Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Potwierdzam.

Nie probowalem jeszcze jakos desperacko i w sposob zorganizowany meczyc GSa (tzn. wyjazd w celach tego typu prob), ale od czasu do czasu probowalem to i owo...

Przedni hebel ma dosc sily, zeby stoopie zrobic, ale z oponkami juz mniej wesolo. Moje dwie dotychczasowe proby zakonczyly sie raczej zblokowaniem kola... Myslalem, ze sie zesram :).

Kapcia GSik pali bez nalotu, bez klopotu.

A na gume stawiac, to zal mi sprzegla, bo z gazu nie pojdzie, nie ma bata.

Generalnie - MZtke bylo mi zdecydowanie latwiej, nawet przypadkowo postawic na lacza. GSem jeszcze nie ujechalem nawet centymetra na jednym kole :). Ale jak mowie - nie probowalem specjalnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebatka z 15 zebami i juz lepiej idzie na kolo. Ogolnie ma duzo lepszego kopa.

Ale z gazu dalej nie idzie go postawic, a ze sprzegla idzie, ale super daleko nie zajedziesz. CB 500 idzie lepiej na kolo.

 

Palenie kapcia to drobnostka. Pare dni temu spalilem mojego kapcia od razu z dwojki, bo zakladalem nowe oponki i zero problemu.

 

Stoppie jeszcze nigdy mi nie wyszlo, zawsze mialem zjechana przednia opone. Moze teraz pocwicze, ale srednio mi to wychodzi - albo blokada kola, albo za slabe klocki/opony.

 

Jezeli mowisz juz o wyprzedzaniu to fury moga zaczac Cie brac powyzej 160 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Gume palic jest najlatwiej - moto ma dosc sily na to. Co do stoppie to raczej tez nie ma problemu ale mi jak narazie udaje sie tylko "zatrzymac" na przednim kole, tzn nie udalo mi sie przejechac nawet centymetra na przednim kole. Nie wiem czy w GSie jest to mozliwe bo nikogo jeszcze nie widzialem zeby takie cos robil. Moje proby zakonczyly sie zablokowaniem kola przy 60kmh :] ... wesolo nie bylo ale na szczescie dzwona nie zaliczylem :) ... Co do wheelie to juz jezdzilem na kole ale ze sprzegla i tylko pare metrow dopoki mocy starczylo zeby utrzymac kolo w gorze, nie udalo misie zlapac rownowagi. Gdzies w necie znalazlem filmik kolesia co bezproblemowo jechal sobie na kole jakies 50m. Ale wydaje mi sie ze to za zdrowe do Suzi nie jest :/

 

Ogolnie mozna sie pobawic na GSce ale na pewno nie jest to motor typowo do wyglopow.

 

pzdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio zamontowałam sobie w Gs-ie z 94 roku licznik rowerowy (Sigma) i rzeczywiście średnio pokazuje ok. 5 km/h mniej niż licznik wbudowany (im szybciej jadę tym różnica wyższa)... przy 100 km/h licznikowo na Sigmie było 95 km/h.

Wczoraj jechałam autostradą do Wrocławia (kufer centralny, na miejscu pasażera drugi kask i ja :) ) i pomęczyłam troszkę swojego sprzęta :twisted:

Licznik w motocyklu pokazywał mi 180 km/h (6 bieg), jednak licznik rowerowy złapał tylko 171 km/h jako maksymalna prędkość, byłam przytulona do baku na maxa, ale dało się tak jechać 8)

Więc wydaje mi się, że bez kuferka na dobrej drodze poleci 190 km/h (czyli naprawdę koło 180 km/h)...

Przyśpieszenie jako takie miał tak do 160 km/h, a potem to było już na siłę.

A spalanie nawet nie takie złe jak myślałam:

- na autostradzie spaliłam 5,4 l/100 km

- w normalnej jeździe 4,4 l/100 km

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ech, Astarte, az Ci zazdroszcze takiej wycieczki :).

Moj GSik teraz beznadziejnie jezdzi. Wyraznie wola o regulacje :).

Ostatnio licznikowo 150 km/h i juz nie chcial wiecej :D.

Co prawda to bylo na starych oponach, ktore zmienilem na nowe dopiero wczoraj (przednia byla za duza, wiec predkosc zanizala) i teraz licznik chetniej pokazuje wyzsze wartosci, ale to i tak ciagle nie to...

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam kilka slow od siebie jako ze jestem szczesliwym posiadaczem tego motorka.

Nie zgodze sie z wczesniejszymy wypowiedziami jako by Gs nei nadawal sie do dalekich wypraw...Ja na mojej bylem w chorwacji rok temu..sporo tez po polsce,slowacji i czechach jezdze...i nie narzekam na dyskomfort.

Co do spalania to pokrywaja sie dane,jak rowniez V-max...190..moznaby jeszcze kapke pociagnac ale szkoda silniczka.

Odnosnie gumy to kilka razy postawilem moja suzi ale jej odglosy i meczarnie byly tak tragiczne ze odpusilem sobie..poczekam na RR :)

stoppie podobnie..blokuje sie kolo...ale to chyba wina lysej opony :)

 

pozdrawiam wszytkuch wlascicieli GS :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz jakichś specjalnych umiejętności to na gume go nie postawisz,oczwiscie spolic gume i zrobic stoppie to można wszystkim,wliczając romety :) Jesli chcesz robic tego typu rzeczy to to jest troche za mało kucyków.Do jazdy po miescie to jak dla mnie w zupełności wystarczy(przynajmniej narazie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie co sie da zrobic z gs500:http://www.gs500e.co.uk/gallery/Levs-Streetfighter

 

Całkiem fajny tylko swiatła przednie mi nie za bardzo pasują, ta mała butla nad tylnym kołem to nitro??? czy tylko mi sie wydaje???

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

i ja dorzucę swoje 3gr

Mój vmax to 160km bo później to ciężko już dokręcić no i pas "autostrady" radzyminskiej :clap: już mi się kończył, a poza tym to bez owiewek hałas w kasku straszny nawet leżąc na baku więc nie próbowałem bo to dla mnie średnia przyjemność . Swoją drogą to nie bardzo chce mi sie wierzyć w te 190 czy 200 8O bo wskazówka trochę przecież drga. Na trasie jeżdzę średnio 100-120 ale i wtedy spalanie mam ok. 5l a w mieście potrafi dojść czasem do 6l miałem ustawione gaźniki na oszczędniejsze spalanie ale wtedy świece szybciej się wypalają. GS koleżanki - tylko o rok młodszy - pali mniej choć ma lepsze przyspieszenie i trochę mnie to dziwi...

A odnośnie wygody, no cóż przy moich 182 cm to po jakimś czasie jazdy z plecaczkiem lub dużą ilością bagaży (tak że nie można się przesunąć na kanapie) jest już zdecydowanie niewygodnie więc IMHO jest to sprzęt jednoosobowy :clap:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawitson - ja Ci dam koleżankę :clap: :clap:

 

Ale wracając do pytania - udalo mi się osiągnąć V-max 180, przy czym raz to ja byłam plecaczkiem, a kierowcą kolega, który przyzwyczaił się do większych maszyn i nie cackał się z moim moto, a innym - miałam fazę na szybszą jazdę po trasie Toruńskiej i udało mi się to na 6 biegu (oczywiście wg wskazań prędkościomierza).

Co do spalania - od 3,5l do 5l - w zależności czy trasa i czy mocno kręcę...

Ale ogólnie nie narzekam - moto jest super, a i wiekszość niewysokich plecaczków się nie skarżyła, prócz jednego 182 centymetrowego ;) (chociaż tego drazniła raczej "szybka" jazda :twisted: ).

 

Pozdrowienia dla wszystkich GSówek i GSowców

dark :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie co sie da zrobic z gs500:http://www.gs500e.co.uk/gallery/Levs-Streetfighter

 

Całkiem fajny tylko swiatła przednie mi nie za bardzo pasują' date=' ta mała butla nad tylnym kołem to nitro??? czy tylko mi sie wydaje???[/quote']

 

8O 8O 8O 8O ladniejszego gs'a jeszcze nie widzialem 8O 8O wy*ebany na maxa !! :clap: :clap: co do przednich swiatel to mi sie osobiscie podobają, a to z tylu to moze jakas atrapa nosa ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie co sie da zrobic z gs500:http://www.gs500e.co.uk/gallery/Levs-Streetfighter

 

Całkiem fajny tylko swiatła przednie mi nie za bardzo pasują' date=' ta mała butla nad tylnym kołem to nitro??? czy tylko mi sie wydaje???[/quote']

 

8O 8O 8O 8O ladniejszego gs'a jeszcze nie widzialem 8O 8O wy*ebany na maxa !! :clap: :clap: co do przednich swiatel to mi sie osobiscie podobają, a to z tylu to moze jakas atrapa nosa ? :lol:

 

Atrapa nosa 8O Wybacz, ale nie wiem co masz namyśli :? A światła przednie nie za ładne :clap:

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Przeczytałem wszytskie posty w tym temacie i moze odbiegne troche od tematu, ale moze doradzicie mi jakos :clap:

Jestem w trakcie kupowania motoru nowego...wczesniej jezdzilem na HONDZIE MBX 80 i MZ :clap: teraz postanowilem cos ciekawszego kupic- wybor padl na HONDE NSR 125 i teraz sie zastanawiam czy nie lepiej byloby mi dozbierac jeszcze te dajmy 1500zl i kupic GS!

(Honda NSR125 po odblokowaniu ma 33km a GS seryjny ma chyba 40 wiec motory sa podobne....)

Z gory dzieki za doradzenie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...