Skocz do zawartości

Goorka Party 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtku Nowaku miejsce nie będzie to samo gdyż jak wiadomo nasz imprezy sa jakby to nazwac - jednorazowe...  8)

 

i tym samym AdamWo ma odpowiedz o co mi chodzilo.

Poprzednie miejsce spalone :twisted: :banghead:

 

teraz postaramy sie nie spalic miejsca, ale od szczerej woli do wykonania obawiam sie, ze moze byc daaaleko. :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazy_Chris Wibjaj śmiało - zawsze dobrze poznac nowe mordy :!:

 

Dualku warszafffffffka oczywiscie zaproszona i miło by było znów twój ryjek zobaczyc ale nie wiem czy zorganizujesz większą ekipę, gdyz tym razem planujemy dwa noclegi i jazdę na 2 kółkach więc busik raczej chyba odpada ale nie mówię nie zawsze można zorganizowac miejsca i hełmiki dla plecaczków więc dawac śmiało :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w środę/czwartek powinienem rzucić jakieś mięso na stoł na razie mam egzam na głowie...

 

[ Dopisane: Sobota Lipiec 02, 2005 4:29 pm ]

Dobra ośrodek jest, miejsca są. Ceny standardowe. Pokoje kilku osobowe czyli normalny standard więcej nam nie trzeba.

Ognicho zorganizujemy sobie w lesie jakies 300m od miejsca noclegu w miejscu większości już dobrze znanym z poprzenich biesiad chyba że wolicie na miejscu to też na pewno jest możliwośc.

 

Czyli spotykamy sie w piątek w godzinach popłudniowych. Zaraz zapodam listę uczestników. taką +/- . Czasu już nie zostało wiele ale mamy cały tydzien na zorganizowanie się, myślę, że to nie pierwsza impra więc nie będzie problemu...

 

[ Dopisane: Sobota Lipiec 02, 2005 4:57 pm ]

Oddźwięk jest raczej wątły więc zrobimy sobie kameralkę... czyli to co większośc z nas lubi najbardziej :) jak coś to zgłaszajcie się jezcze tylko szybko bo może nie byc miejsc

 

Lista osób które potwierdziły do tej pory:

1. Darek

2. Pipcyk

3. Amazonka

4. AdamWo

5. Wojciech Nowak :(

6. Piekny

7. Dominik

8. Mimo

9. Becia

10. Ario

11. i Ja

 

[ Dopisane: Sobota Lipiec 02, 2005 5:03 pm ]

zostajemy do niedzieli czy chcecie tylko z soboty na niedziele :?:

 

[ Dopisane: Sobota Lipiec 02, 2005 5:07 pm ]

odpiswyac szybko :!: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognicho zorganizujemy sobie w lesie jakies 300m od miejsca noclegu w miejscu większości już dobrze znanym z poprzenich biesiad chyba że wolicie na miejscu to też na pewno jest możliwośc.

 

Zdecydowanie tam gdzie zawsze :notworthy: Klimat musi być! :notworthy:

 

Czyli spotykamy sie w piątek w godzinach popłudniowych.

 

Jakieś konkretne miejsce spotkania' date=' czy jechać prosto do Ciebie?

 

zostajemy do niedzieli czy chcecie tylko z soboty na niedziele :?:

 

To się pogubiłam, spotykamy się chyba w piątek, więc albo zostajemy do soboty albo do niedzieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Darek za konkretną odpowiedź od razu wiem czy rezerwowa Ci miejsce już od piątku czy od soboty...

 

 

Zrobimy tak, ja powiem że przyjeżdża ekipa a każdy sam sobie pokój wciągnie bo nie będę świecił oczami przed gościem jeśli się okaże że ten nie może a tamtemu coś wypadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...