Skocz do zawartości

Mam wreszcie upragniona setke!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Dzis Dt125r zawitala do mojego domu :D . Kupilem ja bez koncowki wydechu bo koledze urwalo, byla glosna strasznie ale zapier***** jak stado dzikow. Teraz juz dospawalem, sprzet naprawde cichutki, no ale troche slabszy :D. Musze kupic tylko klocki hamulcowe z przodu bo juz sie wytarly i oraja nieco tarcze. Ogolnie sprzet w super stanie techniczym, silniczek pracuje rowno, wszystko w 100% sprawne. Dalem za nia 4000zl. Jutro zrobie fotki, narazie podam link do fotek robionych przez poprzedniego wlasciciela.

http://bikepics.com/members/eloelo/96dt125r/

Moze orientuje sie ktos ile kosztuja klocki hamulcowe do Dt i czy dobry tapicer wykombinuje cos z ta kanapa (jest wycieta gabka, bo prawdopodobnie jezdzila nia w Niemczech jakas niska osobka)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj strasznie sie ciesze ze sprzeta, ale obiecalem sobie ze nie bede teraz latal nonstop bo za 2 tygodnie mam testy, a rodzicom trzeba pokazac ze sa plusy tego ze zgodzili sie na 125cc :twisted: .

siedzenie tapicer zrobi za 20 góra 30 zł

Ufff to mnie pocieszyles, myslalem ze bede musial kombinowac jakies nowe siedzonko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no co sie dzieje na tym forum, najpierw nagły dopływ gs 500 a teraz dt 125 :lol:

gratulacje!!!!! cena baardzo zachecajaca :D

 

 

ps. moja ładniejsza 8) :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mieszkal w okolicy Pily to bys mial siedzonko zrobione z pol darmo bo kumpla ojciec ma zaklad tapicerski, a ze on tez jezdzi (DT125 :D) to wprawe w obijaniu takiej kanapy ma bo jego byla podarta, wymienil gabke i obszyl prawdziwa skora, zadnych zmarszczen ani niczego podobnego. siedzisko pierwsza klasa.

 

ogolnie gratz Yamaszki

 

a co do klockow to max 80zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

 

ps. moja ładniejsza  

 

 

NIe prawda   . Pozatym Twoja pewnie gorzej gania bo ma z przodu zlota felge a z tylu srebrna (to wplywa na geometria) hehehehe  

Njaładnieszą i nafajnieszą ( bo profesjonalnie zrobioną) i tak miał Strzałek :D

http://www.bikepics.com/pictures/302824/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy gratulujemy.

Ja sam mierzę w tą stronę. Uzbieram i - już zdecydowane - nic mnie przed zakupem 125 nie powstrzyma.

Tylko z przerejestrowaniem na 50 bedzie problem :}

 

Enduras - cała czarniutka, śliczności. Chociaż ja bym coś tam nakleił. Np. naklejkę Yokohamy :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...