Skocz do zawartości

kominiarka latem


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę w kominiarce z dwóch powodów, po pierwsze nie chcę przepacać i tak już przepoconego kasku :? Po drugie mam już dosyć wygnieciony kask i lata mi na głowie a kominiarka pełni też rolę wypełniacza :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jezdze bez bo jest za cieplo, a poza tym nie chce mi sie jej ubierac. A jak Ci wali z kasku i nie masz wyjmowanych wkladek to widzialem na allegro preparat w sprayu ktorym psikasz w kask wycierasz i juz masz "wyprany". Niedlugo z kumplem sobie kupujemy bo w naszych nitrosach wkladki sa niestety jak u Ciebie niewyjmowalne.

 

Pozdrawiam.

 

P.S Ale zes teraz temat trafil w srodku stycznia :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja dopiero co kupiłem nowy kask i bede musiał kupic kominiarkę. Stwierdziłem że stary kask był brudny i przepocony. Nie chce żeby z nowym tak samo się stało. Czasami wypiorę kominiarke a kask będzie czysty. Super. Teraz jestem na etapie poszukiwań dobrej ale taniej kominiarki. Widziałem gdzie niegdzie z bawełny za 15zł. Musze ją kupic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko zdarza mi się nie założyć kominiarki pod kask. Musi żar lać się z nieba, a jazda odbywać się tylko na krótkim dystansie po mieście, i to raczej na skuterze niż na Bandicie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie zawsze uzywam kominiarki. W zimne dni z powodow oczywistych a w cieple dlatego ze 100razy latwiej i szybciej wyprac kominarke niz baiwc sie z kaskiem i dzieki emu ze nawet w cieple dni jezdze w kominiarce kask musze prac znacznie zadziej...

 

NIe zakladam jej tylko jak wiem ze wyskakuje do miasta tylko na chwile(np. zalatwic jakas sprawe) i wiem ze nie bede raczej dlugo mial kasku na glowie i bede go wiecej sciagal i zkladal niz w nim przebywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...