Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

aha to ch..owo na maxa.nie no jak ja nie zarejestruje dt to nie wiem co zrobie! :? pelno tych tematow na forum ale ja nic dalej nie wiem.co mam zrobic?jest wyrejestrowana.i to wsszystko! kto mi powie ?RAZ A DOBRZE! :?

 

Zobacz co ty kolego piszesz :?

Sam piszesz ze pełno tematów na forum, ale nie umiesz z nich nic zrozumiec, Skoro nie rozumiesz to chyba nie wiem co, za wysoki poziom ich wypowiedzi, ten temat był poruszany wiele razy.

Ostatnio mój kumpel nawet rejestrował (Pinecha) DT z niemiec odrazu na 50 a jest to 80 i poszło łatwo i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to ch..owo na maxa.nie no jak ja nie zarejestruje dt to nie wiem co zrobie! pelno tych tematow na forum ale ja nic dalej nie wiem.co mam zrobic?jest wyrejestrowana.i to wsszystko! kto mi powie ?RAZ A DOBRZE!

Skontaktuj sie z Pinechem bo z tego co widze to on byl w podobnej sytuacji ze swoja DT. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie dowiedziec czy jest jakis INNY SPOSOB NIZ TAMTE.Pinecha ok mam,przeczytalem.Czyli musze miec znajomego rzeczoznawce ktory napisze mi na papierku co zostalo zrobione ( w tym wypadku stulejowanie) i na prsegladzie daje w lape ta?a tlumacze brief na 80 cm? normalnie?ok.tutaj jeszcze Enduras napisal jeden sposob i moze tak sie uda.Filu- czuj sie tak jakby to pytanie ciebie nie dotyczylo,ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co rejstrowac ???? :] zbedne koszty 1 rejstracja kupa kasy przeglad o ile dobrze pamietam cos kolo 120 zl i potem jeszcze ubezpieczenie to tez kupa kasy lepiej jezdzic bez rejstracji (jak ja) a jak policja to poprostu dodajesz gazzu :] a za 1 razem jak cie zlapia to najwyzej spuszcza ci powietrze jak nie bedziesz przeginal oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wypowiedz zabrzmia az nazbyt powaznie.

Na 4um mozna, radzic - ale nie namawiac do glupoty.

 

Moze jestem tylko TROCHE starszy, ale z pewnoscia Ty nie jestes odemnie TYLKO troche mlodszy...

 

...tyle odemnie.

 

 

EDIT:

 

Ziolerz. Spowodój wypadek albo kogos potrąc niezarejstrowanym motocyklem to idziesz siedzieć i płacisz mega odszkodowanie albo komus rente do konca życia.

Niestety nie prowodyr wypadku, a jego opiekun - i tu jest dodatkowy bol ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od pewnego czasu zauwazylem ze kolega zielorz jest bardzo zadowolony z tego ze jak widzi policje to ucieka- jest buntownikiem :D. Wogole bardzo imponuje mi swoja odwaga i sprytem hehe. Oto fragmenty jego innych postow:

"Dokumenty ???? a po ci co dokumenty spisz tylko umowe z kupujacym najlepiej jak by kupujacy mial jeszcze umowe z poprzednim wlascicielem yzki i tak nie zarejstrujesz a jak policja to odkrecasz manete ..."

"jak jezdzisz na jakims motorowerze (jakis romet albo komar czy cos :] ) to policja ci nic nie zrobi ja nie bedziesz szalec po drogach ewentualnie spuszcza ci powietrze albo dadza upomnienie "

Moje zdanie jest takie- wystarczy ze jezdzisz w kasku i nie szalejesz przy policji. Zatrzymaj sie- ja latalem bez papieru z powodu braku kasy na motor przez 1,5 sezonu i nic mi nie zrobili (zawsze sie zatrzymywalem). Zazwyczaj spotkanie konczylo sie tekstem policjanta w stylu: "Szerokiej drogi! Dobrze ze masz kask" ;) Nie wiem moze tak jest tylko w moich stronach. Gorzej jest ze straza miejska bo raz jadac Ts50 kolegi straznik miejski (:P ) mowil: "Co z tego ze to 50cc?? Przeciez widze ze to nie motorower. Nie ma pedalow i jest za duze ;) " Po prostu myslalem ze mnie krew zaleje. Wtedy mnie spisali nie wiem za co, ale nic z tego nie wyniklo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: niektorzy zamierzaja jezdzic w terenie wiec po co go rejstrowac ???? mi osobiscie szkoda by bylo kasy aby zarejstrowac moto po to tylko zeby dojechac kawalek gdzie w jakis teren wiadomo jak jedziesz po ulicy nie zarejstrowany to nie cisniesz ile sie da bijac nowy rekord predkosci tylko jedziesz ostroznie co do policji mam uprzedzenie bo oni za nic (przynajmniej u mnie sa tacy nowi:/) spuszcza ci na przyklad powietrze i mam na to przyklad moj kolega ja jechalem na rowerze a on na jakims tam romecie mial lusterka rejstracje wszystkie papiery tylko jeden kwitek od ubezpieczenia co im nie pasilo a musielismy pokonac odcinek drogi o dlugosci maks 20M !!!! i nieszesliwym zbiegiem okolicznosci akurat jechala policja no i wiadomo co bylo dalej narazie policja tylko raz potraktowala nas wporzadku jak jechalismy samochodem w niemczech (to dluuga historia) ale ci byli wporzadku wiadomo nie obylo sie bez mandatu ale pelna kluturka a u nas to tylko strasza ciagle i lapia za nic ze w wiekszosci sklepow bez problemu (nieletni) kupi petardy wode papierosy albo zalatwiaja sobie dragi to nic nie robia tylko jak ktos sobie jedzie przepisowo to trzeba go zatrzymac takie jest moje zdanie o policji jak jest policja to w 80% przypadkow jest problem nie mowie oczywiscie ze jestem swiety :] bo tu bym klamal aha z tym odkrecaniem manety to zalezy gdzie w sensie jak mieszkasz w miasteczku nie duzym albo na jakiejs wsi(bez obrazy raszkow tez nie jest duzy) gdzie taki motorow albo podobnych jest 1 albo nawet 3 to daj sobie spokoj z ucieczkami bo zaraz do domu przyjada :/

Moje zdanie jest takie- wystarczy ze jezdzisz w kasku i nie szalejesz przy policji. Zatrzymaj sie- ja latalem bez papieru z powodu braku kasy na motor przez 1,5 sezonu i nic mi nie zrobili (zawsze sie zatrzymywalem). Zazwyczaj spotkanie konczylo sie tekstem policjanta w stylu: "Szerokiej drogi! Dobrze ze masz kask"
tak jak juz pisalem tak napewno nie jest u mnie jak juz cie zlapia to cos napewno ci wymysla a jeszcze nigdy nie bylo zeby zyczyli szerokiej drogi u nas na patrole jezdzi z reguly 2 policjantow jeden taki wysoki a drugi niski i obydwu mam zle zdanie

ciekawe czy jak oni byli w wieku 13-16 to siedzieli w domu i sie pilnie uczyli :] a strazy miejskiej to u mnie nie ma (naszczescie)

 

 

p.s. gdyby byly jakies powazniejsze bledy w mojej wypowiedzi (ortograficzne tez) to powiedzcie bo to moj 1 tak dlugi post i nie mam ochoty go czytac

 

aha zawsze mam kask i jak z kims jezdze to tez ma kask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...