Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! pisze też tutaj bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi!

 

Potrzebuje cięgno gazu(linke gazu) do Yamahy DT 80 lc2 53v 95r.

Gdzie takie cos moge dostać/zamówić?- jakies namiary albo moze ktos moze kupic lub sprzedać notworthy.gif

Proszę o pomoc notworthy.gif (podobno da sie jakos dorobic?!:| wytłumaczcie,albo zrobcie ja kupie;p)

Piszcie tutaj albo GG: 5847448

 

czekam buttrock.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! pisze też tutaj bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi!

 

Potrzebuje cięgno gazu(linke gazu) do Yamahy DT 80 lc2 53v 95r.

Gdzie takie cos moge dostać/zamówić?- jakies namiary albo moze ktos moze kupic lub sprzedać notworthy.gif

Proszę o pomoc notworthy.gif (podobno da sie jakos dorobic?!:| wytłumaczcie,albo zrobcie ja kupie;p)

Piszcie tutaj albo GG: 5847448

 

czekam buttrock.gif

było gdzieś w temacie gdzie w krakowie linki dorabiają np kumpel dorobił do lc2 od komarka linke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka mi jest potrzebna do połączenia rolgazu z gaźnikiem! -bo dozownik i tak odłączyłem :)

Popytajcie-ja zaczynam zwalkowac te kilkaset milionow stron o Dt ale ciemno to widze:/

 

P.S.jakis patent by sie na to przydal! Jak nic nie wymyslicie to biore sie za doswiadczenia w moim laboratorium(garażu :) )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak ja zrobiłem, idź do sklepu rowerowego kup linke ona ma tylko jeden łebek włóż go do rączki linke wpuść w pancerz później utnij ją do takiej długości żeby było ok. Weź lutownice nalutuj na końcu taki malutki łebek żeby się trzymało w przepustnicy i będzie ok. Ja tak zrobiłem z linką od sprzęgła i trzyma bez zarzutu, dałem za tą linke 2,80zł i śmigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka mi jest potrzebna do połączenia rolgazu z gaźnikiem! -bo dozownik i tak odłączyłem mrugacz.gif

Popytajcie-ja zaczynam zwalkowac te kilkaset milionow stron o Dt ale ciemno to widze:/

 

P.S.jakis patent by sie na to przydal! Jak nic nie wymyslicie to biore sie za doswiadczenia w moim laboratorium(garażu bigrazz.gif )

pozdro

Zrobilbym ta samo jak Damiano z jednym wyjatkiem. Zamiast lutowac na koncu jakis bolec uzylbym czegos takiego:

http://img84.imageshack.us/img84/3829/aah0.jpg

Sory za rysneczek ;)

Sam mam tak puszczona linke od gazu w mojej DR i jakos smiga :D POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co to za lutownica kwasowa, ale niejestem pewny czy są takie małe te śrubeczki i czy to sie zmieści w przepustnicy z tym lutowaniem to potrzebna jest najzwyklejsza lutownica i kawałek cyny żeby samą tą cyne nalutować na linke i możesz sobie nalutować wiecej lub mniej żeby idealnie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co to za lutownica kwasowa, ale niejestem pewny czy są takie małe te śrubeczki i czy to sie zmieści w przepustnicy z tym lutowaniem to potrzebna jest najzwyklejsza lutownica i kawałek cyny żeby samą tą cyne nalutować na linke i możesz sobie nalutować wiecej lub mniej żeby idealnie pasowało.

Ehhh...przecież zwykłą cyna z elektrycznej transformatorowej lutownicy nie wytrzyma! ;) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wytrzyma ja mam tak zrobioną linke sprzęgła i tam jest dużo większa siła a trzyma, nigdy mi nie puściło.

 

Daj mu spokój Damiano hehe, chłopak ma dopiero 15 lat:D skąd może wiedzieć że cyna jak przejdzie przez lutownicę to twardnieje :buttrock: :) (taki żarcik bez urazy proszę)

A do tematu, to zrobiłbym tak jak mówi Soku, a tą śrubeczkę małą można jak pisał Nitro wziąć z jakiegoś przełącznika, lub cuś, dużo części ma takie śrubeczki.

 

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego po świętach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie po co tyle problemu ? sa takie bębenki, podobne do tego rysunku Soku11, przeznaczone do linek ktorym urwaly sie te "cypelki" na koncu ... nie pamietam gdzie mozna to kupic ale sam posiadam takich kilka ... koszt to moze byc z 2 zl ... moze na gieldzie samochodowej ? mialem taki patent w moim simsonie :notworthy:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...