Skocz do zawartości

Goorka Party 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda sie dupczy

no to ją wydup***my :D

 

Pipcyk - lepiej przyjedź ze swej woli bo inaczej możesz mieć ciepło ;)

 

PGR - ośrodek zarezerwowany??? Starsze babcie wymeldowane??? Trawa przystrzyżona i pomalowana??? Drewno na ognisko gotowe czy znów trzeba będzie drzewa ścinać???

 

mimo_ck - żyjesz???? w końcu przywieź tego bimbra!!!

 

Viagrunia czeka na jutrzejszy poranek, zarządzimy se w piątkowy wieczór, dobrze że browar blisko to na sobotę nie zabraknie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD ciebie krasnal to ja dostałem pozdrowienie - gdzieś tam byłeś na połdubniu i BORSUK mi mówi ze mam pozdrowienia od ciebie

 

zdziwiłem sie bo Cie nie znam- ale teraz bedzie okazja Cię poznac :D

 

ja tylkop ubolewam nad jednym - GITARA do ogniska musi byC ja za WODZIREJA POROBIE ;) ino wy panocku tyz musicie spiwać - dutków trochu uzbieromy na VÓDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac ponownie.

Krasnalku-zyje,tylko chamy-kierownictwo w robocie mnie gnebią i nie mam czasu na nic.

Co do bimbra-nie ma i nie będzie.Nawróciłem sie,zrezygnowałem z uciech tego świata i hulaszczego trybu życia,jade do Górki ino po to,by was-nieszcześników na dobrą drogę sprowadzać.

 

A co do trasy-smigam z Kielc na Kraków,Kalwarię,Wadowice,Andrychów,Żywiec i WG.Jak ktoś jest po trasie,to dajcie znac na PW lub 506812468,to sie zgadam..

 

Jedno co mnie martwi,to pogoda,która sie jak zwykła świnia zachowuje.Mi wczoraj grad lakier na baku naruszył,a przez portki skórzane do majtek przemokłem.A na weekenda poprawy nie zapowiadają-250 km w deszczu z kobitą na tyle mnie optymistycznie nie nastraja.

Coś sie darek jako pogodynka zaniedbał.Oby sie poprawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA własnie policzyłem sobie trase Mimo_ck wyszło mi 324 km

 

a że umówilem sie z kolegą Boniek a tam mam niewiele wiecej bo 340 km i jak by nie patrzec dwa takie same sprzety - lepiej bedzie sie nam zgrac :D

 

Mimo_ck a ty czym pomykasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bimbra-nie ma i nie będzie.Nawróciłem sie,zrezygnowałem z uciech tego świata i hulaszczego trybu życia,jade do Górki ino po to,by was-nieszcześników na dobrą drogę sprowadzać.

No to nie przyjeżdżaj :D ;) ;)

takich nam nie trza :twisted: wypisać mimo z grupy Południe!!! ;)

 

tym razem ze względów banalnych (czyli kasowych) zielonego nie będzie :? niestety nie wyrobię sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "pomykam" XJ650 jak macie zamiar trzymac do 130 w trasie to sie spokojnie moja babunia wyrobi.

Swiruradom jak z Radomia smigasz to musowo przez Kielce.Napisz mi na PW o ktrej w piatek wyjezdzasz,to sie jakos zgadamy.

 

A ty Krasnalku mi tu nie głosuj i tumultu nie podnos,bo jako szczególnie zdeprawowany osobnik bedziesz podlegał wytężonemu "nawracaniu". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krasnal będzie klękał do komunii przełożonemu (niejednokrotnie) przeorowi z Kielc :twisted:

 

Co do zielonego to zawsze w sobote możemy się wybrac w traskę na Czechy i na miejscu zrobic zrzute na zielone paliwko :mrgreen:

 

A pogoda będzie :!: A jak nie to sie schlejemy w bunkrze i też będzie GITARA

:!:

 

Ilu nas w końcu jest bo się sam pogubiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełożonemu (niejednokrotnie) przeorowi z Kielc

To raczej jego się "przeorze" :mrgreen: troszkę się opaliłem na urlopie to za murzina mogę robić :-)

Nie wiem tylko czy w sobotę będę miał siłę jeździć :roll:

 

A skoro mają się pojawić ludzie ze zlota GS'ów to może zarezerwuj wstępnie więcej miejsc noclegowych. I skonfrontuj listę gości którą zamieszczałeś wcześniej z osobami które potem się zdeklarowały - ni ma to tamto, jako organizator masz troszkę pracy - przecież i tak masz wolne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiruradom jak z Radomia smigasz to musowo przez Kielce.Napisz mi na PW o ktrej w piatek wyjezdzasz,to sie jakos zgadamy.

 

jak już pisałem UMÓWILEM sie z kolegą Boniek - nie wypada teraz odwracac kota ogonem to tylko róznica 20km. I dlatego przez kielce nie jade jak byś gamoniu :-) wczesniej napisał ze smigasz to bysmy sie zgadali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No krasnalku damy Ci siekierke i bedziesz gonil po lesie za drewnem :twisted:

 

[ Dopisane: Piątek Lipiec 08, 2005 10:51 am ]

No to dzisiaj pierwsza sesja najtwardsi zaczynają już w piątek :) Reszta kluch dojeżdża w sobote :-D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No krasnalku damy Ci siekierke i bedziesz gonil po lesie za drewnem  :twisted:  

 

[ Dopisane: Piątek Lipiec 08, 2005 10:51 am ]

No to dzisiaj pierwsza sesja najtwardsi zaczynają już w piątek :) Reszta kluch dojeżdża w sobote  :-D  :twisted:

 

no i dobrze, akurat przyjedziemy na gotowe, ladnie tam prosze duzo drzewa naznoscic, cobysmy tylko siedli, browarek (schlodzony) do reki, kielbaski usmarzone dla panow wizytatorow i poklony. :twisted: :-D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...