Skocz do zawartości

KTM najlepszy w dakarze


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś wygrana KTMa mnie nie zaszokowała.

A startowały te Yamahy z napędem na 2 koła??

Chyba nie przyjał się ten wynalazek.

W zeszłum roku było tyle hałasu wokół nich a teraz nic nie słyszałem.

a nasi ? nawet dobrze sie spisali!!

Według mnie bardzo dobrze, :D

chociaż wierze, że stać ich jeszcze na więcej. :D

 

Niestety jak to w tym rajdzie często bywa i tym razem nie obyło się bez ofiar. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wygrana KTMa mnie nie zaszokowała.

A startowały te Yamahy z napędem na 2 koła??

Chyba nie przyjał się ten wynalazek.

W zeszłum roku było tyle hałasu wokół nich a teraz nic nie słyszałem.

 

 

Startowaly, startowaly! Moze ogolnie sie nie przyjal, ale na Dakarze sie spisal. Francuz, ktory na tym startowal, przyjechal 5-ty w ogolnej klasyfikacji i wygral klase 450 powtarzajac zwyciestwo z zeszlego roku. Oprocz tego wygral 3 odcinki w klasyfikacji generalnej ! Bylby trzeci ogolnie, lecz stracil sporo czasu czekajac na lekarzy z Fabrizio Meonim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie zszokowała wygrana KTM-a, to wkońcu firma która produkuje przeważnie motocykle do OFF-ROAD-u i wie jak to się robi.

A piszę przeważnie bo widziałem ścigacza zrobionego przez KTM-a, 8O kopara mi opadła.

Była to rajdowa wersja na tor i brała udział w jakimś wyścigu ale nie pamiętam jakim.

Wcześniej byłem przekonany że KTM robi tylko motocykle terenowe. :!:

 

Brawa dla KTM-a i Polaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mnie tez wygrana KTMa jakos nie zaskoczyla;) Moim zdaniem sa to zajefajne sprzety :D:D i nie ma sie czemu dziwc ze wygrywaja :D:D no i wielkie Gratulacje dla POLAKOW :D:D :D :D

KML chodzi Ci moze o SUPER DUKE 990 :D:D co o nim sadzicie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plocho napisał:

KML chodzi Ci moze o SUPER DUKE 990  co o nim sadzicie  

 

 

Z tego co kojaże DUKE to jest coś w stylu enduraka tylko zrobiony na styl uliczny. :?

Ale nie mówie tu o SUPER MOTO, tylko to coś podchodzącego pod STREETA. :roll:

Tamten o którym pisałem wcześniej to był rasowy SPORT taki jak jeżdzą w GP, cały obudowany plastikiem. 8O

 

 

Pamiętam jak jeden znajomy miał DUKE to była chyba II wersja, ta z pionowo ustawionymi soczewkami z przodu.

Bardzo sobię go chwalił i całkiem nieźle nim wymiatał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KML - pooglądaj moto GP, może się zdziwisz, ale KTMy mają plany zdominowania także wyścigów torowych (podobno kilkadziesiąt lat temu byli mocni w tej dziedzinie).

 

Dla mnie superduke to bomba - gdybym miał brać streetfightera 1000ccm, to na 100% byłby to właśnie ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KML - pooglądaj moto GP, może się zdziwisz, ale KTMy mają plany zdominowania także wyścigów torowych

 

No właśnie już nie oglądam tych wyścigów od kilku lat bo teraz mnie nudzą, więc jestem troche w plecy. :oops:

Odkąd zaczołem śmigać w terenie to oglądam tylko motocross lub freestyle a najlepiej ogląda mi się rajdy typu Dakar. :D

 

To widać że KTM ostro rwie do przodu , ciekawe czy zdominuje japońców w GP, bo co do terenu to wiadomo kto tu żądzi. :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziwna ta dyskusja. Jedni zaskoczeni bo wygrywaja KTM-y inni nie zaskoczeni bo to przeciez swietne maszyny.

 

Oczywiscie, ze swietne. Ale jak nie maja zadnej konkurencji to kto niby mial wygrac. KTM wygrywa od 2001 roku, kiedy to najpierw wycofala sie Yamaha a pozniej BMW. Poczatkiem i w polowie lat 90-tych Peterhansel gromil wszystkich swoja Yamaha a pod koniec tych lat, swietej pamieci Sainct na BMW.

 

KTM jest owszem swietnym motocyklem, ale nie mozemy podniecac sie jego doskonaloscia skoro nie maja z kim walczyc.

 

Fretigne na wr450f2wd jest w czolowce, jednak roznica pojemnosci, a przez to mocy uniemozliwia mu walke o zwyciestwo na dlugich szybkich etapach.

 

Powrot BMW 650GS lub nowe moto Yamahy i KTM bedzie mialo problem. Kropka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...