Skocz do zawartości

Chorwacja w sierpniu/wrześniu na jakieś 10 dni.


vx800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Kilka osób z Białegostoku planuje wypad do Chorwacji na około 10 dni w sumie. Czas wyjazdu jest na razie mgliście ustalony na drugą połowę sierpnia. Plan jest taki, żeby śmignąć na Istrię, posiedzieć w Chorwacji około 6-7 dni i wracać.

 

Na razie chętnych jest około 5 motocykli (po dwie osoby oczywiście). Prędkość podróżna planowana jest na max. 120-130, chociaż nie wiem, czy nie spadnie niżej.

 

Jest opcja, że cześć się oddzieli i zrobi jeszcze kawałek Europy (ja bardzo bym chciał) np. FaakerSee - największy w Europie Bike Week na początku września (przy granicy ze Słowenią), może jeszcze coś.

 

Wszystko jest do uzgodnienia. W razie, jakby coś się wyklarowało, będę klepał w tym temacie.

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

 

Pozdro.

 

Acha (koszt łączny za dwie osoby plus motocykl wyniesie w granicach 1500-2000zł w wersji standardowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba kopne w tym czasie w te rejony. Niestety moje Kofanie niestety woli już katamarany i pojadę samochodem  :)

 

hehe musisz ją "przekabacić" i pojechać motocyklem.

 

W tym sęk że jako dziewczyna, czy narzeczona osobniki płci przeciwnej sa jeszcze „przekabacalne” ale jako żona taki osobnik jest strasznie ciężki w negocjacjach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sęk że jako dziewczyna, czy  narzeczona osobniki płci przeciwnej sa jeszcze „przekabacalne” ale jako żona taki osobnik jest strasznie ciężki w negocjacjach  :?

 

Oj, trudna sprawa chyba musisz zacząć od nowa :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sęk że jako dziewczyna, czy  narzeczona osobniki płci przeciwnej sa jeszcze „przekabacalne” ale jako żona taki osobnik jest strasznie ciężki w negocjacjach  :?

 

Oj, trudna sprawa chyba musisz zacząć od nowa :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

Dyzio

 

Co masz na myśli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio chciał chyba powiedziec ze od nowa bedziesz musiał przyzwyczajac zone do jazdy na motocyklu jak i dziewczyna kiedy ejscze twoja byla ja przekonywales

 

Coś mniej więcej tak!

Moja też długo była nie przekonana, to ja posadziłem raz , drugi... wziąłem ją do Berlina na zakupy (oj drogo :!: było) kupiłem ciuszki i zaczęło sie podobać, aż się coraz bardziej boję . Nawet zaczęła coś przebąkiwać, że chciałaby mieć skuter, albo cóś takiego 8O :roll: :)

Te kobitki nie są takie złe tylko troche kosztują :D :D :D

Serdecznie pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio chciał chyba powiedziec ze od nowa bedziesz musiał przyzwyczajac zone do jazdy na motocyklu jak i dziewczyna kiedy ejscze twoja byla ja przekonywales

 

Coś mniej więcej tak!

Moja też długo była nie przekonana, to ja posadziłem raz , drugi... wziąłem ją do Berlina na zakupy (oj drogo :!: było) kupiłem ciuszki i zaczęło sie podobać, aż się coraz bardziej boję . Nawet zaczęła coś przebąkiwać, że chciałaby mieć skuter, albo cóś takiego 8O :roll: :)

Te kobitki nie są takie złe tylko troche kosztują :D :D :D

Serdecznie pozdrawiam

Dyzio

 

Moja druga połowa też koś nabąkuje o skuterze. Ten typ chyba tak ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Może pomyślcie też o czarterze jachtu jeśli Was to interesuje. Pozdr

I co z tym jachtem - jakie szczegóły (patent, koszty, miejsca, warunki bytowe, niezbędne sprawy itd). Będę wdzięczny Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chłopaki z Brzeźna i Wrześni planują w pierwszej połowie lipca wypad na dwa tygodnie do Chorwacji. Za wszystkimi ma jechać samochód z ciuchami, innymi klunkrami oraz lawetą w "razie czego". W planie być może odwiedzenie jakiegoś zlotu po drodze itp. 21-22 03. będzie rozpoczęcie sezonu w Brzeźnie to się czegos więcej dowiem (niestety z powodu nart będę tylko w Niedzielę) i szykuje sie niezła imprezka.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chorwacja - Grecja - te rejony w sierpniu drugi i trzeci tydzień. Z chęcią przyłączę się do jakiejś ekipy. Jadę z moją połówką, która na szczęście lubi to co ja :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...