Skocz do zawartości

Buty na enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że w Formach Terrain nie dość że mokro to do tego potrafią po jakimś czasie klamry strzelać. Czy ktoś może to potwierdzić???

ja mam formy i jedyne co mnie w nich denerwuje to to ze kupiłem za mały rozmiar i troche mnie stopa boli :rolleyes: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Na akcji jest podany nr. 42 i długość wkładki: 27,3 cm. Ja mam stope ok 25cm czy buty będą pasowały. :notworthy:.

Luz jest wskazany ale tutaj masz ponad 2 cm :icon_rolleyes: . W sumie ja jeździłem w butach dużo wiekszych niż na rozmiar mojej stopy i mi to nie przeszkadzało bo i tak łydkę miałem opiętą cholewą więc but nie latał. Najlepiej jakbyś przymierzył jakiś but w tym rozmiarze w sklepie i zdecydował.

 

EDIT: Przez kłopoty z serwerem niechcący zdublowałem posta, sorry

Edytowane przez rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam butów do enduro w przedziale cenowym 400-600 zł, biorę pod uwagę kilka modeli: W2, Forma Terrain lub Raptor, O'neal Element 2, Axo Boxer, No Fear Attack. Jeżeli znacie jakieś inne w tym przedziale cenowym to też dajcie znać.

I jeszcze jedno pytanie - jaki rozmiar buta nosicie na codzień a jaki buta do enduro??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam butów do enduro w przedziale cenowym 400-600 zł, biorę pod uwagę kilka modeli: W2, Forma Terrain lub Raptor, O'neal Element 2, Axo Boxer, No Fear Attack. Jeżeli znacie jakieś inne w tym przedziale cenowym to też dajcie znać.

I jeszcze jedno pytanie - jaki rozmiar buta nosicie na codzień a jaki buta do enduro??

na codzien 40-42 a na moto 44

 

co do butów w/w ,każdy ceni sobie swoje,ktoś kto ma boxery powie że one są najlepsze,ktoś kto ma formy powie ze formy najlepsze itd ,na dzień dzisiejszy brał bym pod uwagę formy/w2/oneal ,nie mówie że formy sa lepsze od oneal czy no fear bo nie miałem okazji porównanć,moim zdaniem sa lepsze od axo,lepsze wykonanie,przy tym samym rozmiarze formy są sporo wyższe i są ogólnie ,,sztywniejsze" w tym wypadku stawiam na formy,oczywiście ktoś może powiedzieć że to g.prawda,ale cóż mam jakieś porównanie

 

Inna propozycja w tej kasie to ACERBIS PROFILE

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nr. odpowiedni to mogę polecić te http://moto.allegro.pl/item628160965_nowe_...a_scott_fv.html buty są świetnie wykonane i przede wszystkim wygodne. Możesz ewentualnie napisać do gościa czy ci nie załatwi innego numeru. Zawsze kupuj buty o jeden numer większy niż nosisz. Kumpel ostatnio kupił oxtary combat i też sobie chwali. Też są wygodne ale jakością materiałów odstają od 661 flight. Mierzyłem też formy terrain i moim zdaniem są takie strasznie plastikowe jeśli chodzi o wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wskazówki, sporo mi pomogły. Mam jeszcze jedno pytanie: macie może jakieś doświadczenia z butami Yamahy? Myślałem że są w cenie wyjątkowo-niedostępnej a okazało się, że przekraczają mój plan finansowy tylko o jakieś 20% :wink: a wygląd odpowiada mi w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wskazówki, sporo mi pomogły. Mam jeszcze jedno pytanie: macie może jakieś doświadczenia z butami Yamahy? Myślałem że są w cenie wyjątkowo-niedostępnej a okazało się, że przekraczają mój plan finansowy tylko o jakieś 20% :wink: a wygląd odpowiada mi w 100%.

 

Nie wiem jak te nowsze kolekcje yamahy, ale te starsze to byla półka Formy terrain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!W tym przedziale cenowym polecilbym buty firmy FORMA.ps ja mam o numer wieksze swoje buty do jazdy.

mam formy raptor , ale po 2 latach strasznie sie rozwalaja i pekaja wszedzie szwy , ze o przeciekaniu po napluciu nie wspomne .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu kupiłem buciki. :wink: Padło na Formę Terrain (w sumie zdecydowała dostępność tego modelu) chociaż wydaje mi się, że jakościowo są zupełnie wystarczające biorąc pod uwagę to, że nie jeżdżę w bardzo trudnym/wymagającym terenie. Mierzyłem jeszcze Axo w podobnej cenie ale były nieco gorsze według mnie a na pewno gorzej wyglądały. Jedyny minus jaki zauważyłem to trudności ze zmianą biegów (szczególnie przy jeździe na stojąco) ale domyślam się, że to po prostu kwestia przyzwyczajenia się do takich butów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Jedyny minus jaki zauważyłem to trudności ze zmianą biegów (szczególnie przy jeździe na stojąco) ale domyślam się, że to po prostu kwestia przyzwyczajenia się do takich butów. :wink:

 

 

i kwestia "rozbicia się" samych butów. Poza tym faktycznie formy terrain w porównaniu do innych wydają się bardzo sztywne...

 

Przy okazji używał ktoś takie buty foxa?:

 

http://moto.allegro.pl/item631185333_buty_..._42_8_nowe.html

Edytowane przez jaruso13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te foxy forma pro,to moje pierwsze buty wiec nie mam do czego porownac,smigam w nich od tego sezonu i jestem bardzo! z nich zadowolony.piekne wykonanie,wygoda i bezpieczenstwo to wlasnie te buty ;] nie widzac na nich jeszcze zadnych sladow zuzycia.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...