Skocz do zawartości

Opony "kostki" a sprawa jazdy po asfalcie.


Rekomendowane odpowiedzi

a co w mitasie jest zlego?kazdy wypowiada sie o nim tak krytycznie.stosunek cany do jakosci jest naprawde fenomenalny.

To że są tanie to ich największa zaleta i na takim poziomie ja smigasz na DT to nie poczujesz różnicy czy jedziesz na mitasie czy na markowej gumie. Kierowca o średnich umiejętnościach juz by wyczuł spora różnice. Np Enduroman na rajd do Ostródy pierwszy raz założył markowe gumy i poweidział że różnica jest bardzo duża nawet sobie nie zdwał sprawy że tyle od opon zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich Dt gumy Mitas są bardzo dobre.Nasz kolega z FM,Wojtas ma CR 250,założył C10,i guma nie wytrzymała,powyrywało mu kostki z korzeniami nie wspominając już o lekkich uszczerbienich.Tu macie te gumy Mitasa http://www.mitas.motocykle.pl/cross.html

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta Ty byś nawet nie poczuł różnicy
coz za wynioslosc :D gdyby mitas byl taka zla opona to caly zuzel by jezdzil na markowych gumach.akurat mialem okazje w ta sobote jezdzic na dt z kostkami pirelli i odczułem roznice.mowie tylko ze jak za ta cene mitas to bardzo dobra opona.a poza tym nie rob ze mnie zoltodzioba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym nie rob ze mnie zoltodzioba.

Nie musze, to odrazu widać.

Troche pokory. W porówniau z niekórymi na Forum to mniej wiesz i umiesz niz oni zdążyli zapomnieć, wiec nie cwaniakuj. Pozatym co to za doświadczenie w wieku 15- 16 lat na małych bzykach, a czytając Twoje posty widac jaki jesteś "doświadczony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pokory?A kim ty jestes ze mam byc dla ciebie pokorny?Nieee no czytajac twoje posty widac jaki jestes doskonały!Tylko udoskonal swoja ortografie :lol:

W prówniau do ciebie ropuszczony gówniażyu to jestem kimś a ty nawet sie strał to i tak połowy mojej wiedzy i umjetności nie zdabędziesz. h*j cie obchodzi moja otrografia. Kiedyś forum było naprawde fajne ale poawiły sie niedowrtosciowane bachory i cały ten dzial zszedł na psy.

Zwykłą 50ccm tak bym ci narobił wstydu że byś sie juz forum nie pokazał.

Prze internet to kozak jesteś a na żywo pewnie po jednym strzale bys z płaczem pobiegł do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z enduroguy-em. Strzałek jest jednym z najbardziej z nas doświadczonych i zawsze jesli się udzieli powie coś mądrego. Dtworior nie obrażaj sie ale moim zdaniem masz wiedzę związaną z motocyklami zdecydowanie mniejsza od strzałka i nie mów że sie podlizuje bo sam mam ją jeszcze bardzo małą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze internet to kozak jesteś a na żywo pewnie po jednym strzale bys z płaczem pobiegł do domu.

Enduroguy masz jeszcze jakies pytania?Strzalku zapraszam cie do Zielonego Wzgorza na tor.Z czystej ciekawosci chcialbym zobaczyc jak mi wstydu narobisz.Dt juz zarejestrowalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalku zapraszam cie do Zielonego Wzgorza na tor.Z czystej ciekawosci chcialbym zobaczyc jak mi wstydu narobisz.Dt juz zarejestrowalem

Niesty nie jestes wart żeby jechał do Ciebie, a co do wstydu to dużo gorszym motocyklem bym Cie objechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...