Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

100m więcej na jakiej odległości, bo ni mogło być cały czas 100m więcej to raz, dwa liczniki motocyklowe zazwyczaj zawyżają prędkość (we wszystkich testach 50/100 prędkości zmierzone sa w okolichach 48/96 czyli niżej)

Ja sobie myslę, ze jesli wycisnąłem z mojego GSa 180kilka a raz nawet 190 to to były pewnie w rzeczywistości prędkośc z zakresu jego katalogowego v-max czyli 170parę.

koledzy, którzy mają załozone liczniki rowerowe mówią, że na rowerowych mają niższe prędkości niż na motocyklowych (np. kumpel na SVce jak ma 200 na budziku to na rowerowym ma ok 190) stąd mój wniosek, że miałeś go źle wyskalowanego bo 200 na GSie w dodatku niemłodym już to chyba z duzej góry :-D

Chyba, że jakis tuning...

Dodatkowo (ale tego nie jestem pewien) poprawnie wyskalowany rowerowy powinien wskazywac mniejszą odległość niż analogowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100m na odległosci 1000m bo gdy załozyłem licznik rowerowy, analogowy nadal chodził tylko bez predkosciomieza wiec odległosc pokazaywał prawdziwa raczej i gdy na analogowwym było 1km to na cyfrowym był 1,1km z groszami i tylko raz to sprawdzałam gdy był wyzerowany puzniej na to uwagi nie zwracałem. tez sie sam dziwe ze pokazazało vmax w zapisie az tyle bo z reguły z tego co czytałem elektroniczne liczniki pokazuja mniejsze predkosci to fakt. Ale mowi jek jest i nie chce sie z nikim sprzeczac ze moze byc inaczej, mowi tylko to co zaobserwowałem:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ja w mojej maszynce mam zalozonego gps-a (pokazujej najdokladniej), jechalem licznikowo 190 o on pokazywal ze jade 180. Tak sama roznica jest przy mniejszych predkosciach (150-140 itd). Spalanie mam przy spokojnej jezdzie (trasa 140) 4,5 l.

A i chyba bak mam wiekszy wchodzi mi spoojnie 17 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogowo v-max gs to 170 i 3 albo 5, a może 8 (nie pamiętam dokładnie) :)

Mówisz, że masz rocznik 2004 i masz 6000km ??

Ja kupiłem też 2004 w sierpniu zeszłego roku i mam juz nabite 17 500 km ;)

Właśnie dziś oddałem go na przegląd przy 18 000...

6000 to miałem na koniec zeszłego sezonu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...