Skocz do zawartości

Mam wreszcie upragniona setke!!!


Rekomendowane odpowiedzi

http://dt125.de/dt125/Mainpage/Werkstatt/T...nanz/index.html

Moglby mi ktos przetlumaczyc o co w tym biega?? ;) Aha sprawdzalem DT i leci dokladnie 110km/h a blokada zdjeta jakas na gazniku i CDi oczywiscie. Dzis zrobilem jeszcze filtr ale nie zdazylem pobawic sie regulacja gaznika. Z orginalnej koncowki nie da rady zrobic przelotowki?? :) Moze ja jakos przeciac i wywalic wszystko ze srodka?? Rozumiecie: Mam nowe moto= nie mam kasy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z orginalnej koncowki nie da rady zrobic przelotowki??  Moze ja jakos przeciac i wywalic wszystko ze srodka??  

NIe bardzo, Pozatym musiał byś mieć taką rurke dzirukowaną ( taką z siatki) o odopwieniej średnicy dle sety to jakieś 20-22mm i do tego wate i dobrego spawacza a i tak było by cięzko.

Rozumiecie: Mam nowe moto= nie mam kasy  

Rozumiemy. NIe musisz robić wszytkiego od razu. Dozbierasz i wtedy porobisz. NIe odrazu Kraków zbudowano.

http://dt125.de/dt125/Mainpage/Werkstatt/T...nanz/index.html  

Moglby mi ktos przetlumaczyc o co w tym biega??

Z tego co sie doczytałem to chodzi chyba o to, żeby tą rurke co wchodzi do membrany powiekszyć z 7,5mm do 10mm. Z tego co wiem to to nic nie da bo znam ludzi którzy się tym profesjonalnie zajmują i nie bawią sie w ta przeróbke. Tylko yamaha stosuje taki zbiorniczek w innych sprzetach go nie ma a i tak dobrze reaguja na szybkie zamknięcie i otwarcie gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego wogole sluzy ten GasBox?? W Ts-ce mialem robiona przelotowke przez kumpla i bylem z niej bardzo zadowolony ale byla ku**ewsko ciezka niestety :). Jak koles ktory ja spawal mial ja w lapie to byl pewnien ze jak ja zaloze to motor bedzie latwiej w prawo skrecal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego wogole sluzy ten GasBox??  

GasBox ma dodawać powietrze przy nagłym otworzeniu przepustnicy, ale w praktyce różnie to wychodzi

Nie, to tak nie działa.

GasBox - troche dziwnie to nzawaliście. Do tego zbiorniczka cofa sie meiszanka która zatrzymała membrana i nie cofa sie do gaznika przez co nie ma zawirowań i jak dtwrysz gaz i membrana sie otworzy to wtedy mieszanka najpier idzie z tego zbiornika - Jezeli coś zle napisałem to niech ktos mie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gratulacje ode mnie!!!! Super Endurko, Stan jak na ten rok to jest na 6 i cena okazyjna, wiec tylko pogratulawac ze Enduroguy wykorzystal taka okazje.

 

Ps. Ja tez musze jakas DT-tke kupic, zebym mial sie czym na forum pochwalic bo simkiem to nie bardzo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Ja tez musze jakas DT-tke kupic, zebym mial sie czym na forum pochwalic bo simkiem to nie bardzo:(

Czemu nie bardzo, Jak dobrze zrobiony i zadbany to jest czym. Nie każdego stać na jakigoś zachondniego sprzeta. Lepszy simson który bardzo dobrze chodzi niż zarżnieta i zaniedbana DT, MTX czy TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

 

Ps. Ja tez musze jakas DT-tke kupic, zebym mial sie czym na forum pochwalic bo simkiem to nie bardzo:(  

 

 

Czemu nie bardzo, Jak dobrze zrobiony i zadbany to jest czym. Nie każdego stać na jakigoś zachondniego sprzeta. Lepszy simson który bardzo dobrze chodzi niż zarżnieta i zaniedbana DT, MTX czy TS

Dokladnie. Pozatym Twoj Simak to nie byle co :). Orginalna tarcze ma z przodu, kola 19" z przodu i 16" z tylu w standarcie. Takze juz taki bardziej endurowaty, a na simsonie mozna sie naprawde duzo nauczyc. To jest S83 tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kiedyś taki simak to szczyt marzeń :) Koledzy mają racje że leprzy ładny simak niż zarżnięta DT, MTX czy TS !! A co do przelotówki to lepiej kupić używaną od crossówki czy lepiej samemu coś pokombinować z kwasówki np ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wczesniej obiecalem => oto dowod ze moja DT ® jest najlepsza i najładniejsza 8) przy waszych pruchnach jeszcze nie widziałem takich kociaków wiec to chyba cos znaczy :)

http://www.members.lycos.co.uk/robakpoland...%20dt%20avi.jpg (to bedzie moj avatorek , tylko teraz są jakies problemy z aktualizacja profilu)

 

http://www.members.lycos.co.uk/robakpoland...d/n%f3%bfka.jpg a to zeby nie było ze to nie moj sprzet (mozna poznac po zlotej feldze, teraz cale moto wyglada troche inaczej => jeszcze lepiej 8) ) wiekszej fotki pokazujacej całą ...hmmm... maszyne :) nie dostaniecie wiec nawet nie proście ;)

 

 

co do wydechow w dt to na niemieckiej stronie jest pokazane, jak zrobic koncowke z puszki po WD 40 8O :mrgreen: myslalem że tylko polacy potrafia kombinowac :mrgreen: i szczerze powiem że wyglada ładnie, tylko wizualnie jest za chudy :D

 

 

ja u siebie nie mam "gasboxu" . tak juz kupilem i ta dziurka jest zatkana zatyczką żeby nie lapał lewego powietrza :) ale to chyba nie ma wpływu na prace i żywotnosc silnika, jak myslicie?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wczesniej obiecalem => oto dowod ze moja DT ® jest najlepsza i najładniejsza  przy waszych pruchnach jeszcze nie widziałem takich kociaków wiec to chyba cos znaczy  

To, że jest foromontarz z laską to nie znaczy, ze nasze DT to pruchna. Jak zrobisz remoncik CAŁEGO silnika i zawieszenia do tego tuning to wtedy pogadamy. Nawet "gasboxu nie masz" ;)

A tak na prawde to wszytkie nasz forumowe DT sa zajebiste. Począwszy od 50 a na 125 skonczywszy :)

ja u siebie nie mam "gasboxu" . tak juz kupilem i ta dziurka jest zatkana zatyczką żeby nie lapał lewego powietrza  ale to chyba nie ma wpływu na prace i żywotnosc silnika, jak myslicie?

Na trwałość i zywotność silnika to nie ma wpływu jedynie może być gorsza reakcja na szybkie owarcie gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wczesniej obiecalem => oto dowod ze moja DT ® jest najlepsza i najładniejsza 8) przy waszych pruchnach jeszcze nie widziałem takich kociaków wiec to chyba cos znaczy ;)

http://www.members.lycos.co.uk/robakpoland...%20dt%20avi.jpg Sluchaj Robak...masz num. gg tej pani? :) :) daj wieksze foto bo nie widac calego moto :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...