Skocz do zawartości

Lotos Semisyntetic 10w40, test długodystansowy.


Idaho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze to co dawno juz ktos powinien napisac.Wiesz Synu Byka-krzyczysz tak samo jak Romek Giertych,moze jednak to Twoje poparcie dla LPRu jest czyms uzasadnione :lol: Nie wiem jaki masz przebieg w tej swojej super extra Yamasze ze wlewasz olej i po ilus tam tysiacach wyglada jak nowy?W moim motocyklu przy zmianie oleju po 10 tys przebiegu(a olej mial wtedy ok 4 tys) olej byl czarny-pewnie silnik jest juz w fatalnej kondycji i musze go zmienic :lol: Pewnie paliwo tez ulega recyclingowi i mozesz je uzywac kilkukrotnie :)

Nie wiem za kogo uchodzisz ,ale podwazasz pewne fakty zgodne(jak zauwazyles) dla wszystkich znanych i cenionych na 4um mechanikow.No chyba ze tak jak Twoj idol Romek widzisz swiat po swojemu i masz na niego wlasny sposob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he, a może jak Syn Byka spuszcza ten olej, to ma założone takie okulary z żółtymi soczewkami. No to wtedy się nie dziwię,że ten olej wygląda jak nowy:D

A może to olej Kujawski z pierwszego tłoczenia??:)

 

Wydaje mi się,że na temat tego oleju, który BULLSON spuszcza z silnika, trzeba napisać osobną publikację, żeby wszyscy niewierni uwierzyli, bo tak to dalsza dyskusja nie ma sensu:D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

To jest ostatni mój post w tym temacie. NIe bede tu zagladał bo szkoda sie denerwowac. Pisanie w tym temacie nie ma sensu. Wydaje sie komus ze jest góry i nie moze byc innych opinii niz jego. Jak bede zmieniał olej to skombinuje kamere i wszystko nagram dla niedowiarków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
Napisze to co dawno juz ktos powinien napisac.Wiesz Synu Byka-krzyczysz tak samo jak Romek Giertych' date='moze jednak to Twoje poparcie dla LPRu jest czyms uzasadnione :lol: Nie wiem jaki masz przebieg w tej swojej super extra Yamasze ze wlewasz olej i po ilus tam tysiacach wyglada jak nowy?W moim motocyklu przy zmianie oleju po 10 tys przebiegu(a olej mial wtedy ok 4 tys) olej byl czarny-pewnie silnik jest juz w fatalnej kondycji i musze go zmienic :lol: Pewnie paliwo tez ulega recyclingowi i mozesz je uzywac kilkukrotnie :)

Nie wiem za kogo uchodzisz ,ale podwazasz pewne fakty zgodne(jak zauwazyles) dla wszystkich znanych i cenionych na 4um mechanikow.No chyba ze tak jak Twoj idol Romek widzisz swiat po swojemu i masz na niego wlasny sposob...[/quote']

Czep sie tramwaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
Ejjj... a gdzie jakaś riposta na mojego posta?:)))

na głupie pytania sie nie odpowiada. Nie wiem jak cie nazwac (nie bede pisał bo na tym forum nie wszytstkie wyrazy sa dopuszcone), ale jesli umiesz czytac to wiesz, ze robie wiecej km w sezonie niz przecietny polski motocyklista. A na swoim motocyklu ostatni raz jezdzilem wczoraj.Spadówa kolego i czep sie tramwaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja mam kilka motocykli do roboty w najbliższych dniach, nie omieszkam zrobić fot wraz z podaniem marki, przebiegu oleju i motocykla. Oby tylko mi ktoś pomógł wrzucić to na jakiś serwer, żeby umieścić foty - będę wdzęczny za pomoc :-). Szkoda że disiaj nie zrobiłem foty, bo zlewałem Castrola Actevo z po przebiegu 6000 km z całkiem zdrowego motocykla. Oczywiście kolor czarny :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy pojawi sie temat "olejowy" na forum , tyle razy zaczyna się kłótnia.

Jak widac olej to poprostu "śliska sprawa" :lol:

 

 

Przed wlaniem oleju "samochodowego" TOTAL 7000 10W40 (mam go gratis) powstrzymuje mnie tylko i wyłacznie obawa czy nie dojdzie do zerwania filmu olejowego przy wysokich predkościach obrotowych rzędu 10.000/min.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
Spoko' date=' ja mam kilka motocykli do roboty w najbliższych dniach, nie omieszkam zrobić fot wraz z podaniem marki, przebiegu oleju i motocykla. Oby tylko mi ktoś pomógł wrzucić to na jakiś serwer, żeby umieścić foty - będę wdzęczny za pomoc :-). Szkoda że disiaj nie zrobiłem foty, bo zlewałem Castrola Actevo z po przebiegu 6000 km z całkiem zdrowego motocykla. Oczywiście kolor czarny :-).

 

Pozdro, Pawel[/quote']

To ze beda czarne to wierze bez fotek, ja z aut jak i nawet MZ (skrzynia biegów) tez spuszczam czarny, ale nie z Yamahay.Tez zapodam dokumentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne... powiedz mi Bullson dlaczego nawet w twojej MZ (gdzie skrzynia jest oddzielnie) olej jest czarny, a w XTZ żółty? Wątpię aby była to wina marki, mialem wiele Yamah, a z każdej schodził czarny olej. Gwarantuje ci, że były one w naprawde dobrym stanie, a pomimo tego olej był czarny... z niecierpliwością czekam na udokumentowanie wymiany oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...