Skocz do zawartości

Bike show "Wa-wa"


KML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rożku drogi - bez wahania wybieraj otwarcie. Zobaczysz na nim te same motocykle, co w najbliższy łikend, a poza tym masę ludzi znajomych i tych mniej. Na wystawie kilku ludzi poznasz, zobaczysz coś i wracając do domu będziesz żałował, że "tylko tyle" a na otwarciu Cię nie będzie. Odżałuj to, a na Bemowie pomimo tej organizacji pogadasz, pośmiejesz się..w cieple, na koniku, ze znajomymi z forum. Warto. Widzimy się na Bemowie, trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie - mi również zależy na informacjach co do wejść w piatek nie moge w sobote ani w niedziele bo sklep na Mariensztancie jest zamkniety a ja chce dwie pieczenie przy jednym ruszcie upiec

 

 

polatac po targach poszukac -moze znajde kurteczke dla siebie a jak nie to mam upatrzoną w Starbike - ktory jest czynny od pn do pt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to się dowiedziałem.dotałem odpowiedź od miłej pani z cardinall-wjazd to 18zł/os.zniżki dla grup pow.20 osób i młodz.szkolnej 10zł.jak tak wszyscy mnie zachęcacie to może jednak ulegnę i się przejadę.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich. Ja również będę na Motor Bike Show oraz na Bemowie. Może się spotkamy.

Zapraszam też na ComputerLand World Cup 2005 na Torwarze - międzynarodowe zawody jeździeckie:

 

Międzynarodowe Halowe Zawody Jeździeckie - Warszawa, Hala Torwar

18 - 20 marca 2005

 

- PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY C.S.I.**W

Finał Ligi Europy Centralnej

 

- PUCHAR ŚWIATA W UJEŻDŻENIU C.D.I.***W

Finał Ligi Europy Centralnej

 

- OGÓLNOPOLSKIE HALOWE ZAWODY W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI PAROKONNYMI Z.O.H.

 

PULA NAGRÓD 240.000 PLN

 

 

Pod patronatem:

 

Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pana Aleksandra Kwaśniewskiego

 

Organizatorzy:

 

ComputerLand S.A.

Polski Związek Jeździecki

Polish Prestige Sp. z o.o.

 

Pozdr.,

Marta (Lisena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eric535 napisał:

wjazd to 18zł/os.zniżki dla grup pow.20 osób i młodz.szkolnej 10zł

 

Ooooo to całkiem sporo, może uda się nam zebrać w 20 os. lub więcej to wtedy wbijemy się po 10 zł. :)

 

Co do tańszych akcesoriów jest to możliwe ale 50% to raczej przesada.

Ja kiedyś na podobnej imprezie kupiłem buty za 680zł. chociaż wszędzie w sklepach kosztowały 860zł. a w niekturych nadal tak kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zescie zamet wprowadzili z MBS i otwarciem na Bemowie jakby obie imprezy w ten sam weekend byly (chyba, ze o czyms nie wiem).

Jezeli zgodzicie sie umowic na sobote to i ja chetnie sie pojawie tym bardziej, ze dawno niektorych nie widzialem :-) Obstawialbym sobote w godzinach 10-11 ale oczywiscie elastyczny jestem ;-)

 

 

Zdrowia!

Bush

 

PAWLO: Hala AWF miesci sie przy ulicy Marymonckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod patronatem:  

 

Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  

Pana Aleksandra Kwaśniewskiego

 

Patronat tego pana jest w stanie obrzydzić mi niejedną imprezę. Marny to autorytet, kustosz, mecenas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zescie zamet wprowadzili z MBS i otwarciem na Bemowie jakby obie imprezy w ten sam weekend byly (chyba, ze o czyms nie wiem)

 

nie zamęt Bush, tylko trzeba czytać ze zrozumieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cenach już wiadomo coś :?:

 

pees. żeby nie było tak jak rok temu, że dla studentów jest zniżka -i wszystko spoko tylko przy kasach się okazało że dla studentów owszem ale tylko AWF-u :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...