Skocz do zawartości

fani R1150GS wpisujcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem R1150GS.Uważam że jest to zajebisty motocykl. Super wielki turystyk. Dojedzie tam gdzie japończyki mogą tylko spojrzeć. :twisted: Myslę że kazdy mi przyzna rację że jest to motocykl naprawdę niezawodny. Niektórzy lubią blonynki a inni czarnulki a inni rude. Wy wszyscy co jeździcie na japońcach strasznie najeżdżacie na EMKI - nie wiadomo dlaczego. Może dlatego że nigdy na nich nie siedzieliście. :twisted: Wcześniej jeździłem na Yamaszce XJ900S i uważam że to też jest super moto ale dla mnie Emka ma to coś. :( Uważam że Boxery są to silniki mało awaryjne i maja DUSZĘ. Nikt nie musi się z tym zgadzać ale myśle że wszyscy posiadacze R1150GS przyznają mi rację.

Pozdrawiam wszystkich motocyklowych braci i wszystkie motocyklowe siostry - marka moto nieważna. Do zobaczenia na drodze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na czym polega broblem z duzym GS -em dla wiekszosci uzytkownikow innych motocykli ? w zyciu bym na to nie wpadl gdyby mi tego nie powiedzial inny motocyklista - wiekszosc ludzi przeraza jego masa i wielkosc.Po prostu boja sie na nie wsiasc.. 8O ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bekon żartujesz chyba może duży to on jest czy naprawdę to ludzi przeraża.

Dla mnie im większy motor tym bezpieczniejszy np tir z naprzeciwka nie zwieje tak szybko. Kiedyś miałem Yamahę 600XT - fajna była ale jak coś większego z naprzeciwka grzało to ja "latałem". Zresztą ja też mały nie jestem ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy lubią blonynki a inni czarnulki a inni rude.

 

De gustibus non est disputandum; jedni mają określone preferencje, inni biorą, co się nawinie. ;) ;) Gratuluję nowego nabytku. Chociaż sam ujeżdżam "japońca", uważam, że maszyny rodem z Bawarii mają swój urok, niepowtarzalny klimat. Gdybym dziś rozważał zakup beemki, wybór padłby pewnie na F 650 GS ze względu na jego walory praktyczne i przystępność cenową. Udanej eksploatacji!

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że bardzo mi się podoba. Jak większość takich enduro-turystyków o pojemności oscylującej około litra. Chociaż uważam, że silnik typu boxer w motocyklu "uterenowionym" to trochę kontrowersyjne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje, poprzednim moim motocyklem było Varadero ale zawsze chciałem kupić dużego GS, w tym roku kupiłem "troszke" coś innego. BMW mam nadal w planach i zapewne zrealizuję je.

Trochę mi się nie podobają Twoje teksty o duszach motocykli ale że jest to drażliwy temat nie będę tego komentował.

Jeszcze raz szczere gratulację i czekam na Twoje uwagi odnośnie jazdy.

P.S.

Kiedys jeździłem 1100GS i muszę przyznać, że było nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to super motocykle. Proste, trwałe i niezawodne. Mało brakowało a ja też bym był posiadaczem BMW (ale R1100 R).

Do tej pory chodzi mi to po głowie.

 

 

Czy aby nie przesadzasz...

 

Wy wszyscy co jeździcie na japońcach strasznie najeżdżacie na EMKI - nie wiadomo dlaczego.

 

Oj chyba tak... Wszyscy moi znajomi motocykliści uważają BMW za super sprzęt. Nie wszytkim się podoba (wygląd to kwestia gustu) ale nikt niema żadnych zastrzeżeń co do techniki a wielu dużo by dłao żeby zamienić różne ZZR czy VF na takiego GS.

 

Uważam że Boxery są to silniki mało awaryjne i maja DUSZĘ.[/qoute]

 

Dusze to mają tylko V2 ;)

 

Pozdrawiam wszystkich motocyklowych braci i wszystkie motocyklowe siostry - marka moto nieważna. Do zobaczenia na drodze. :D

 

Amen. Niech kazdy jeździ tym czym lubi. Życzę długiej bezproblemowej eksploatacji nowej maszyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas -> mówisz tak bo sam masz taki "bezduszny" motocykl i zazdrościsz ;) . Poza tym wiadomo, że chodziło o amerykańskie motocykle :D

 

 

 

P.S. Tekst poprzedzajacy taki obrazek - " :D " oznacza, że nalezy go traktowac z przymróżeniem oka (tzn. żart). A że właściciele przywiązują się do swoich sprzętów i twierdzą, że ich motocykle mają duszę to już coś zupełnie innego (temat na nową dyskusję ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda dusza ;) :?: :?:

 

Zbycho

...

 

Zbycho moja babcia miała kiedyś żelazko z duszą ;) i moge powiedzieć że jest to jedyna dusza co do której wiem że istnieje... (lub istniała :D )

a motocykle faktycznie nieraz personifikujemy za bardzo - ja osobiscie wierzę w złośliwość rzeczy martwych ;):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy co jeździcie na japońcach strasznie najeżdżacie na EMKI - nie wiadomo dlaczego.

Ja nie najeżdzam, a jeżdzę "japońcem"i uważam, że wielu z nas jeżdzących na japońcach chętnie przesiadło by się na GSy 1150 gdyby nie pewne bariery ($$$$). Gratuluję udanego zakupu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...