Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo co tutaj tak cicho się zrobiło? Prawie 3 miesiące bez posta? Czyżby odchodziło się już od Virago? Mam nadzieję że nie bo moto wciąż jest często widywane i mimo iż 535 jest strasznie mała to jednak ma w sobie to coś. Na koniec daję obrazek który mnie w szok lekki wprowadził.Jak już był to sorry. http://www.bikes2trikes.co.uk/j/Virago/Fullsize/Trike1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle o zakupie Virago 535 dysponyje 8000zł czy za tę cene kupie dobry motocykl? A może polecicie cos innego jezdzilem sporo Jawa 350?

 

 

Witam

Mam od roku virago 535 spisuje się dobrze poprostu dobrze się prowadzi nima kłopotu z tym motorem

jest świetny polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również o mały włos stałbym się posiadaczem Virażki535 :biggrin:

Nawet miałem jedną upatrzoną, pięknie zrobioną i w dodatku na cudownych wydechach Remusa !!!

Padło jednak na leciwą VT700, ale z zebranych opinii, to praktycznie każdy polecał 535 :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak byś trochę zszedł z ceny to się zastanowię.

 

Jestem właśnie na etapie poszukiwań, ale zakup planuję dopiero po 25 kwietnia.

Jak na razie w pracy mam młyn i dopiero po tym terminie trochę oddechu złapię i czasu na oglądanie.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

szukam czegoś max. do 6500PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hehee ja mam virówke od kilku miesięcy, kupiłem w komisie za siedem... coprawda opony do zmiany , do zarejstrowania ..itp... ale wymieniłem płyny...wszelakiej maści i odpukać wszystko działa beż problemu...myśle że taka optymalna cena na wiróke w dbrym stanie to tak ok. 7 kawałków właśnie........A swoja drogą bo jakoś nie dowierzam ...bo kiupiłem Virówke z 95 r. i ma najechane tylko 22 tys. ...jestem ciekawy ile w tym prawdy....wizualnie i technicznie jak narazie wydaje sie bezszfanku...ale...Czy po przejechaniu 22 tys. na tarczy hamulcowej robią się delikatnie wyczuwalne rowki???Czy nie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oglądałem właśnie zdjęcia Twojego motoru super maszyna marze o takim cudeńku.

Jestem w trakcie poszukiwania takiego motoru. Do tej pory jeżdziłem weteranem SHL.Nie wiem czy poradze sobie z takim motocyklem.Proszę o rade.

 

 

A czemu nie masz sobie poradzic? Virago jest równie łatwa do opanowania. Siadasz, odkręcasz gaz do końca i czekasz aż sie rozpędzi.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...