ale wiem, że mnie na to nie stać i nie staram sie tego zmienić poprzez zakup złomu i samodzielne "rzeźbienie". Nie stać mnie to nie kupuje proste i logiczne ;) z tego powodu mam kilkuletni motocykl ze średniej półki cenowej i jeszcze starsze auto z jeszcze niższej półki. Poprostu tylko na to mnie stać... Poco oszukiwać siebie i innych?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie RK zapracował sobie na nagrodę NOBLA swoimi wypowiedziami.

Popieram w całej rozciągłości także wypowiedź Pawła.

Tarcz się nie prostuje i basta. Niewolno, nie powinno się i NIE.

Sugestia Krasnala jest trafna bo my naprawdę nie zarabiamy tak jak na zachodzie ale bijemy na łeb wszystkie narody szpanerstwem.

Po kigo h*** kupować motocykl jak za mało zarabiamy może kupić kozę.

Daje zdrowe mleko, źre bele co a jak się bardzo uprzeć to i można ją od tyłu zapiąć tylko w gumiakach i nie wydawać kasy na panienki.

Wrednej natury nie da się wyleczyć i basta.

Szczęki hamulcowe do WSK kosztuję 12 zeta i też niektórzy okuwają.

O wycieraniu szkłem dupy nie będę już się rozpisywał.

Ale na koniec może, a może i nie bo wkońcu jek ktoś bardzo chce popełnić samobójstwo to może tylko dlaczego i za co chce zabić swoją dziewczynę??????????????????????????????????????????????????????

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie RK zapracował sobie na nagrodę NOBLA swoimi wypowiedziami.

Popieram w całej rozciągłości także wypowiedź Pawła.

Tarcz się nie prostuje i basta. Niewolno' date=' nie powinno się i NIE.

Sugestia Krasnala jest trafna bo my naprawdę nie zarabiamy tak jak na zachodzie ale bijemy na łeb wszystkie narody szpanerstwem.

Po kigo h*** kupować motocykl jak za mało zarabiamy może kupić kozę.

Daje zdrowe mleko, źre bele co a jak się bardzo uprzeć to i można ją od tyłu zapiąć tylko w gumiakach i nie wydawać kasy na panienki.

Wrednej natury nie da się wyleczyć i basta.

Szczęki hamulcowe do WSK kosztuję 12 zeta i też niektórzy okuwają.

O wycieraniu szkłem dupy nie będę już się rozpisywał.

Ale na koniec może, a może i nie bo wkońcu jek ktoś bardzo chce popełnić samobójstwo to może tylko dlaczego i za co chce zabić swoją dziewczynę??????????????????????????????????????????????????????[/quote']bo to zła kobieta była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie i Panie !!!!!

O huk tu zapiernicza :?: :?: :?: :?:

 

Po pierwsze zanim napisalem ten post to poszukalem w archiwum i nic takiego nie znalazlem w ciagu 40min. Moze gdybym mial net non-stop to bym mial czas zeby szukac tego 3 godziny, ale i tak nie wiadomo czy bym znalazl.

Was wszystkich prosze o nacisniecie w tej chwili klawisza HOME. Tak, to jest moje pytanie.

 

Lunch, Ryży Koń nie obraził mnie, ale gdyby to zrobił (lub gdybym tak to odebral) napewno bym zareagowal. Ale dzieki wielkie Tobie i Ksantia.

Zapewniam Was wszystkich ze gdybyu gosc mial na tyle kasy zeby kupic nowa tarcze to by to uczynil, bo to łatwiejsze niz krecic sie za prostowaniem, a zreszta pytalby sie gdzie mozna kupic nie tania tarcze ale bardzo dobtra tarcze nie to GSa tylko do np: GSX 1400.

Reasumujac kasa (a raczej jej brak) to powód tego pytania.

 

Poza tym nie wiem dlaczego, ale czeasc z Was odebralo ten post jak koncert zyczeń. Jesli tak to tez mi sie marzy Yamaha MT-01 Steage 3 z momentem 190Nm i BMW M3 E-30 Cabrio z silnikiem 3.6 od M5 E-34 lub 3.3 Hamman lub Ford Mustang z silnikiem min. 5 litrow i nie wiecej niz 200 koni. Wcale nie marze o nowym BMW Z4 nowe auta sa bez duszy.

No...... to troche pomarzylem. Jak Wy to i ja.

 

I na koniec. Proszac Was o rade chcialbym rozwiazac problem, bo radzenie komus kup nowa tarcze czy lagi jest gatka nie prowadzaca do rozwiazania problemu z jakim sie borykam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...