Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ruff. => Strona dziala, tylko Dr. Dredd zle wpisal adres :P

 

p.s- nie chcialo mi sie czekac 2-3 min. zanim otworzy sie okno z edycja.

Wole napisac w szybkiej odpowiedz... ech, szkoda ,ze to forum taaaak wolno chodzi. Mam nadzieje ,ze ta zbiorka pieniedzy cos pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio napisał:

Oni patrza tylko na wyglad....Co jak co ale NSR'ka nowa naprawde ładnie wyglada....ale co z tego ze ładnie wyglada jak to dalej bedzie 125 :/

 

Moja kobitka narzekała na wygląd GSa' date=' że nieobudowany itd itp. Jak to baba To jej wytłumaczyłem, że jak usiądzie za kierownicą to i tak nie będzie widzieć czy motocykl jest ładny czy nie A tak serio to w końcu Ty sam wydasz kasę i Tobie ma się motocykl podobać nie kolegom. Niech sobie kupią te NSR jak chcą, a potem niech wąchają Twoje spaliny jak będziesz ich objeżdżać na GS [/quote']

 

Ale mnie takie teksty nakrecaja na GS'a :P ALe w sumie do GS'a mozna kupic owiewki (FIVE STARS?) ale to juz nie bedzie GS'a, GS to jednak musi byc do konca NAKED :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe w sumie do GS'a mozna kupic owiewki (FIVE STARS?) ale to juz nie bedzie GS'a' date=' GS to jednak musi byc do konca NAKED[/quote']

Takie owiewki to raczej nie jest tania inwestycja. Sam wolałbym włożyć kasę w motocykl. Jakieś oponki, jakaś regulacja silnika. Lepiej jeździć na bezpiecznym motocyklu, niż tylko na ładnym :P W swoim GS mam małą owiewkę na lampie i w zupełności ona wystarcza, żeby nie trzeba było walczyć z wiatrem.

chyba niedługo zacznę rozdawać autografy

No ja się cały czas zastanawiam czemu jeszcze go nie dostałem :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio napisał:

ALe w sumie do GS'a mozna kupic owiewki (FIVE STARS?) ale to juz nie bedzie GS'a' date=' GS to jednak musi byc do konca NAKED

 

Takie owiewki to raczej nie jest tania inwestycja. Sam wolałbym włożyć kasę w motocykl. Jakieś oponki, jakaś regulacja silnika. Lepiej jeździć na bezpiecznym motocyklu, niż tylko na ładnym W swoim GS mam małą owiewkę na lampie i w zupełności ona wystarcza, żeby nie trzeba było walczyć z wiatrem. [/quote']

Starsznie mi sie podobaja te male owiewki na lampe :P w kazdym motocyklu :P (jesli o taka tutaj wlasnie chodzi...)

A co do tej ,,pelnej'' owiewki w gs to troszke nie w 5 nie w 10, GS to NAKED i niech tak zostanie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pochwalę się w imieniu Astarte i powiem Wam że ostatnio lecielismy Autostradą z Wrocławia do Gliwic (150 km) i po przejechaniu tego dystansu okazalo sie że jej GS z kugrem i dwoma osobami na pokladzie wciagnal 12 litrów (honda CB 500 ta sama trasa tez 2 osoby - 11 litrów)

 

Te małe pizdziki tez nie wylewają za kołnierz... :buttrock: ale grzanie było non stop na maksa ile fabryka dała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

po przejechaniu tego dystansu okazalo sie że jej GS z kugrem i dwoma osobami na pokladzie wciagnal 12 litrów

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O

Masakra!

Ja chce Etke :cry: :cry: :cry: :cry:

Ona jadac na pelny gwizdek przez 150 km 5 brala ;(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pochwalę się w imieniu Astarte i powiem Wam że ostatnio lecielismy Autostradą z Wrocławia do Gliwic (150 km) i po przejechaniu tego dystansu okazalo sie że jej GS z kugrem i dwoma osobami na pokladzie wciagnal 12 litrów (honda CB 500 ta sama trasa tez 2 osoby - 11 litrów)

 

Te małe pizdziki tez nie wylewają za kołnierz... :buttrock: ale grzanie było non stop na maksa ile fabryka dała :mrgreen:

Oj prawda to... dobrze że nie ja płaciłam ;) :twisted: (8l / 100 km - aż boję się co by było gdyby ta autostrada była dłuższa...)

Ostatnio jeżdżę dużo po mieście i też niestety żłopie na maxa - 5,5 /100km (ejjj... gdyby nie te światła i katamarany w korkach :flesje: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj prawda to... dobrze że nie ja płaciłam :Razz: :Twisted Evil: (8l / 100 km - aż boję się co by było gdyby ta autostrada była dłuższa...)

No to ładne pałowanko :buttrock: Jutro miałem w planach przeskoczyć z prędkością max z Turku do Poznania korzystając z uroków drogi A2. Ale jak ma mi zeżreć 8 litrów na 100 to może jednak kontemplacyjnie się przejadę :flesje:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele mialem okazje pojezdzic nowym GS500F,dla mnie ten sprzet wogole nie jedzie :buttrock:

Do wyprzedzania trzeba sie przygotowywac jak samochodem :?

Ale dla wszystkich poczatkujacych i dziewczyn to dobry sprzet bo nie poniesie kierujacego.

 

Aha,no i sprzedaja sie nowe jak swieze buleczki,przynajmniej u nas :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele mialem okazje pojezdzic nowym GS500F' date='dla mnie ten sprzet wogole nie jedzie :buttrock:

Do wyprzedzania trzeba sie przygotowywac jak samochodem :?

Ale dla wszystkich poczatkujacych i dziewczyn to dobry sprzet bo nie poniesie kierujacego.

 

Aha,no i sprzedaja sie nowe jak swieze buleczki,przynajmniej u nas :flesje:[/quote']

 

heh...po przesiadce z GSXRa to prawie kazda 500tke musisz tak przygotowywac do wyprzedzania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...