Skocz do zawartości

23.04 - Rozpoczęcie w Warszawie


embe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czemu?? ze względów pogodowych?? a moze dlatego' date=' ze tam podobno leją jakiś kauczuk na tor do startów na 1/4 mili...[/quote']

No nie wiem... bo sam zlot jest nie doslownie na pasie startowym ;)

 

Mysle ze kolumna byla by ok :) bo zrobiło by się mini forumowa parade do bemowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzieś takie rozpoczęcie sezonu, każą płacić za wjazd, ludzie oglądają Cie jak małpki w klatce, atrakcji prawie żadnych i do tego pseudo-parada. Jestem za tym, aby zebrać sie w jednym miejscu większą ekipa i pojechać np. do Ryni - opłata za wjechanie na teren ośrodka niższa niż u tych zdzierców na Bemowie... Niewiem czemu, ale przypominając sobie zeszłoroczne otwarcie mam odczucie, że ktoś po prostu wyczaił kapitalny sposób na zbicie kasy.

 

PeeS. Chyba, że komuś tęskno do komuny i kilometrowymi kolejkami za czymkolwiek - w zeszłym roku do toi-toi'a mementami miała jakies 50m, że o piwie i jedzonku nie wspomnę.

 

PeeS.PeeS. No i co to za rozpoczęcie skoro większość zaczęła sezon jakiś miesiąc temu ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był ten powinien pojechać, przynajmniej będzie miał własne powody do narzekań, a nie powtarzał po innych, a na dowód lichą koszulkę i znaczek, jeśli zapłaci dodatkowo za wstęp;) ale na pamiątkę warto!;) Natomiast jeśli pogoda byłaby w miarę sprzyjająca to można by potem gdzies wyskoczyć, jak Yaco zasugerował, na jakiegoś grilla nad Zegrzem czy coś?!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to wjazd kosztuje 18zl bez koszulki. Tylko nie rozumiem po co wszyscy chca sie pchac do srodka? W srodku poza toi-toi'kami i paroma punktami gastronomicznymi nic nie ma.IMO lepiej spotkac sie przed wejsciem i poczekac na parade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podjechalem pod miejsce zlotu i widac juz pewne ruchy wiec chyba rozpoczecie bedzie w terminie co do pogody to ma byc kibel ale jak latało sie w styczniu to chyba nie ma problem troszke zmoknac w kwietniu.Kolejka do wjazdu faktycznie jest spora wiec moze na parkingu spotkanko i dołączyć dopiero przy paradzie???jesli ktos ma jakies pytanka to mam niedaleko to moge podskoczyc i zapytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez chce jechac pierwszy raz na bemowo jezeli pogoda bedzie , tylko czy jest sens pakowac sie tam skoro nic nie ma , a wpakowanko z koszulką ile kosztuje bo jezeli to juz z koszulką :P i apropo czy jest sens np dojechac w sobote ok 12 w południe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli parada o 15stej, to wpadnijmy tam na 14:30...a co za tym idzie spod kolumny wyjedźmy o 14...a idąc dalej spotkajmy się pod kolumną o 12stej.

 

To luźna propozycja. Jest tylko z mojej strony wątpliwość, czy pod kolumną o 12 będzie jeszcze gdzie się zatrzymać :P Rok temu chyba ze 2 godziny wcześniej już było tłoczno. Radżcie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wjazd z koszulką koło 25 zyli kosztował, także jak już ktoś wjeżdża to lepiej dorzucić te kilka złociszy bo przynajmniej coś zostanie, choć to też sprawa do dyskusji;)

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...