Skocz do zawartości

Długi weekend majowy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie z okolic Kielc... czy dalej funkcjonuje schronisko młodzieżowe w Nowej Słupi? To dobre miejsce wypadowe na Świety Krzyż, do Krzyżtopora i do Odrzykonia (to ten zamek gdzie się "Zemsta" dzieje). A w Krzyżtoporze na terenie ruin swego czasu można było oficjalnie biwakować i imprezować :)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. to najlepszy jest zamek w Krzyżtoporze-

Polecam, zamczysko zaje**ste. Jakby zakiś wyjazd albo zlocik w te okolice , to dajcie znać (tylko nie w maju please :) )

 

 

gdzie to jest bo niemoge tego na mapie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał: dzięki za pocieszenie. Szkołę mam strasznie wredną i wątpię żeby ktoś pomagał (jak już to pewnie będą nam specjalnie źle podpowiadać :)), ale maturą się nie przejmuję zbytnio - w końcu każdy kiedyś przez to przeszedł. A tyle jest rzeczy ważniejszych, np. motocykle :D))

Mimo to w długi weekend się pewnie nie wyrwę z powodu napiętej sytuacji w domu (starzy by padli, jakbym im powiedział o tych planach :D) :D No ale liczę na to ze będę miał przyjemność poznać Was wszystkich na jakimś zlocie forumowiczów w terminie późniejszym :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie trzeba gdzieś śmignąć - ja planuję trasę albo na Mazury i do Kaliningradu, albo w przeciwną stronę - do Austrii przez Niemcy. Max 3-4 dni, minimum kasy, maksimum jazdy. Aha - za plecaczek będzie robić żona, o ile jej przejdą fobie po ubiegłorocznym szlifie, szyciu i innych tego typu nieprzyjemnościach.  

Póki co zapraszam wszystkich na rajd enduro, który organizujemy wraz z kolegami (Towarzystwo Sportów Motorowych Sokół Poznań) na podpoznańskim poligonie w Biedrusku 18-19 maja. Więcej szczegółów nahttp://www.sokol.poznan.pl/rajd.html

 

Masz już ekipę na ten wyjazd do Austrii (uwielbiam ten kraj)? Może bym się wybrał. Tylko nie wiem czy za Tobą nadążę :lol: :lol: . A do Biedruska się wybiorę. Pewno kumple będą startować na Quadach. Ja też trochę jeździłem (jak kumpel na endoro w Biedrusku 2,5 roku temu złamał nogę to miałem Foremana do dyspozycji) ale się wyleczyłem jak w maju zeszłego roku w Obornikach 12 letni chłopak wpadł na drzewo i to widziałem, a potem zabierał go helikopter. Ja też zaliczyłem drzewo i jakiś upadek ze skarpy. Od tego czasu jeżdżę tylko rozrywkowo bo kolano i nadgarstki odzywają się do dzisiaj.

Sorry za zboczenie z tematu.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria widokowo to piekny kraj, byl by zupelnie piekny gdyby nie powaleni austiacy, naprawde sa be ludzie.

Najbardziej powaleni pochodzą z prowincji Tyrol i Voralberg ale reszta jest całkiem OK!

Ale to tylko moje zdanie.

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jezeli nie wiecie co ze soba zrobic w dlugi wikeend majowy to mozecie polaczyc przyjemne z pozytecznym,

przyjezdzajac calym forum do nas na impreze tak wiec zapraszam w imieniu K.M.GRYF na VIII mega odjechana impreze motocyklowa do Kózek nad rzeka Bug na podlasiu o dzwiecznej nazwie NO CZESIEK - wiosenny w dniach 02-04 maja. Wjazd gratis dla wszystkich przyjaciul klubu forumowiczow i zyczliwych nam motocyklistow w zamian trzy dni zajebistej zabawy i duzo w okolicy do zwiedzania (przelom bugu, pas post-sowieckich umocnien nadbuzanskich, urocze miasta Mielnik i Drochiczyn, stadnina koni w Janowie Podl. i wiele wiele innych) ewentualny dochod z imprezy i licytacji jak zwykle przeznaczamy na Dom Malego Dziecka w Siedlcach.

Wiecej informacji podam blizej Maja.

-I co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VX słowacie zwiedzilem w zeszłym roku

mozes zobaczyc na mojej stronce w dziale turystyka naprawde fajny krej do zwiedzania

ale Litwa jest blizej naszego ragionu i podobno tez jest na co popatrzec i mniej kasy na to pojdzie a jak nie to moze znowu słowacja moze pogadamy o wypadzie np na rozpoczeciu na Bemowie :lol: :lol:

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria widokowo to piekny kraj, byl by zupelnie piekny gdyby nie powaleni austiacy, naprawde sa be ludzie.

No, właśnie.

Dzisiaj widziałem sie z Dominikiem Szymańskim i chyba pojedziemy tylko do Pragi od czwartku do soboty (powrót), może jakieś ciekawe okolice po drodze. Może Redwater byś sie wybrał, może ktoś jeszcze? Wyjazd ma być jak najtańszy (podobno piwo w Czechach zdrożało :cry: ).

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

powiem tak: nie wiem czy w piatek nie bede musial isc do roboty wiec nic pewnego, jesli rzeczywiscie bede mial wolne i pogoda wypali to sie nawet mozemy w samej pradze spotkac, a jak do roboty bede musial isc to moge dojechac w sobote popoludniu do Was, bedziecie tam od czwartku wiec przetrzecie juz pewnie szlak browarny wiec nie bedziemy dlugo bladzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...