Skocz do zawartości

Reanimacja Silnika :(


Kondon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może go sprzedaj i kup rower albo za szachy się weź :)

 

Jak juz coś robić przy sprzecie to po pierwsze trzeba wiedzieć jak czyli albo poproś kogoś o pomoc albo poczytaj troche a po drugie trzeba mieć trochę wyobraźni żeby nie niszczyć przy okazji montazu i demontażu.

 

Sądząc po opisach przebiegu twoich prac z gaźnikiem obchodziłeś sie podobnie - stawiałbym na totalne rozregulowanie a moze i rozkalibrowane dysze jeżeli obchodziłeś się z nimi równie mało delikatnie co ze świecą.

 

Przy takim przebiegu silnik powinien być OK. Jeżeli nie grzebałeś w zapłonie to też OK - więc do poprawki pozostaje gaźnik - może daj się wykazać komuś kto się trochę zna.

 

Musisz zdecydować albo chcesz jeździć albo uczyś sie na tym sprzęcie mechaniki metodą prób i błędów a wtedy pewnie zabijesz tego skuterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondon ... mam na ciebie tylko jedno okreslenie - ale cenzura na 4um nie pozwoli mi go napisac :clap: . Juz pomijajac nick, podpis i totalna nieznajomosc ojczystego jezyka (co za tym idzie brak szacunku dla czytajacych twoje "posty") ... idz sie zastrzel.

 

:clap:

 

Jak czytam takie wypowiedzi, az zyc mi sie odechciewa. Szkoda poziomu naszego forum, a skuter oddaj do mechanika i zanim go odbierzesz, sprzedaj - ktos sie ucieszy i bedzie szanowal pieniadze rodzicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale jestem bardzo zdenerwowany bo początek sezonu a tu se nie posmigam, nie wiem czy u mechanika koszt naprawy nie przekroczy koszt skutera, ale mam kupca jest to moj wujek to pewnie z 1000 od niego wezme i ojciec ze 3 flaszki i kupie wkoncu moją ukochana RS 80, sorki panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci żebyś kiedyś nauczył się szanować pieniądze (bo właśnie za nie ojciec kupił ci skuter) i żebyś dowiedział się co to znaczy zarabiać na moto swoją pracą i wyrzeczeniami. Kupując skuter za 5000zł i sprzedając za 1000zł okazujesz kompletny brak szacunku dla twojego ojca, który kupił ci skuter, chyba że kilka tysiaków to dla niego żaden wydatek. Współczuję tej Aprilli co masz ją zamiar kupić, z tego co piszesz wnioskuję że raczej nie masz zacięcia do motocykli i traktujesz je jako kolejne zabawki. Pewnie gdybym spytał cię o zasadę działania silnika twojego skuterka nie potrafiłbyś jej wyjaśnić, ale może się mylę, najwyżej szybko poszukasz coś w necie i napiszesz że wiedziałeś :clap:

 

neomaster zgadzam się z tobą-chciałbym kupić moto od frajera który nie zna się na motocyklach i sprzedaje sprzęta za 5 razy mniej niż kupił :clap: nawet jakby był do remontu, i tak byłby zarobek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopie i nic nie pali patrze a tu tego kolanka na świece nie założyłem dobra odpalił i zgasł znow

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chyba nic więcej nie potrzeba mówić.

Szkoda słów na kogoś takiego, Widać, zę po paru postach ani mu myśleć zastanowić się na dtym co piszecie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, reprezentujesz jeden z najniższych poziomów pisania postów jaki na tym forum widziałem. Jesteś beznadziejnym rozpuszczonym smarkaczem który pewnie nawet roweru nie umie naprawić. Nie mówiąc juz nic o szacunku dla pieniędzy i pracy twojego ojca

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci żebyś kiedyś nauczył się szanować pieniądze (bo właśnie za nie ojciec kupił ci skuter) i żebyś dowiedział się co to znaczy zarabiać na moto swoją pracą i wyrzeczeniami. Kupując skuter za 5000zł i sprzedając za 1000zł okazujesz kompletny brak szacunku dla twojego ojca' date=' który kupił ci skuter, chyba że kilka tysiaków to dla niego żaden wydatek. Współczuję tej Aprilli co masz ją zamiar kupić, z tego co piszesz wnioskuję że raczej nie masz zacięcia do motocykli i traktujesz je jako kolejne zabawki. Pewnie gdybym spytał cię o zasadę działania silnika twojego skuterka nie potrafiłbyś jej wyjaśnić, ale może się mylę, najwyżej szybko poszukasz coś w necie i napiszesz że wiedziałeś :clap:

 

neomaster zgadzam się z tobą-chciałbym kupić moto od frajera który nie zna się na motocyklach i sprzedaje sprzęta za 5 razy mniej niż kupił :clap: nawet jakby był do remontu, i tak byłby zarobek :lol:[/quote']

 

 

Cene ustalił moj ojciec, skuter był naprawiany razem z nim, i juz mi mowi od listopada, ze musimy go sprzeda, nie potrzebuje znac zasady dzialania silnika jesli skuter byl sprawny tylko gaznik musiałem wyczyscic. Cena dla obcej osoby to 2000 - 2500, a dla rodziny juz pisze wyzej :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tej RS'ki bo Aprilki to delikatne sprzęty więc aż szkoda żebyś taką jeździl bo kupisz ja w dobrym stanie a po 2 dniach ezie to totalny rumpel :lol: Jedyna dobra propozycja dla Ciebie to deskorolka,decha,kólka...spoko opcja dla zielonego ludzia który na fajke od świecy mówi kolanko :clap:

nie uważam sie za jakiegos ekstra mechanika ale podstawy to powinien każdy znać kto jeździ na pojeździe z silnikiem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...