Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

NSRka z silnika 125 ma 33 KM, a wiec ma mocno wyzylowany silnik - a co za tym idzie pewno z trwaloscia gorzej.

GS ma z 500 ccm zaledwie 46 KM wyciagniete, wiec silnik nie jest wysilony i dzieki temu dlugowieczny.

Moim zdaniem lepszy GS :clap:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie mysle ;)

Tyle ze najgorsze jest to ze brakuje jeszcze mi z 1500zl :/ na gs....

A nsr mogłbym juz kupowac....

Ale mysle ze lepiej poczekac jeszcze troszke i pozbierac, a potem cieszyc sie motorkiem przez kilka sezonow ;) a nie kupic dziadowska NSR ktora rozleci sie po 1000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio => Dobrze myslisz. Wiem, ze sezon sie zaczyna, cisnienie coraz wieksze, kazdy chce smigac itp. Ale jezeli wyrzucasz juz tyle hajcu, to warto sie zastanowic na co.

 

Wiec - do roboty! Za miesiac czy dwa chce widziec foty Twojego nowego rumaka ;)

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec - do roboty! Za miesiac czy dwa chce widziec foty Twojego nowego rumaka ;)

 

 

Oczywiscie tym rumakiem ma byc GS ? :P

Ja bede jechał na motonbazar w katowicach ktory jest okolo 25 maja, wtedy to nawet komorke zastawie w lombardzie zeby miec najwiecej kasy ;) a jak tam nic nie znajde to bede szukal na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na 100 % pewien, Nsrki byly w sprzedaży do 2003, a w 2004 wyszly CBR-y 125 , są to czterosówy i maja chyba cos 15km seryjnie. coś takiego, a NSR-ki to byly do konca dwusówy,

Gdyby mi sie udało wyrwać taką zarejestrowana na 50cm za 4 tyś to bylo by fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi sie udało wyrwać taką zarejestrowana na 50cm za 4 tyś to bylo by fajnie.

Nawet bardzo fajnie ale .... podczas kontroli policyjnej :lol: 140 i pokazujesz karte :lol: Kornol masz 17 lat lepiej już poczekać rok zrobić prawko bo moim zdaniem w takie gówno nie ma co sie pchać ,moim zdaniem wiekszy strach niz jazda bez prawka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze do momentu gdy sie cos nie stanie :/

jak np 125 zarejestrowana na motorower bedziesz mial wypadek i zabierze sie za nia rzeczoznawca to mozna miec problemy...

Ja juz wole poczekac do prawka i moc jezdzic na wszytskim:)

(chocicaz starszy chcial mnie wyslac na A1 :/ ale jakos mi sie to nie usmiecha:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi sie udało wyrwać taką zarejestrowana na 50cm za 4 tyś to bylo by fajnie.

Nawet bardzo fajnie ale .... podczas kontroli policyjnej :lol: 140 i pokazujesz karte :lol: Kornol masz 17 lat lepiej już poczekać rok zrobić prawko bo moim zdaniem w takie gówno nie ma co sie pchać ' date='moim zdaniem wiekszy strach niz jazda bez prawka ...[/quote']

Tylko wiesz, myslisz ze ja bym nie chcial zdac sobie prawka, tylko największy problem jast taki ze mam 18-stke w grudniu a na motor mozna w kwietniu zdawac wiec jeslibym sobie zdawal na B to nie moge zdac w zimie odrazu i na motor , noi to jest bul, a tak, jakbym sobie kupil taka NSR-ke to bym sobie zrobil prawko dopiero po maturze a tak to mialbym transport, ale czuje ze ojciec mi nie zasponsoruje NSR-ki, jeszcze z nim nie gadalem. No bo goscie ode mnie z klasy juz prawko maja a ja dopiero w grudniu, strasznie mnie to boli, bede mial 18 kilka miesiecy przed matura i w ostatniej klasie liceum, troche glupio, no ale żyć trzeba ;) . Zobaczymy co to bedzie . Ja ogladam wszystkie posty apropo GS500 i od tego chcialbym zaczynac przygode z motorkami , a puzniej Honde CBR1100XX, piekny motor, ale to w przyszlosci dopiero.

 

Heh , no wiem ze strach przed policja, tym bardziej ze chce w przyszlosci dolaczyc do niebieskich mundurów ;) , ale nie do droguwki , nie zamierzam łapac rozpedzonych motocyklistow i gonić w polonezie ;) :P ,hehe.

A jak by mnie zlapali, hmm, mam wujka inspektora, a brata sierżanta ,hehe no to mysle ze z 3 flaszki wystarcza, hehe.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...