Skocz do zawartości

Szkolenie motocyklistów, piknik, czyn społeczny. Impreza?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

porcja fotek ze szkolenia - jesli ktos bedzie chcial pelne zdjecie nie skompresowane to dac znac a podesle.

 

fotki do zobaczenia tutaj: http://www.budokan.pl/motopiknik/

 

 

 

 

 

 

A tutaj mamy dowod ze da sie kogos dopchac za pomoca drugiego motocykla jesli wysiadzie nam komorka aby zadzwonic po lawete ;)

Dac sie da ale ze nie jest to takie latwe tez sie mogly osoby przekonac ;)

 

pchanie.jpg

 

 

Podziekowania dla profesjonalnej obslugi grilla wykazujacej sie duzym znastwem tematu grillowego ;)

 

gril.jpg

 

Jako ze to kawalek lotniska to i polatac bylo mozna :lol:

 

lot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Te ceny to na serio takie było czy tylko dla jaj :?:

 

To dowcip :lol:

 

Na poczatku jak ludzie dojezdzali bylo na tablicy napisane cos takiego:

Impreza odwolana z powodu braku browaru

Zakaz spozywania alkoholu ! :lol:

 

A potem napisali to - chyba Piotrek o ile sie nie myle ;)

 

Z grilem to bylo tak ze czesc osob cos przyniosla potem sie wrzucalo na grila i potem kazdy sobie cos tam z grila bral niewazne czy swoja czy nie bo i tak wiadzial ile mniej wiecej sobie przyniosl ktos zjadl cos czyjegos a ktos inny czyjas inna kielbase - a ten chlopak zajal sie tym aby dopilnowac zeby sie nic nie przypalalo itp i zrobil to z wlasnej woli.

 

Tak ze zarcie bylo po prostu co kto przyniosl a nie gastronomia platna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słono kazał sobie za to płacić ;)

PS. Te ceny to na serio takie było czy tylko dla jaj :?:

 

Heheheh,

 

Ceny na tablicy zostały wpisane dla jaj :lol: Jak ktoś miał keiłbę i ochote na grilla to mogł sobie robić co chciał.

 

Za to niektórzy mieli smaka na amerykańskie żarcie typu "Fast Food" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ten chlopak zajal sie tym aby dopilnowac  zeby sie nic nie przypalalo itp i zrobil to z wlasnej woli.

 

Tak ze zarcie bylo po prostu co kto przyniosl a nie gastronomia platna :D

A my z kumplem o mało co z krzesełek nie pospadaliśmy jak zobaczyliśmy te ceny ;) :lol: Kumpel powiedział:

Siedem złotych :?: :!: :?: Za tyle to bym kilo sobie usmażył :!:

Ten to ma hasła ;)

 

A co do tego chłopaka to chwała mu za to ;) Ja z racji tego że mało % piję to też się na imprezach zajmuję podtrzymywaniem ognia :P ;) Tylko że ostatnio trochę nawaliłem, bo mój "wachlarz" postawiłem w piachu (ciemno było :D ) i później co niektóym w zębach coś "strzelało" :lol: :P :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w imprezie ;)

Kursanty wykazały dyscyplinę i kulturę pozwalającą na bezpieczne przeprowadzanie ćwiczeń :P

Kilka gleb parkingowopodobnych miało miejsce - ale nic konkretnego się nie stało. Wszyscy cali.

Cieszę się że mogłem przekazać kilka elementów sztuki jeździeckiej które dla niektórych były całkowicie nowe, a dla innych znajome lecz nie dokładnie zgłębione.

 

Kto chciał ćwiczyć ćwiczył, kto miał pytanie pytał. I o to chodzi.

Odznakę Wzorowego Logistyka otrzymuje Igor - Starszy Grillowy :P (fotka powyżej)

Dziękuję Martiusowi za opiekę fotograficzną na pikniku.

Dziękuję Tomkowi z którym chodziłem do szkoły przy Włościańskiej za profesjonalnego grilla.

Wyróżnienie za odwagę i klasę zawodnika otrzymuje Simak Enduro lat 13, który przyjechał na Bemowo z Wawra bez wiedzy rodziców. ;) :D ;)

 

Następna sesja planowana jest na koniec sierpnia. Program zajęć będzie rozszerzony, zatem nie bedzie nudno. Myślę że debiut imprezy która została już nazwana "Kulikowisko" był udany.

Prosze pisać o swoich pomysłach i uwagach które mogą się przydać na sesji sierpniowej.

 

Dziękuję wszystkim jeszcze raz. Tomek Kulik.

 

P.S. Piotrek Gadaj też się narobił za co należą mu się duże buziaki :D

Jego wielkiej pracy nie było widać na pierwszy rzut oka, lecz bez Jego wkładu i zaangażowania impreza nie doszła by do skutku. ;) :D

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyróżnienie za odwagę i klasę zawodnika otrzymuje Simak Enduro lat 13, który przyjechał na Bemowo z Wawra bez wiedzy rodziców.

 

Dziękuje dziękuje ;) Troszkę się poprawię bo przyjechałem nie z wawra ale z zerania co już nie jest takim wyczynem :D

No a ja tobie Tomku i Piotrku składam wielkie fratulacje bo impreza byłą naprawde :P :D :P ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję również, podglądnąłem troche i bedę propagował samokształcenie na południu Polski.

No i była okazja spotkać sporo starych warszawskich znajom-ych/e(!) i poznac nowe.

:lol:

Samozwańczy przedstawiciel grupy południe

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...