Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak własnie mysle :)

Tyle ze najgorsze jest to ze brakuje jeszcze mi z 1500zl :/ na gs....

A nsr mogłbym juz kupowac....

Ale mysle ze lepiej poczekac jeszcze troszke i pozbierac, a potem cieszyc sie motorkiem przez kilka sezonow :) a nie kupic dziadowska NSR ktora rozleci sie po 1000km

 

O nie, proszę!! Ostatnio przeleciałem się na NSR125, bo szukałem dla mojej małej, a trochę się napaliła... Odpuść, bo się zamęczysz. Sam jeżdżę na GS500 i przesiadka na NSR wcale nie była fajna. Jest to to lekkie (+), ładnie chodzi skrzynia (+), a żeby ruszyć to trzeba nieźle wkręcać na obroty (-), jedynka jest pierońsko krótka (-), dźwięk do chrzanu (--) i wsio kończy się zużyciem paliwa na poziomie 6L (---).

Powiedziałem małej mojej, że jak juz to tylko 4-suw...

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...male brzydkie...

 

Eee no tu trochę przesadziłeś...

Z wszystkim innym się zgadzam, ale akurat brzydkie to one nie są...

wręcz przeciwnie...

jak na 125 to wygladają bardzo dorośle ;)

ale faktycznie to w ogóle nie jeździ - jak raz na to siadłem - odwijam manetę mam 8000 a to nie jedzie :)

mój GS przy 8000 już dobrze zapodaje ;)

a tam myslałem czy sobie3 nie pomóc odpychając się nogami :)

Ale ładne są !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze bardziej zaawnasowani motocyklisci radza mi kupic GS'a, ci troche mniej zaawansowani (w moim wieku:/)radza mi kupic NSR'ke....wiec kogo mam posluchac? :) Chyba odpowiedz sama sie nasowa kogo posluchalem....(dla niekumatych jestem w trakcie zbierania na GS'a)

Ostanio koledzy mnie wysmiali jak powiedziałem ze chce kupic GS500, mowili ze niespełna 17sto lataek(ja :oops: ) na 500cm3 to przesada.....Wy inaczej sadzicie conie?

 

Co do NSR to te z 1995< sa dosc ładne, tzw. Kocie oczy! Ale co z tego jak ładne jesli dalej to bedzie 125cm i jeszcze 2T :/

 

Pozdrowka ;)

(juz sie nie moge doczekac 22Maja bo bedzie MOTOBAZAR w Katowicach ;) gdzie mam nadzieje ze kupie sobie GS'a :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich "kolesi" to raczej by się nie oglądał - oni będą brzęczeć po mieście kiedy Ty możesz spokojnie, z pełną elegancją 4-suwa pomykać za miastem i w razie potrzeby mieć co odkręcić.

Powodzenia przy zakupie! Przejrzyj inne fora dot. GS500 - jest masa wskazówek co zobaczyć i sprawdzić żeby się nie naciąć.

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio koledzy mnie wysmiali jak powiedziałem ze chce kupic GS500, mowili ze niespełna 17sto lataek(ja :Embarassed: ) na 500cm3 to przesada.....Wy inaczej sadzicie conie?

Słuchaj takich kolegów to marnie skończysz. Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Zanim sam kupiłem swojego GSa jeździłem trochę na GSXF kumpla. Stwierdziłem, że jest dla mnie za ciężki i sobie z nim nie radzę. Zdarzało mi się nie mieścić w zakrętach przy stosunkowo niedużych prędkościach. Fuksa miałem, że się nie rozbiłem. Dlatego zacząłem sam zbierać na GSa. Po jednym sezonie na nim ciągle popełniam błędy, ale nie są one tak wielkie jak wcześniej.

Z jazdą na motocyklu jest jak z edukacją. Zaczynasz w podstawówce, idziesz do gimnazjum, do średniej itd itd. Nie przeskakuj kilku poziomów za wszelką cenę.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni patrza tylko na wyglad....Co jak co ale NSR'ka nowa naprawde ładnie wyglada....ale co z tego ze ładnie wyglada jak to dalej bedzie 125 :/

 

Co do kupna to mam jeszcze miesiac na dozbieranie kasy :/ (gdzies tak lekko ponad 1 tys brakuje :P )

 

A moje umiejetnosci....hmmm...kiedys myslalem ze dobrze jezdze, do momentu jak zobaczylem jak inni jezdza :P

Mysle ze GS jest do opanowania nawet dla amatorow...a co dopiero dla kogos kto mial kiedys stycznosc z motorami..)

(swoim zyciu miałem 3 romety rozniste ;) HONDE MBX 80 i MZ ETZ 150 :P do tego duzo jezdzilem na kumpla JAWIE TS 350 i CZ 350 wiec MAŁĄ wprawe juz mam :P )

 

Mam nadzieje ze za poltora miesiaca zobaczycie w moim AVARCIE zdjecie pieknego GS'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak lekko OT, ale skoro gadamy o 1-ym moto: mam siostre-abiturientke tego roczną; ostatnio przewiozlem ja B12 i juz zaczyna gadac ze chce miec jako pierwsze prawko kat. A :P. mowi ze czuje sie wolna podczas jazdy. :P

ja bym wybral dla niej jakas 50-tkę enduro na poczatek zeby mogla biegi zmieniac, w lesie sie wywracac bezbolesnie, uczyc rownowagi itd. co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę od razu zacznę na Fazerze 600. Motor jest bardzo dobry pod każdym wszględem i do miasta i na trasę. Do tego zreczny szybki i nie pali co inne 600-tki. Można zabrać swobodnie plecak i przejechać 300 km na jedym baku. Są bardzo mało awaryjne. Potrafia bez awari przejechać 200k km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni patrza tylko na wyglad....Co jak co ale NSR'ka nowa naprawde ładnie wyglada....ale co z tego ze ładnie wyglada jak to dalej bedzie 125 :/

Moja kobitka narzekała na wygląd GSa, że nieobudowany itd itp. Jak to baba :P To jej wytłumaczyłem, że jak usiądzie za kierownicą to i tak nie będzie widzieć czy motocykl jest ładny czy nie :P A tak serio to w końcu Ty sam wydasz kasę i Tobie ma się motocykl podobać nie kolegom. Niech sobie kupią te NSR jak chcą, a potem niech wąchają Twoje spaliny jak będziesz ich objeżdżać na GS :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...