Skocz do zawartości

cross 500 2T - mam sie go bać?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedział że wolne kopanie dołka wynika ze zjechanego kapcia a nie silnika. Jak kostka nowa to i 50tką szykciej by się wykopało niż 500 na sliku. Także nie uznawałbym tego za kryterium stanu motocykla. Jeśli silnik pali to nawet jeśli parę koni już sobie biega po polu to napewno ma te 60! Mi na nowej kostce raz CZ żabe skoczyła to już był dołek na parę centymetrów :) Chłopak z filmu pewnie miał stres że mu koło nagle przyczepność złapie o jakiś korzeń. Ja bym miał :P Czekamy na jakieś filmiki z jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

szczerze mowiac ja KTM 250 SX od nowosci mialem moze z miesiac czasu i tez poszedlem na kozaka ze na pierwsze enduro 125 ccm napewno bedzie slabe to kupie 250 i po przejarzczce po lesie mialem prawie dwa miesiace lerzenie w szpitalu wiec niechce nawet myslec o 500 ;) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wprawnego jeźdźca i 500ccm nie straszne, jak we wczesniejszych postach pisałem, widziałem jak kilku młodocianych ujeżdżało kawe kx 500 i jeżdzili i nic im nie było

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wprawnego jeźdźca i 500ccm nie straszne' date=' jak we wczesniejszych postach pisałem, widziałem jak kilku młodocianych ujeżdżało kawe kx 500 i jeżdzili i nic im nie było[/quote']

 

Dokładnie.

ja SX 520 przjechałem Sporo KM i nic mi nie było a po YZ 80 skończyłem 2 tyg w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wprawnego jeźdźca i 500ccm nie straszne' date=' jak we wczesniejszych postach pisałem, widziałem jak kilku młodocianych ujeżdżało kawe kx 500 i jeżdzili i nic im nie było[/quote']

 

także to widziałem...ładnie dawali rade ale dodam że jezdzili bez kasku i żadnych ohchraniaczy.. :-x :-x :-x :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...