Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam młodszych kolegow . Poniewaz nosze sie z zamiarem kupna Dt 80 i poczytalem Wasze posty to juz wiem na co zwaracac uwage przy kupnie . Zalezy mi na opini czy ktos z was zna to DT zalaczam klink do ogloszenia. Prosze o opinie czy moto jest warte drogi.

Krotko, zna ktos to DT? Dobry moto, bez miny?

Czekam na sugestie bo mam zamiar jechac w sobote.

Dzieki za uwage.

 

Link:

YAMAHA DT 80

 

 

Jeżeli masz tyle lat ile w profilu to nie kupuj 80 bo to nie jedzie :icon_mrgreen: a setka jest w podobnej cenie a juz mozna poszalec troche :biggrin:

 

p.s. moja dt 80 poszla za 3500 kola :) kupiona za 2200 :) foty na bikepics user qpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam młodszych kolegow . Poniewaz nosze sie z zamiarem kupna Dt 80 i poczytalem Wasze posty to juz wiem na co zwaracac uwage przy kupnie . Zalezy mi na opini czy ktos z was zna to DT zalaczam klink do ogloszenia. Prosze o opinie czy moto jest warte drogi.

Krotko, zna ktos to DT? Dobry moto, bez miny?

Czekam na sugestie bo mam zamiar jechac w sobote.

Dzieki za uwage.

 

Link:

YAMAHA DT 80

 

 

Motor wyglada zachecajaco ale na twoj wiek polecilbym raczej 125, ja wlasnie od takiej zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wskazówka dochodzi max do połowy w gorące lato jak jeżdże po mieście, a normalnie jak jeżdże to lekko sie podnosi. teraz jak już jest zimno to tylko odrobine sie podnosi. ale pewnie jakby ktoś katował w miejscu to wyjdzie nawet za połowe.

 

co do tłoków do dt80 lc2 to kiedyś były na allegro za 66zł:buttrock: ja mam taki na razie zrobiłem na nim z 250km ale mam zablokowaną dt i u mnie to już po docieraniu praktycznie. na opakowaniu tłoka było napisane FOR YAMAHA a opakowanie takie jasne białe. nie dajcie sie robić w konia bo takie same tłoki w różnych sklepach kosztują nawet 140zł. sam sprawdziłem to w sklepie w olsztynie. oczywiście tłok firmowy jest dużo lepszy ale za tą kase to wole wymienić go co 10 tys km niz kupować porządny za 300zł. tym bardziej że aż tak dużo nie jeżdże i raczej to jest w miare spokojna jazda.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tez kiedys zamontowalem taki tloczek FOR YAMAHA w bialym pudelku do mojej dt ale 125 :bigrazz: Moto jako tako jezdzilo ale czulem ze to nie wczesniejszy PROX :P Gdybym wtedy mial kase (bo potrzebowalem szybko sprzedac) bez wachania wydalbym kaske znow na tloczek PROXA ale coz nie zawsze sie ma :cool: W dodatku raz jak jeden kupiec byl powiedzial ze sie mu tlok podczas jazdy zatrzymal.... Nie wiem czy to prawda ale juz mam to za soba :P POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... każdy będzie się upierał ale wiem że to jest poprostu nic nie warte gówno przetopione z łyżeczek do kawy.

Kolega taki miał i potwornie puchł...

Nie oszukujmy się że to są dobre tłoki bo nimi nie śą..

Wystarczy np. wypowiedź Soka11 jako użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tam bym drugi raz takiego nie bral :) Przeciez wiadomo ze gdyby byly dobre to by je kazdy kupowal a nie jakies tam proxy bo przeciez to niby to samo :) Radze zainwestowac bo w enduro sie tak szybko tloczka nie zmienia wiec troche posluzy :] POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownaj 66zl a 300zl i powiedzmy ze na takim tloku za 66zl polatasz do 10tys a za 300zl 20tys wiec wole 2 razy kupic tlok za 66zl

i jesli sie nie wypali odpowiednio tloka to nie ma sie co dziwic ze puchnie

ja jak kupilem tlok odworcilem do gory nogami wlalem denaturatu i sie wypalil i wtedy nie ma prawa puchnac i mi nie puchnie ani nie puchnol

 

wiec wybor naleze do was ale ja wole zmienic 2 razy tlok za 66zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...