Skocz do zawartości

dlaczego wakuometry skaczom


manta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dławiki się ustawia (powinny być ustawiane, ja tak mam). Może być minimalny ruch na wskazówce, bo wtety masz pewność, że wskazówki się nie zawieszają. Pamiętaj o tym, że w króćcach ssących nie masz stałego podciśnienie, tylko dzieje się to pulsacyjnie, dławik służy po to, by uzyskać stabilny odczyt.

 

Pozdro, pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze kolejny mondry temat tego samego zawodnika, nie zebym sie czepial, ale z taka wiedza to ja bym sie nie bral za remont wuechy.

 

bez obrazy :buttrock:

 

 

dławik służy po to' date=' by uzyskać stabilny odczyt.[/quote']

a dokladnie po to, by uzyskac wartosc srednia podcisnienia panujacego w dolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy ja wsadzilem igly od strzykawek zamiast dlawikow :o o srednicy zewnetrznej 0.8 mm mysle ze to niezly dlawik o malym przekroju i dlugosci ale nadal skacza :buttrock: moze zastosowac jeszcze mniejsza srednice :roll: a jakom wy macie srednice dlawikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamałem się

Ryzy, Ty sie zalamales?? :mrgreen: ja mam ubaw po pachy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: normalnie zaraz mi zaworek w cewce moczowej szczeli :mrgreen: :mrgreen: nie zalamuj sie, co za mechanik z Ciebie - zdradz tajemnice i podaj srednice odpowiedniej igly :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
jesli bym wiedzial to po jakom cholere to forum cwaniaczki ciekawy jestem czy wszystko wiecie o wszystkim ryzy koniu jesli masz tak odpowiadac to szkoda twoich zlosliwosci

 

Licz się ze słowami.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...