Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki Dr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Bleee, cholera przecież pisze chyba po polsku (a może mnie się tylko tak wydaje :icon_eek: ), śrubę blokującą WYKRĘCASZ, nie dokręcasz. Po wkręceniu śruby blokuje ona napinacz, więc logicznie rzecz biorąc żeby sprawdzić ile jeszcze napinacz może się wysunąć trzeba tą śrubę wykręcić, ufff . U mnie link działa, dlaczego nie miał by działać u Ciebie?

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten działa. Dziękuje

Mam taką sprawe, dziś kupiłem olej, platinium 10w40, czy ten olej się nadaje do mojego sprzetu? Kolega mi powiedział ze może zacząć ślizgać się sprzęgło bo olej motocyklowy ma jakieś dodatki zabezpieczające aby sprzęgło się nieślizgało, ma racje? a te platinium raczej tego niema :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten działa. Dziękuje

Mam taką sprawe, dziś kupiłem olej, platinium 10w40, czy ten olej się nadaje do mojego sprzetu? Kolega mi powiedział ze może zacząć ślizgać się sprzęgło bo olej motocyklowy ma jakieś dodatki zabezpieczające aby sprzęgło się nieślizgało, ma racje? a te platinium raczej tego niema :banghead:

Ma rację, nie kombinuj tylko kup porządny ole do silników motocyklowych np. taki http://www.allegro.pl/item542761927_olej_c...litr_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja bym tego oleju nie lał, ale to twoje moto i ty zdecydujesz co zrobisz, może poświęć się dla dobra innych forumowiczów i zalej, zobaczymy co się stanie :icon_mrgreen: , tylko opisz potem wszystko dokładnie łącznie z cenami części zamiennych :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep motocyklowy

 

z lewej strony wybierasz marke, model i rocznik i pozniej dajesz "linki". masz kilka do wyboru. a co do linki gazu to np. w legnicy w salonie yamaha sprzedaja same linki, bez pancerza i koncowki ktore sie na linke przykreca. to kosztuje jakies 15zl i koncowki mozna dobrac do kazdego rollgazu i gaznika. linke skracasz pod pancerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...