Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może chcesz z warszawy? :biggrin:

Mogę zagwarantować że nie bity, nie szlifowany, nie katowany (nie stawiany na koło i nie palona guma :icon_rolleyes: ). Nawet mi i mojemu braciszkowi i się podoba bo z gustem jest wyposażony w fajne akcesoria. A my nie przepadamy za armaturowymi klimatami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz z warszawy? :P

Mogę zagwarantować że nie bity, nie szlifowany, nie katowany (nie stawiany na koło i nie palona guma :) ). Nawet mi i mojemu braciszkowi i się podoba bo z gustem jest wyposażony w fajne akcesoria. A my nie przepadamy za armaturowymi klimatami :P

 

 

jak ładny to może być stolica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item423117902_yamaha_vir...535_piekna.html

Tutaj masz linka, możesz sobie też fotki pooglądać na zeszłotygodniowej rybce :P

 

Jeśli bardzo bedziesz chciał coś konkretnie to mogę porobić fotki tylko mów jakie chcesz, szczegóły też mogę podać :)

Ojciec chce sprzedać (niestety nie stać go na posiadanie dwóch motocykli), i zamienić na jakiegoś turystykoenduracza, bo jednak na virago to plecaczek ma przerąbane, a moja Mama jeździ :P

 

Aha moto jest naprawdę w super stanie, więc jak chcesz i znasz to możesz śmiało podesłać kogoś z Warszawy na oglądactwo i ekspertyzę, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago 535 to był mój pierwszy super motocykl marzeń. Kiedyś znalazłem artykuł w świecie motocykli (porównanie z en500 chyba) i wzdychałem i wzdychałem. Jak już kupiłem spprowadzoną z niemiec byłem bardzo z niej zadowolony. Kompletna, w świetnym stanie technicznym... malowanie granatowe ze złotym napisem yamaha na zbiorniku. Była świetna:) jeździliśmy z moją żoną i na mazury i do małopolski. Świetny motor, duża ładowność - wg danych 220 kg, który ma więcej ? drag star 650? 1100? obecna moja honda vtx1300 :flesje: co najwyżej zbliżone wartości, a moto małe - 200kg wagi, świetnie się jeździło nawet w dwie osoby. Pamietam powrót z mazur, z giżycka - 8 godzin w deszczu (8 godzin z postojami). mokra nawet gumka w majtkach :wink::) Później wypad do ojcowa, bez kompleksów z dużo większymi maszynkami VN1500, VN800 w trasie "daje rade" polecam zdecydowanie, bezawaryjny świetny motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od wiosny 535 i jestem bardzo zadowolony. Miałem bardzo dużą przerwę i dopiero zacząłem ponownie przygodę z moto. Musiałem trochę przy niej popracować (aku, opony, rezerwa paliwa), ale teraz chodzi jak pszczółka. Zrobiłem już w sezonie 6000 km i mam nadzieję jeszcze pośmigać. Przy niedużym wzroście to świetny moto, można go dobrze kontrolować, a na postoju pewnie podeprzeć, nie tylko czubkami butów. Polecam zaczynającym przygodę lub ją reaktywującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz: nie ma sensu. Różne konstrukcje nie ułatwią dopasowania, a pojemność 250-ki za mała IMVHO na obciążanie kardanem.

Jeśli chcesz jeździć nadal XV250 lub przekazać komuś z bliskich, załóż do niej scottoilera, żeby łańcuszek mieć zawsze tłusty, a felgę czystą, podobnie jak sakwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam pytanko,moze dla niektorych banalne.Gdzie w virago znajduje sie regulator napiecia?Powykrecalam srubki gdzie mozna bylo,posciagalam co sie tylko da i nie znalazlam,pytalam kolegow,2 mechanikow,wszyscy rozkladaja rece. :D :eek:

Edytowane przez Sol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) 2 mechanikow,wszyscy rozkladaja rece. :D :eek:

 

zmień mechaników :) o ile dobrze pamiętam, to pod radiatorem przy "wyjściu" kardana spod ramy. jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jest Chińska kopia Yamahy Virago.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...