Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

A dobrze pasował na zębatk?

Rozumiem ze od 350 tak??

 

Znaczy sie od jawy 175 nie chciało mi sie kupwać jakiegos drgiego łańcucha a miałem akurat tego (był nówka) i założyłęm na zebatke (bo tamten wcześniejszy mi pekł i był już wyciągniety) a na tym łańcuchu chodzi dobrze a od 350 tez powinien pasować,musiał byś założyc na zebatke i wtedy bedzie widać czy wchodzi na wszystkie zeby.ale sądze ze powinno być ok Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zadzwonie do YAMAHA MOTOR POLAND i zobaczymy co tam mi powiedzą, czy istnieje taka wersja czy nie...

 

Jutro zadzwonie do YAMAHA MOTOR POLAND i zobaczymy co tam mi powiedzą, czy istnieje taka wersja czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zadzwonie do YAMAHA MOTOR POLAND i zobaczymy co tam mi powiedzą, czy istnieje taka wersja czy nie...

 

Jutro zadzwonie do YAMAHA MOTOR POLAND i zobaczymy co tam mi powiedzą, czy istnieje taka wersja czy nie...

Nie istnieje, ludzie wszytko powiedzą żeby tylko sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie chcem bronic sprzedającego ,ale na poczatku zamowil zwykłe i częsci podobno nie pasowały, musiał je zamienic na inne, wiec chyba czym sie musi roznic. Szczerze mowiąc to juz sie na nią "napaliłem", zarejestrowana w polsce na motorower itd, więc moze troche wmawiam sobie, że jest taka dobra, a nawet lepsza od zwykłych dt 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie chcem bronic sprzedającego ,ale na poczatku zamowil zwykłe i częsci podobno nie pasowały, musiał je zamienic na inne, wiec chyba czym sie musi roznic. Szczerze mowiąc to juz sie na nią "napaliłem", zarejestrowana w polsce na motorower itd, więc moze troche wmawiam sobie, że jest taka dobra, a nawet lepsza od zwykłych dt 80.

Może dlatego , że się napaliłeś a to jest najgorsze przy kupowaniu. Ta czy inaczej każdy napisze Ci to samo.

Nie ma takiej DT

 

ja tam nie chcem bronic sprzedającego ,ale na poczatku zamowil zwykłe i częsci podobno nie pasowały, musiał je zamienic na inne, wiec chyba czym sie musi roznic. Szczerze mowiąc to juz sie na nią "napaliłem", zarejestrowana w polsce na motorower itd, więc moze troche wmawiam sobie, że jest taka dobra, a nawet lepsza od zwykłych dt 80.

Może dlatego , że się napaliłeś a to jest najgorsze przy kupowaniu. Ta czy inaczej każdy napisze Ci to samo.

Nie ma takiej DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ze to jest najgorsze. Ale moze pojedziemy z Arturem ją obejzec. Jak wszystko bedzie chodziło to raczej ją wezne. Nie zamierzam nią jezdzic do konca życia, wiec mam nadzieje, ze nie bede musial ewentualnie kupywac do niej jakiegos nietypowego korbowodu lub tloka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur jak motor na twoje oko jest w chu... stanie to bierz tego klienta za fraki i do samochodu bo jak sie napali na motor nie warty tej kasy to on nie zobaczy zadnych wad. Najgorsze jest napalic sie ja czekam na ciekawa sztuke klient ma przywiez z zagranicy jakos na dniach jak bedize ok i cena bedzie odpowiednia do stanu to wezme a jak nie to bede namawial starego na 125 ale uparty i nie daje sie przekonac:D mowi ze bede mial przesrane jak mnie zlapia 125 ;] zobaczymy co to bedzie

 

jeszcze jedno wypytaj sie klienta co do tego wzmocnionego silnika co jest innego niz w normalnej dt

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że takie pytanie już gdzieś było ale musze je zdać kolejny raz:

 

otóż mam zamiar zmienić olej w zawieszeniu w mojej Yamaszce i wiem że spuszcza sie go tą śrubką na dole a powinno sie wlewać na górze pod tym plastikowym wieczkiem - i tu jest problem bo po zdjęciu plastikowego wieczka nie ma żadnej śrubki żeby wlać olej czy jakiegoś innego otworu?? czy ta blacha pod plastikiem sie jakoś odkręca czy coś?? Prosze o pomoc w tej sprawie

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz przez łeb jak będzies sie napalał za ostro oglądając ta dt a moim zdaniem ten niby wzmonciony silnik to sciema niezła i gościowi trzeba będzie to powiedziec , bo nie lubie ściemy .

 

No to dlatego zamierzam jechac z toba. Żeby nie było lipy. Wczoraj dzwoniłem do yamahy i powiedzieli, ze raczej nie ma takiej wersji. A poniedzialek zadzwonie jeszcze raz i podam im numer ramy. Sprawdzą wtedy czy rok ten sam co sprzedający mowi i czy ewenualnie ta zmnieniona wersja, ale już sam w to teraz nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...