Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Daj mu spokój Damiano hehe, chłopak ma dopiero 15 lat:D skąd może wiedzieć że cyna jak przejdzie przez lutownicę to twardnieje :eek: :) (taki żarcik bez urazy proszę)

A do tematu, to zrobiłbym tak jak mówi Soku, a tą śrubeczkę małą można jak pisał Nitro wziąć z jakiegoś przełącznika, lub cuś, dużo części ma takie śrubeczki.

 

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego po świętach :buttrock:

Ehhh..świąteczny czas to się nie będe wyżywał :cool: :clap:

Z kwasowej-owszem wytrzyma..ale z elektrycznej nie ma h**!

Jutro będe kombinował :icon_biggrin:

Dzięi za pomoc panowie!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałeś takie rozwiązanie, aby twierdzić że nie wytrzyma, w takim razie powiedz mi jakim cudem u mnie to trzyma w lince od sprzęgła, a lutowałem zwykłą lutownicą transformatorową.

Sorry za 2 napisałem to samo ale net mi szwankuje. Prosze moderatora o usunięcie tego postu.

Edytowane przez Damiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym prosic o porade co sadzicie o tym moto http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M337686.

Dodatkowe info jakie wiem to ze silnik nigdy nie byl dotykany. Wszystko oryginalnie tak jak bylo. Wiec sadze ze tlok i pierscienie do wymiany. Pozdrawiam i prosze o rade bardziej obeznanych odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym prosic o porade co sadzicie o tym moto http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M337686.

Dodatkowe info jakie wiem to ze silnik nigdy nie byl dotykany. Wszystko oryginalnie tak jak bylo. Wiec sadze ze tlok i pierscienie do wymiany. Pozdrawiam i prosze o rade bardziej obeznanych odemnie

Nie wiem, czy mi się to tylko wydaje.. tak jakby tył z letka leżał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mi się to tylko wydaje.. tak jakby tył z letka leżał ?

Leżął czyli przysiadł?

 

Czy można kupić taka metalową osłonke pod silnik czy lepiej jakoś samemu srobić, a jak zrobić to wystarczy jakas blacha czy powinno być sztywniejsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEzu i dalej nikt nie pomogl. To nie jest motor ptasiora. Ptasioer sprzedal swoj 3 dni temu i to za bardzo ladna kwote 2.000 ale i tak nie o to chodzi tylko zeby ktos mi okreslil zalety, wady tego moto. Co nei grana co zwrucic uwage i okreslic cene. Z gory dziekuje i cozekuje wrescie na rozsadna wypowiedz a nie na nabijanie sobie postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...