Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki Dr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Nom chyba faktycznie mało kto tu zagląda lub ludzie nie mają takich problemów :)

Patent z gąbką - masakra hehe, każdy się "ratuje" jak może bo faktycznie serwis wymiata z cenami 100 zł za kawałek gąbki a z wersalki to ze 100 motocykli by w filtry uszczęśliwił hehe ....

ale i konstruktorzy też wymiatają jak u mnie z tym łożyskiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom chyba faktycznie mało kto tu zagląda lub ludzie nie mają takich problemów :)

Patent z gąbką - masakra hehe, każdy się "ratuje" jak może bo faktycznie serwis wymiata z cenami 100 zł za kawałek gąbki a z wersalki to ze 100 motocykli by w filtry uszczęśliwił hehe ....

ale i konstruktorzy też wymiatają jak u mnie z tym łożyskiem ...

Cześć najlepszy gryps jest jak kupisz od kogoś z drugiej ręki gość kupił niemca w marcu a ja od niego pod koniec lipca podczas jazdy prubnej nic nie wyczulem z czasem okazało się że łańcuszek rozrządu do wymiany i tu proszę o porade jeśli ktos wymieniał. Przy okazji do wymiany uszczelniacze i być może tłok pierścienie cylinder bierze olej. jerzeli ktoś to robił to piszcie co i jak może filmy na yutubie znalazłem o 400setce ale to odbiega od 125cc,Moim zdaniem ogólnie jest kicha z informacjami techicznymi mam serwisówkę po angielsku może instrukcja obsługi bo za wiele to tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...