Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

po czym twierdzisz ze jest dobry ?

Jesli po wygladzie to wez sie schowaj wogole ..

Mojego wyczyscilem i moge go wystawic jako super stan na allegro bo sie az swieci ale i tak jest rozwalony jak nic ... moze oplacalo by sie regenerowac ten amorek ? podobno nie duzy koszt i jakis gosc w krk daje gwarancje na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciu nie ocenisz czy jest dobry czy nie ALE ten koleś wydaje mi się być ok sprzedawcą...możesz się go zapytac i poprosić o jakąś gwarancję albo cos podobnego...np że jezeli amor jest padalec to go mu odeslesz expresem z zestawem karkowym i kijami basbolowymy :) .... kupowałem od niego wał w stanie b.db i wyglada że taki jest (narazie)....pogadaj z nim najpierw i się zobaczy....

 

inna opcja to szukanie gdzieindziej....szkoda żeu nas nie ma w kraju szrotów z motorkami tylko....echhh(w ogóle nie ma szrotów z moto bo wszystko da się wykożystać ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracaj na to uwagi ... kazdy moze sprezyne pomalowac ... hmm chyba zrobie tak jak jackuzy mowi bo to co mi proponuje jest zawsze dobrym rozwiazaniem ;)

Jak moj starszy sie nie zgodzi no to niewiem :) bo on nieche kupowac uzywanego ... ehh

Niewiem ale mam problem ... chce zrobic szlif mojego zestawu tuningowego polini (chyba 70ccm) ale jest taki problem ze niewiem skad wziac tlok ... polini samych tlokow nie sprzedaje ... moze mi ktos powiedziec jakie sa fabryczne motorki 70 dwusuw ? no bo chyba to jedyne wyjscie ... a jak nie to sprzedaje ten silnik ... i moze podjedzie od hondy 80 chlodzonej powietrzem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracaj na to uwagi ... kazdy moze sprezyne pomalowac ... hmm chyba zrobie tak jak jackuzy mowi bo to co mi proponuje jest zawsze dobrym rozwiazaniem :D

Jak moj starszy sie nie zgodzi no to niewiem :buttrock: bo on nieche kupowac uzywanego ... ehh

Niewiem ale mam problem ... chce zrobic szlif mojego zestawu tuningowego polini (chyba 70ccm) ale jest taki problem ze niewiem skad wziac tlok ... polini samych tlokow nie sprzedaje ... moze mi ktos powiedziec jakie sa fabryczne motorki 70 dwusuw ? no bo chyba to jedyne wyjscie ... a jak nie to sprzedaje ten silnik ... i moze podjedzie od hondy 80 chlodzonej powietrzem ?

Ile razy mam ci mowiż ze tlok od simsona s 70 a cylindra twojego polini jest calkiem inny kurde każdy cylinder ma do siebie przystrojony tlok i tak ma być i tego nie zmienisz za hiny !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na sprzedaż gume łacząco dwie częsci tłumika w dt 80lc2?? albo ktoś ma jakiś inny patent na połączenie tych dwóch części bo u mnie ta guma sie już kompletnie rozleciała:/

to po prostu musisz znaleźć jakis kawal gumowej rury o podobnej średnicy

 

I jak mi nie zawsze odpala z kopa to moze byc wina braku aku?? czy może być jakaś wina oprucz źle ustawionego gaźnika?

 

Czy jak reguluje śrubka od skladu mieszanki to od razu powinny być zmiany czy musi troche pochodzić by różnice widzieć?? jak ja reguluje to niby trzyma sie na 2 tyś. a potem gaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku nie ma nic do odpalania. Co do mieszanki to zaraz jak pokrecisz to przeciez w gazniku jeszcze masz mieszanke w starej proporcji. Takze musisz troche przegazowac,zeby poczuc roznice. Znaczy sie to do srubki od powietrza. Co do srubki od paliwa to roznica jest od razu odczuwalna w obrotach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś ten patent przyda ale linka od sprzegła od mz etz 150 bo małej przeróbce pasuje do dt80 :biggrin: :icon_question:

Zgadzam się!!!!!!! Ja mam zamontowaną z MZ 150 i jest wszystko OK :banghead:

 

Sam to zrobisz kupę a nie szlif dajesz cylinder do szlifu i jak dostajesz koleś ci mówi na jakie wymiary szlif zrobił a ty po wymiarach dochodzisz który to szlif.

Ja mam taki problem potrzebuje Simmeringu do dt 50 mxs od strony sprzęgła jego wymiary 28 40 -8-1 niech ktoś zapoda link gdzie można by taki dostać :rolleyes:

Sprawdz na www.agmot.strefa.pl Jest tam dużo części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...