Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i witam!

Virago to bardzo dobry wybór jak przesiadasz sie z JAWY. W tej cenie prawdopodobnie będziesz miał niewielki wybór i to tych modeli z małym bakiem paliwa (chyba 7 l ). Na forum kilka osób ma doświadczenia z tym motorem i na pewno Ci pomoże

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles co od niego kupilem vx-a ma virago 535 tyle ze z 98 czy 99 roku, przebieg 7 tys., ale chce za nia bardzo duzo pieniedzy - 15 tys. zl :o

 

Widziałem to Virago. Miało robiony bak. Poprzednio bak był w takim super dwukolorowym malowaniu (ciemno niebieskiz białym chyba) ale gość przyoszczędził i pomalował jednokolorowo- też ładnie ale to nie jest to (przynajmniej dla mnie) Przebieg chyba rzeczywisty. Jak by ktoś był zainteresowany to podjadę z cyfrówką zrobie foto i sie dowiem więcej szczegółów. Ta cena chyba wysoka.

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka...a ja jako że już motocyklem brykałeś troszkę proponuję sięgnąć oczko wyżej a mianowicie na Virago 750...za tą forse kupisz model z początku lat 90...napewno dasz sobię rade...bardzo łatwa w prowadzeniu mimo że waży 240 kg...ma nisko rozłożony środek ciężkości...a i łatwiej będziesz mógł ją sprzedać później...535 jest super ale jeśli już brykałeś motocyklem to szybko stwierdzisz że jednak troszkę mała i będziesz chciał czegoś większego...ja na Wirówę 750 przesiadłem się z Suzi GN 250 i jedyna różnica z którą walczyłem długo to było przyspieszenie i przy nieudanej redukcji chwilowe przyblokowanie tylnego koła...hłe...hłe... :twisted: ...zastanów się oba motocykle są spoko ale takie jest życie i na 100% zmienisz potem sprzęt...a Wirciami 535 rynek jest nasycony...a myślałeś o Suzi LS 650 Savage?...ładny choperek ,tani w utrzymaniu no i jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem to za 8 tysi kupisz w dobrym stanie...pomyśl?..pozdrowienia i dobrego wyboru który sprawi Tobie radość ,bo to moto for you a nie dla innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam!

 

postanowiłem podpiąć się pod temat, bo ładnie i zwięźle brzmi. po co zakładać nowy?

 

virago 535

 

jednak moja sprawa trochę inna. zamierzam sprowadzić virażkę 535 z zagranicy. tutaj moja prośba. na co powinienem zwracać uwagę przy oglądaniu motocykla? na co szczególną uwagę? co powiniem wiedzieć najważniejszego, przed czym zabezpieczyć, żeby mi ktoś nie wcisnął klamota! cały czas mówimy o 535.

 

dziękuję za wszystkie cenne uwagi

 

pozdrawiam

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA WSZYSTKIM! W naszej forumowej rodzince a konkretnie "HALO SZCZECIN" jest milutka Karioka ktora wlasnie wstawila 535 do komisu .Jechalem tym motorkiem chodzi jak nowy.jak sie nie myle to wystawiony jest za 7,5tys. Jak ja odszukac?ZLOTY IMPREZY PRZEJAZDZKI a dalej HALO SZCZECIN.Pzdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z awaryjnością tej yamaszki? Ile trzeba dać, żeby egzemplarz był w dobrym stanie (ale nie cudem albo "da się", tylko prawie każdy dbany z tego rocznika w dobrym stanie)?

Który rocznik gdy kogoś nie może sobie pozwolić na poważniejszą awarię maszyny?

Ile to pali w mieście? Czy to dobry motorek na codzienne dojazdy do pracy (Warszawa) i wypady w weekendy we dwoje?

 

Z tego co widzę na allegro to za 9000zł ciężko będzie coś mniej niż 15letniego (co przy wycieczkowym charakterze motocykla oznaczać może 60tys-100tys km przebiegu). Moim zdaniem to już będzie grat w który trzeba ładować kasę. Mylę się?

 

Proszę o opinie zwłaszcza tych, którzy kupowali oraz użytkowali ten motor (a nie np. Virago 125 czy Maraudera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.virago 535 kupiłem w dokładnie rok temu,przez przypadek.nawet nie miałem wtedy prawka.namówiła mnie żona.moto jeśli zadbane to praktycznie bezawaryjne./niestety nie da się tego powiedzieć o wszystkich,zwłaszcza sprowadzanych przez niektóeych handlarzy-rdza,braki serwisowe itp../niestety sytuacja życiowa przypiliła mnie i jestem obecnie na etapie sprzedaży-muszę zrobić parę lepszych fotek idać ogłoszenia do gazet.szczerze polecam ten model,chociaż dziś wiem, że kupiłbym chba bandita600.przejechałem moim zaledwie około 1600km,wymieniłem na początku sezonu wszystkie oleje ifiltryn nowe opony i dętki oraz aku i jest super.nawet na 5 z 50km/h się super zbiera.v-ki są naprawdę super jeśli chodzi o elastyczność na "dole".generalnie jak to ktoś powiedział nie do zajechania.gdyby coś to rocznik 1993, wkraju od 2003,stan super dużo dodatków i cena promocyjno-zimowa 9999.taniej się nie da.warto.pytania na priv,ew.mail.foty jakiś są z telefonu...pozdrawiam. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy gość ma (miał?) Virago 535 na zbyciu. Rocznik 1992. Cena wyjściowa ok. 9 tys. Przebieg niewielki i raczej prawdziwy, bardzo dobry stan. wiem, bo oglądalem z mechanikiem - chciałem nawet ten motocykl kupić, ale jakoś mi chopperki nie leżą :roll: .

Więc, fv, można kupić dobrą używkę za mniej niż 10 tys.

Mam wrażenie, czytając twoje posty w różnych tematach, że jesteś negatywnie nastawiony :) . Więcej optymizmu i zdecydowania życzę - rób prawko i kupuj moto - przecież się z nim nie ożenisz, a zresztą: zawsze będziesz mógł się rozwieść 8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnych cenach i ilości na rynku Virago 535 można kupić już od 6 tyś. za 90' i młodziej.

przy sprowadzaniu oprócz kupowania oczami sprawdzaj ile jest zdławiony

norma z niemiec to 25kW (pozycja 7 w Fahrzeugbrief) daje to około 120km/h i koszt przerobienia jest dość duży, przy zdławieniu 37kW można to zrobić dużo taniej, ale tu muszą wypowiedzieć się znający temat.Każdy wyciek przy silniku eliminuje ze sprzedaży(moja 15 letnia ma silnik suchy) co świadczy o użytkowaniu niezależnie od lat.Uszkodzenia na chromach, rdza,obicia itp świadczą o dbaniu o motocykl (niezadbany myślę zjechany)

udanych łowów :lapagora: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...