Skocz do zawartości

Goorka Party 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swewus.

Ja sie melduje razem z Lubą od piątku do niedzieli.

Dobrze zrozumiałem-płacimy na miejcu każdy za siebie???

Ile wynosi jeden nocleg od łebka????Jest jakaś szamka w ośrodku,czy trzeba sie wcześniej zaprowiantować????

Bedzie jakies konkretne miejsce i godzina spotkania,czy tak na żywioł sie każdy sam melduje???

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIejsce spotkania to centrum Węgierskiej Górki o +/- 17 :?: Na którą Wam pasi po południu w piątek to da znac

 

Na miejscu nie ma raczej wyżerki jest stołówka z obiadami ale chyba Wam raczej o inne żarełko chodzi niż domowy obiad :D Ale do sklepu żeby zajechac to 4ki nie zdazysz wbic :notworthy: A i dobry i tani ogródek piwny sie otworzyl 50 m obok :notworthy:

 

[ Dopisane: Niedziela Lipiec 03, 2005 9:17 pm ]

Wbija się każdy kiedy chce i na ile chce ja powiem gosciowi zeby przygotował jakąs +/- ilos cmiejsc dla nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiGiR - no nie musza przyjechać i polukać starych zjebów, cha z rok już tej wspaniałej zbieraniny nie widziałem. No dobra, ale koniec pochlebstw, przyjadę z dwoma ochroniarzami przy boku :notworthy: ostatnio cały czas się za mną pętają. Więc myślę, że znajdzie się jakieś miejsce dla inwalidy 8) :?: Niestety na razie pozostaje mi tylko jazda katamaranem(jakby, kto z okręgu Katowic to mam 3 miejscówki, tylko dam jeszcze znać czy w sobotę, czy w piątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze pałki, jako że wróciłem z wakacji (zaaaajeeebiozaaaa) to mimo braków kasowych chyba jednak wyiorę się na tą reklamowaną przytupaję :( broda chyba też na radę (prawka dalej nie ma :mrgreen: ). Konkrety podam za 2-3 dni, muszę jeszcze dojść do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...