Skocz do zawartości

Opony "kostki" a sprawa jazdy po asfalcie.


Rekomendowane odpowiedzi

dtworior , kozaczku to może Ty przejedź się do Ostródy i zobacz co Strzałek potrafi :? Wiem że jest dobry w tym co robi, bo pomógł mi w wielu sytuacjach i nie jest to podlizywanie się ani nic w tym stylu. Zapewne objeździł więcej motocykli niz ty widziałeś na oczy....

Myślisz, że jak masz dt 80 to jesteś super jeźdźcem? najpierw udoskonal swoją technikę, a później mów, że potrafisz dobrze jeździć. Motocykl to nie wszystko, liczy się także technika jazdy i doświadczenie :roll:

 

ehhh jakie bydło się na tym forum robi... tylko czemu potem osoby w naszym wieku mają być temu winne :?: :D

 

ehhhhh.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ciezko uwierzyc, ze gnojek, ktory jeszcze niedawno pytal co mu sika z gaznika, teraz podbija do tak doswiadczonej osoby jak strzalek :lol: :lol: .

 

A co do tematu, dobrymi oponami enduro sa heidenau (np. K60). Miekkie, wiec (niestety) szybko sie scieraja i nie nadaja sie do mocniejszego terenu. Aczkolwiek swietnie sie spisuja w lesie i podczas turystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh jakie bydło się na tym forum robi... tylko czemu potem osoby w naszym wieku mają być temu winne

Przez takich ludzi ludzie na wiekszych maszynach nie pozdrowia nas na drodze mimo ze my to robimy. Taki Dtworior wyrabia o nas (mlodszych jezdzcach) taki stereotyp.

 

Moze nakrecisz jakis mini filmik i pochwalisz sie swoimi umiejetnosciami? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzymajcie sie tematu !!! :lol: a nie klotnie uskuteczniacie w moim watku. Dt worior zastanow sie nad swoim postepowaniem :P . Co do tematu - wiekszosc z was nie widzi przeciwskazan do kostek. Za;ezy mi na przyczepnosci w terenie , niestety zlotego srodka nie ma , ja natomiast wole przyczepnosc w terenie bo na asfalt doswiadczenie jako takie mam i poradze sobie na kostkach ;) . DT worior chcac uskuteczniac na forum jakies burdy( i to w moim temacie :D ) polecilbym Tobie zmienic forum (albo dzial:P, faktyucznie jak niektorzy zauwazyli robi sie tutaj jak w motorowery/skutery) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na gumach szosowo/terenowych, ale mój bracki ma w KTMie założoną kostkę i z tą przyczepnością na asfalcie to bym się nie przejmował zbytnio - lecieliśmy w deszczu autostradą 150km/h (licznikowe - moje moto więcej nie wykręci, ale jego jeszcze się oddalało) i jechało się całkiem normalnie. Potem również w deszczu kilka km przez miasto i też było znośnie (tj. nie kładliśmy się w zakrętach za bardzo, ale i tak jechaliśmy szybciej od katamaranów i często je wyprzedzaliśmy). Generalnie tego dnia zrobiliśmy ok 60km po mokrym asfalcie i tyle samo mniej więcej po błocku i wyglądało to tak, że na asfalcie jechaliśmy tym samym tempem, a na błocku zostawałem totalnie z tyłu na mojej gumie.

 

Za największy problem uznałbym zużycie gumy na asfalcie - krawędzie kostki szybko się zaokrąglają i potem przydatność tych opon w terenie jest niewiele większa od opon szosowo-terenowych (pomimo, że na oko kostki jest jeszcze całkiem sporo). Tyle przynajmniej wiem od brachola, a on trochę takich opon już zajeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawędzie kostki szybko się zaokrąglają i potem przydatność tych opon w terenie jest niewiele większa od opon szosowo-terenowych (pomimo' date=' że na oko kostki jest jeszcze całkiem sporo). [/quote']

Ojjj nie prawda :D . Ja po zmianie opony enduro w super stanie na kostke z 6-7mm bieznika na srodku odczulem ogromna roznice!! Przy ruszaniu na ziemi motor stawal na gume bez mojej pomocy (co wtedy nawet z szarpnieciem bylo trudne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CosmoSquig to Twój brat niezły kozak, ja już tyle razy miałem gleby na asfalcie na kostkach a jechałem bardzo zapobiegawczo i grzecznie, kostka jako tako na asfalcie sie sprawuje to fakt, ale na mokrym niebardzo :? To taniec pingwina i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroguy - Ok, ja powtarzałem po moim bracholu, a on lubi często więcej wymagać od sprzętu niż od siebie, stąd może taka opinia :D

 

Enduras - może jakby na tej autostradzie wyglebił, to by jeździł potem wolniej :P Ja na szosowej gumie kiepsko się czułem przy tej prędkości na wodzie :roll:

 

Chyba sobie założę na próbę kostkę do DRZety :D Ale to po powrocie z najbliższych 5 wypraw 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.30 MOJ KOLEGA WLASNIE SIE SYPNĄŁ NA KOSTKACH!!!!!!!WRACAŁ Z LASU NA DR 650 I MIAL OBLOCONE KOŁA,SPECJALNIE TROSZKE WOLNIEJ JECHAL ZEBY BŁOTO ODLECIAŁO OD KÓŁ ALE I TAK NA ZAKRECIE PRZY OK. 70-80KM/H MOTOR STRACIL PRZYCZEPNOSC I ZALICZYL SZLIFA.MOTOCYKL ZGNIOTŁ MU NOGE I MA ZŁAMANE PODUDZIE.PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA SWOJE DZISIEJSZE ZACHOWANIE, CZULEM ZE COS SIE STANIE.TO TYLE NA DZIS... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sie nie kłócić proszę!!

 

W prówniau do ciebie ropuszczony gówniażyu to jestem kimś a ty nawet sie strał to i tak połowy mojej wiedzy i umjetności nie zdabędziesz. h*j cie obchodzi moja otrografia. Kiedyś forum było naprawde fajne ale poawiły sie niedowrtosciowane bachory i cały ten dzial zszedł na psy.

Zwykłą 50ccm tak bym ci narobił wstydu że byś sie juz forum nie pokazał.

Prze internet to kozak jesteś a na żywo pewnie po jednym strzale bys z płaczem pobiegł do domu.

 

W którym miejscu ten dział zszedł na psy, mogę wiedzieć?? No chyba że mowa o takich postach jak ten cytowany. Żenada.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którym miejscu ten dział zszedł na psy' date=' mogę wiedzieć?? [/quote']

20 tematów czy Dt 80 to dobry motocykl?? następne 20 o tym co wybrać. Często piszemy o drogim utrzymaniu crosówek a ludzie zadają pytania a jak odpowiadamy to i tak lepiej wiedza. Pojawiło sie wielu userów którym tatuś kupił drogi motocykl i mys lą że sa mistrzami swiata i wszytko wiedzą. Do tego cwaniakują i nie dają sobie nic wytłumaczyć.

Ile razy mozna tłumaczyć, że motocykl dobiera sie do oczekiwań i umiejetności a nie do wzrostu, wagi i tego co sie zobaczyło na Extreme Channel. Opcja szukaj powinna byc na pół ekranu.

No chyba że mowa o takich postach jak ten cytowany

Każdemu mogą puścić nerwy, nie wierze że Tobie to sie nigdy nie zdażyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...