Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

Nie kazdy jest takim szczęsciarzem jak ENDURO żeby śmigać CR-ką. Mam ten sam problem. Jednak w przyszłym sezonie szykuje sie dobra kasa i KTM EXC 125 2000-2003 YO.

 

To że ENDURO ma CR nie oznacza że ma szczęscie, bo nie dostał jej od tatusia tylko musiał sam pokombinować żeby siano skołować, to wszystko się tak tylko wydaje, wiem bo mi też takie rzeczy wmawiano, jeśli sie ma łeb na karku to można szczeble pojemności i mocy pokonywać bardzo szybko, kasa nie jest przeszkodą tylko trzeba tak myśleć żeby zawsze cos zarobić a nie stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to że jest szczęściarzem bo dostał moto od tatusia tylko że CR to bardzo fajny sprzęt i nie każdego na nią stać. P.S zgadzam się że pieniądze nie są przeszkodą. Wystarczy

łeb na karku
i można zrobić ładną kaske. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xkarlx najlepiej sprzedaj dt50 i kup dt80 bo tuning wyjdzie duzo a moc itak nie ta sama

Dt50r po tuningu bedzie mocniejsza od Dt80 i lzejsza :)

 

xkarlx - sprobuj zadzwonic do Yamahy z pytaniem o blokady w DT50. Ja obstawiam ze tam cos z modulem jest i napewno w dyfuzorze cos siedzi

kasa nie jest przeszkodą tylko trzeba tak myśleć żeby zawsze cos zarobić a nie stracić.

Nic dodac nic ujac. To jest klucz do sukcesu. Jakbym tak nie myslal to bym smigal teraz pewnie jawką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak potrzebowalem kasse to sprzedawalem co mialem komorke (zmienilem na taka zeby tylko szlo zadzownic odebrac rozmowe na niektorych z smsami juz byl problem ;) ) Co nie potrzebne to zaraz sprzedac :) gdzies popracowac sprzedac jakis zlom u dziadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnei tak mysle ze wsadze gaznik nowy modul zrobilem dzisiaj (chyba) wg http://www.dt80.go.pl/blokady.html tego co tam jest napisane to jest zrobione koncowki nie mam ale cos mi nie pasuje ten dyfuzor niby widac spawy na nim ale brak tego metalicznego dzwieku zreszta enduroguymozna sie z toba jakos umowic bys rzucil okiem na to i owo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ENDURO ma CR nie oznacza że ma szczęscie, bo nie dostał jej od tatusia tylko musiał sam pokombinować żeby siano skołować, to wszystko się tak tylko wydaje, wiem bo mi też takie rzeczy wmawiano, jeśli sie ma łeb na karku to można szczeble pojemności i mocy pokonywać bardzo szybko, kasa nie jest przeszkodą tylko trzeba tak myśleć żeby zawsze cos zarobić a nie stracić.

:P :notworthy:Pzdr dla Endurasa .Nawet nie zdajecie sobie sprawe jak uzbierałem na tą Cr 125.Posprzedawałem wszytskie niepotrzebne mi rzeczy.Sprzedałem 2 DT 80 z '93.Sprzedałem nawet tacie kolarke(rower) bez jego wiedzy :-D :mrgreen: za 300zł :P .Poweim jedno jak dążysz do celu to prędzej czy później osiągniesz go.Pzdr Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnei tak mysle ze wsadze gaznik nowy modul zrobilem dzisiaj (chyba) wg http://www.dt80.go.pl/blokady.html tego co tam jest napisane to jest zrobione koncowki nie mam ale cos mi nie pasuje ten dyfuzor niby widac spawy na nim ale brak tego metalicznego dzwieku zreszta enduroguymozna sie z toba jakos umowic bys rzucil okiem na to i owo?

Oj kolego chyba spartoliles modul bo Dt50 i dt80 to 2 rozne motocykle!!!!

 

A ktory to rocznik Dt'tki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja nie chce zaklaadac nowego tematu wiec wypowiem sie tutaj...

TAk wiec oprocz wr mam jeszcze dt 125r zablokowana...

I mam pytanie jak ona powinna chodzic w porownaniu do np. 50 odblokownych albo takich 9KM... bo ta moja super z zewnatrz ale chodzi tragicznie... jedyny motor jaki mi nie odstaje to jakis stray skuter aprilii...

Tak wiec o czym to moze swiadzyc... Poniewa moim zdaniem mimo ze jest zablokowana to powinna jakos isc bo to 125 !! Co mam robic ? remont ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz na zaciągnietym ręcznym :mrgreen: a tak na powage to mysle (oczywiscie moje skromne zdanko 8) ) ze jak wyrypiesz wszystko z tłumika,moduł i jakies tam pierdolu i nie bedzie jeszcze szła tak jak nalezy to chyba remont sie kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...