Skocz do zawartości

Buty na enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam zamiar kupić sobie jakieś buty na moto ;)

Jestem w stanie wydać ok 300zł i chce jakieś firmowe używki. Na codziń noszę 42. Jaki rozmiar powinienem wybrać jeśli nie chce się w nich utopić ale zarazem mam zamiar jeździć w nich co najmniej ten i następny sezon :?

Mam na oku SIDI ze skóry w bardzo dobrym stanie za ok 250zł. Co o tym sądzicie :?:

Z góry thx :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ważna sprawa, i zupełnie leprza kultura jazdy nic ci nie przemaka, byle udeżenie o kożeń nic nie czuć, noga ma ochrone ,kostki nie skręcisz,przy podjazdach się przydaje również, ogłulnie wypas ja kupiłem Gaerne RX2 po jednej rundzie za 450zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru to zawsze kupuj o jeden rozmiar większe z moich doświadczeń tak wywnioskowałem ponieważ jak spod opony wyrzuci Ci kamień i dostaniesz nim w buta to zawsze masz troszkę wolnej przestrzeni i to bardziej chroni nogę, i patrz na to żeby but był w miarę dopasowany do nogi tzn., że jak go zepniesz żeby Ci noga nie drętwiała po pewnym czasie (zawsze można to skorygować kupując dłuższe paski) Zwróć też uwagę na stan podeszwy, ludzie z motocrossu ostrzą podnóżki żeby im się lepiej noga trzymała a to niestety wpływa na stan buta. Jak masz jakieś pytania to pisz na PW chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprowadziłem sobie z USA alpiny tech4 za 500 zł (nowe ze sklepu)

 

Tak tylko że nie mam 500zł a pozatym na pewno nie będę bawił się w sprowadzanie z USA :lol:

Trudno żebym mógł sprawdzić czy but jest dopasowany do nogi ponieważ kupuje raczej w ciemno no chyba że z wawy :lol:

Very fenks za wszystkie rady i odpowiedzi jeśli mielibyście jakieś namiary na kogoś kto by sprzedawał buty na mój rozmiar albo znaleźli byś coś ciekawego na jakiejś aukcji to proszę o kontakt na gg ;)

Pozdrawiam Filip :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mówie że masz kupić za 500 bo jak bym kupował w polsce to też czaił za czymś innym ale nie używka bo dostanie rozmiaru jest nie realne ;) w używkach a u nas te alpiny bo 900 chodza :P możesz isć przymioerzyć do sklepu obczaic rozmiar i sprowadzić ja sprowadziłem w ciemno (troche hu**** uczucie jak by nie pasowaly ale udało sie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sosub na buty to wybrać sie na zawody tam to mają buty bylem w zeszła sobote na torze były zawody i poszedłem popatszeć na motory w boksach czech miał do spszedania buty FOX z tego roku nieużywane rozmiar 43 za 5000 koron to ok 560 zł jedyny minus to to że były białe ;) ale mają często buty dobre i w miare tanio na zawodach i torach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sosub na buty to wybrać sie na zawody tam to mają buty bylem w zeszła sobote na torze były zawody i poszedłem popatszeć na motory w boksach czech miał do spszedania buty FOX z tego roku nieużywane rozmiar 43 za 5000 koron to ok 560 zł jedyny minus to to że były białe :P ale mają często buty dobre i w miare tanio na zawodach i torach

 

Minus 8O

W białych jeżdzą kozaki ;)

Zawodowcy.

Kiedyś myślałem podobnie jak wy, ale teraz następne buty pewnie będą białe.

A swoją drogą FOX robi zaje***te buty i nie tylko buty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej dominik napisal , teraz moda na biale buciorki , ale nie wiem czy ta moda również jest w rajdach enduro , bo wydaje mi sie ze biale buty sie szybciej zniszcza , odrapia sie o jakas galąź itp . A w motocrossie to tylko biel i biel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus 8O

W białych jeżdzą kozaki :P

Zawodowcy.

Kiedyś myślałem podobnie jak wy' date=' ale teraz następne buty pewnie będą białe.[/quote']

Mnie tam nadal nie przekonałeś ;)

Białe też często mają dodatkową wentylacje co eliminuje je w wodzie, dlatego jeżeli już to do motocrossu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...