Skocz do zawartości

Sport Naked czy Turystyk co na początek ?


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie masz racje bzyk a ja za to zdanie powinienem przeprosić, to był mój pierwszy post i troche się obawiałem że zaraz znajdzie się kilku maniaków doradzających mi hayabuze czy coś podobngo i drwiących z moich obaw, myliłem się i PRZEPRASZAM widać motorowa brać to spoko ludzie z rozsądkiem i za to BARDZO Was cenie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W sumie masz racje bzyk a ja za to zdanie powinienem przeprosić, to był mój pierwszy post i troche się obawiałem że zaraz znajdzie się kilku maniaków doradzających mi hayabuze czy coś  podobngo i drwiących z moich obaw, myliłem się i PRZEPRASZAM widać motorowa brać to spoko ludzie z rozsądkiem i za to BARDZO Was cenie.

 

To sie wie :) Ogolnie rzecz biorac,ludzie ktorzy naprawde dlugo jezdza juz na motocyklach,i niejedno przezyli udziela Tobie zawsze rzetelnych informacji i podziela sie swoja wiedza.Tyn bardziej ze na niejednym sprzecie jezdzili i maja pewne doswiadczenia.Tylko chlopcy opierajacy swoja wiedze na katalogach i gazetach moga proponowac rakiety o mocach malego promu kosmicznego na pierwszy motocykl.

 

Witam, tez jestem w trakcie poszukiwan pierwszego moto dla siebie i mam przy okazji pytanko: czy z 186cm wzrostu zmieszcze sie na Hondzie CB 750 albo

na Kawie ZR7??  

 

Ja mam 188 i 93 kg i mieszcze sie spoko na CB.ZR tez jezdzilem i pozycja jest bardzo podobna.Takze nie ma problemu zebys znalazl sobie na tych sprzetach wygodna pozycje

 

Jeszcze jedno, pojawił się temat wagi/budowy/wzrostu

mam 176 cm waże 99 kg. mam mały mięsień piwny i jestem dość atletycznie zbudowany.. nie rzeby jakieś tam sterydy ale poprostu tak mnie natura obdarowała

No to wzrost masz taki ze 500 tka nie powinna byc za mala gabarytowo,ale nie wiem czy zmiesci sie za Toba jeszcze plecaczek :D Najlepiej zrob tak jak napisal SirAdam, czyli poprzymierzaj sie do roznych maszyn i bedziesz wiedzial czy pasuje to Tobie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał przedstawisz się że jesteś ze Śląska. Jeżeli niedaleko Katowic to możemy bezpośrednio porozmawiać u mnie w firmie.

Masz dobry kierunek tylko dlaczego upierasz się bardziej przy CBF600 jak na początek wystarczy w zypełności dwucylindrówka CBF500 lub nawet coś taniego z używek CB400 lub CB450S.

Najważniejsze aby motocykl podobał Ci się a nie kolegom.

Po wykonaniu serii jazd sam dojdziesz do tego jaki docelowo będzie wybrany przez Ciebie na długie lata.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO SIE CZEPIACIE !!

Ja gdybym mial tyle kasy to bym kupil na bank CBR1100

TO nic ze nie mialem zadnego motocykla z jakas potezna moca.

NOi co??

Moze sie smierci nie boje, ale ten motocykl jest najlepszym turystykiem!! I nawet jesli nie mam doswiadczenia z szybkimi motocyklami to i tak bym go wybrał !! TO jest moje zdanie i niekomentujcie tego wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie czujesz sie na siłach to polecam na początek GS/CB 500 a jesli choć troche wierzysz w siebie to jakąż 600 może Bandit/Fazer... Masz w końcu już troche na karku i rozsądek rownież rozbudowany.... tak że myslę że 600 to dobry początek jak dla dojrzałego goscia....

Do tematy to mam kumpla (mniejwiecej w twoim wieku) nic nigdy nie maił wspolnego z motocylkami... dwa sezony temu kupił XJR 1200 zrobił prawko i przelatał prawie 15000km był w grecji i żyje ma sie dobrze i ma zamiar przesiąść sie na R1.. Tak że wszystko zależy od tego co masz w głowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO SIE CZEPIACIE !!

Ja gdybym mial tyle kasy to bym kupil na bank CBR1100

Chwała Bogu,że nie masz bo tylbo byś namieszał w statystykach dotyczących śmiertelnych wypadków

 

TO nic ze nie mialem zadnego motocykla z jakas potezna moca.

NOi co??

 

To znaczy mniej więcej tyle, że w kwestii jazdy na motocyklach o znacznej mocy jesteś laikiem. Wydaje mi się, że kwestii jazdy na czymkolwiek jestes laikiem, bo krzykacze zawsze tylko dużo mówią, a jak przychodzi co do czego to z zakrętu ich wyrzuca:D

 

Moze sie smierci nie boje, ale ten motocykl jest najlepszym turystykiem!! I nawet jesli nie mam doswiadczenia z szybkimi motocyklami to i tak bym go wybrał !! TO jest moje zdanie i niekomentujcie tego wiecej.

Skopiuj sobie twoją wypowiedź, bo już za jakieś dwa lata będziesz się z niej śmial i powiesz sobie: Boszeee jakiego debila z siebie zrobiłem na 4um publicznym:D

Co do tego czy XX jest najlepszym turystykiem, to można się sprzeczać, bo najpierw jest człowiek, a potem maszyna, także wstrzymaj się od wypowiedzi dotyczących tego,który jest THE BEST;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uwazam ze najlepszym wyborem jest Fazer 600 najlepiej ten lub poprzeni model - jak trafisz moto bez przejsc to na bank bedziesz zadowolony.

A co do mocy , to jak ja wykorzystasz zalezy od ciebie - ja wczesniej jezdzilem motorynka (dawno temu) a teraz przejechalem prawie 10000 km bez przygod :twisted:

Szczerze mowiac na pierwsze moto chcialem sobie kupic Fazera 1000 (145KM) ale niestety nie znalazlem zadnego ktory nie bylby po przejsciach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wicher

daj sobie spokoj, jak chlopak dorosnie (mam nadzieje ze dorosnie, i ze sie wczesniej nie zabije) to sam dojdzie do tego.Teraz Ci i tak nie uwierzy w to co mowisz.

Sorry za OT

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wicher

daj sobie spokoj' date=' jak chlopak dorosnie (mam nadzieje ze dorosnie, i ze sie wczesniej nie zabije) to sam dojdzie do tego.Teraz Ci i tak nie uwierzy w to co mowisz.

Sorry za OT

 

 

 

SirAdam[/quote']

 

poraz kolejny sie wtrace - wiek nie gra tutaj duzej roli, gosc ma juz 17lat, a ze tuman to nic na to nie poradzisz.

 

co do tego xx'a - ja mam 15lat i raczej dalbym rade jechac na nim.... ale jako swojego wlasnego moto nie chcialbym go za nic - tak samo nie chcialbym zx12r, hayabusy - jakos tak wole zgrabne motocykle.....

 

edit: jezeli chodzi o gabaryty - 184cm wzrostu i 66kg, waga ciagle rosnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tekstów w stylu tuman :twisted: !! Każdy woli całkiem co innego, jak mialem 12 lat to pierwszy raz jechalem na mocnym motocyklu , na 750 kumpla kuzyna , noi co zabilem sie ?? nie !! nie wywrocilem sie, fakt postawilo mi kolo bo za mocno przygazowalem, ale czlowiek sie uczy na bledach. Wiec mi nie mow ze nie potrafilbym jechac na XX. Jesli chodzi o jazde na motocyklach to jestem bardzo pojetny, wiec pushek bez takich epitetow !!

Sory ale juz nie wytrzymalem tego napiecia jakie we mnie drzemalo,jak czytalem co piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...