Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Sluchaj baro, jak wroce do domu od kuzyna to sciagne poklrywe od sprzegla i zobacze jak to tam jest zamontowane ... mam nadzieje ze bez rozpolawiania silnika sie obejdzie bo nie mam na to ochoty... i przeloze moj dobry walek bo ten w nowym silniku byl opatrzony "Wiejskim patentem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, mam pytanie...chce kupić gażnik do dt 80 podobno tuningowy(używany) gość mowi że:"Srednica przepustnicy wynosi 23mm, od strony filtru 32mm.Gaznik ten zakladany byl na poj 125ccm i osiagal lepsze osiagi niz orginal". Czy to prawda że to tuning??i czy bedzie pasował do dt 80??niestety nie podał rozmiaru dyszy:(

 

P.S. Chce go założyć ze względu na cylinder 110ccm Malossi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zdjecia cyfrowka zrobie jutro ... bo dzisiaj juz nie mam ochoty ... a dopiero przed 40 minutami przyjecha;lem do domu takze juz mi sie nawet niechce bo pozno ...

Mam tylko nadzieje ze nie jest tak ze walek wyjdzie a tam tryby w silniku pospadaja itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu kompletnie nowy alep otrzebuje szybkiej pomocy.Mam od ponad roku dt 125x i teraz na gwiazdke oddaje go bratu ale potrzebuje jakis wydech bo oryginal juz sie przepalil i przydalby sie nowy.Wiecie gdzie mozna dostac? jakies kontakty stron itp bardzo mile widziane. Z gory dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze lepszym rozwiazaniem jest kupno gaznika od dt 125 bodajrze 28mm gardziel

 

Z doświadczenie na własnej Dt 110 wiem że jest za duży. Trzeba by zmieniać dysze.

24mm z odpowiednimi dyszami byłoby idealne.

 

Witam,Jestem tu kompletnie nowy alep otrzebuje szybkiej pomocy.Mam od ponad roku dt 125x i teraz na gwiazdke oddaje go bratu ale potrzebuje jakis wydech bo oryginal juz sie przepalil i przydalby sie nowy.Wiecie gdzie mozna dostac? jakies kontakty stron itp bardzo mile widziane. Z gory dzieki za odp

 

Jak to sie stało że w max 2 letnim motocyklu przepalił się wydech?

 

http://www.tlumiki.pl/index.php?cPath=4_3940_4033_4038

 

985 komplet: dyfuzor + końcówka renomowanej firmy gianelli. Podnosi osiągi i poprawia brzmienie

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dt 80 lc2 jest jakas regulacja przedniego zawieszenia??

Bo dla mnie to ono jest za miekkie i sie zastanawiam czy da sie coś zrobic bez zmiany oleju alo spreżyn??

Przecież Dtki to przeważnie nie mają takiego miekkiego zawieszenia jak ja miałem dt to było sam raz a u ciebie możę w przednim zawieszeniu nie ma oleju sprawdz a jesli jest to kapnij wiecej i wtedy bedzie troche twardszy9tępszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebav no ja tak samo mialem robilem to w wakacje to tylko sciagnolem sprzeglo i tam jest pol ksiezyc od kopki. Polksiezyc przenosci naped na zebatke i z zebatki na kosz i w tej zebatce jest tuleja z brozu ja tuleje wybilem, wytoczylem nowa wbilem skrecilem wszysto i chodzi wiec u Ciebie tez to bedzie na pewno

 

no dla mnie zawieszenie w dt jest roche za twarde 70kg waze przod jest ok ale tyl musze troche popuscic

 

no wyglada na to ze albo nei masz oleju i sa wyjechane sprezyny rozbierz zobacz i wlej gestszy olej to napewno pomorze jesli nie masz wyjechanych sprezyn

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...