Skocz do zawartości

Walenie w CBR 1000F rok 91


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SZLAK MNIE TRAFI >>>>.....

silnik caly zlozony , caly moto poskladany , zalewam plyn do chlodnicy i ...

cieknie z silnika , mysalelem ze sie powiesze , o 5 rano wstalem aby sie wyrobic przed zajeciami a tu taki cyrk....

z uruchomieniem czekam do jutro az uszczelnienie wyschnie (24h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku trafilo mnie jak zaczol ciec , ale po chwili zastanowienia , lepiej aby to sie teraz stalo , niz w marcu , kiedy czlowiek bedzie chcial smigac :P , ide wlasnie sprawdzic szczelnosc :P

http://www.bikepics.com/pictures/277113/

http://www.bikepics.com/pictures/277114/ - no i ja we wlasnej osoby

siedze dumnie jak paw na mojej nowej cbr ( z nowym sercem i cialem :P ) moze ktos ma pomysl jak , lub jakie naklejki poodoklejac by podniesc wizualna wartosc motorku? niechece na sportowa, z tylu beda 3 kufry , to ma byc tusystyk :P

p.s to pedalskie siedzenie , niebieskie bede wymieniac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, no to masz cacy sprzecik, nie musisz się martwic ze Cie zawiedzie na trasie. a siedzenie nie jest takie najgorsze, przynajmniej nie wyglada najgorzej na fotach (chyba że ja tez jestem spedalony :P )

 

Piotr Dudek napisał:

prawie wszystkie motocykle po szlifie w pierwszej kolejności powinny mieć rozbierany silnik.

Niekoniecznie cały do ostatniej śrubki, ale napewno pokrywa głowicy i wałki rozrządu a po stwierdzeniu najmniejszego śladu przytarcia dół silnika i kontrola wału ( panewek ).

Powód jest zawsze ten sam - w momencie ślizgania silnik pracował bez oleju z zasady na wysokich obrotach bo rzadko któremu udało się wywrócić na zamkniętym gazie i zdążyć wyłączyć zapłon przed upadkiem

a jak to jest w przypadku endurakow 4T, przeciez one po kazdej wyprawie powinny jechac do serwisu z podanych wyzej przyczyn :? ? bo bardzo czesto w terenie zdarza sie ziliczyc glebe, czy enduro sa jakos lepiej przed tym zabezpieczone??

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. a siedzenie nie jest takie najgorsze' date=' przynajmniej nie wyglada najgorzej na fotach (chyba że ja tez jestem spedalony ;) )

 

[/quote']

 

zerknij tu :

http://www.bikepics.com/pictures/277734/

na fotce yo niewyglada najgorzej , ale w rzeczywistosci to okropnosc ...

ja tez na zdjeciu ladbniej wyszedlem niz w realu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no to na pierwszy ogień, czarne fele z rantami polerowanymi na wysoki połysk:D

 

Myślałem nad jakimiś tribalami na Twój motocykl, bo do srebrnego lakieru, jakieś czarne motywy były by całkiem zjadliwe, ale chyba nieco dresiarskie i zbyt krzykliwe, a Ty chyba jakimś drechem nie jesteś:P

Dlatego tez proponuję jakies skromne naklejeczki informujące laików o marce i typie motocykla;)

 

Hmm, może jakaś wyższa szyba turystyczna??8)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szyba trafiles , szukam wlasnie jakies kokretnej wysokiej , zastanawiam sie jeszcze nad wycieciem z plexi? Znasz moze kogos w okolicy co by takie zeczy robil ??

Ja niechce sport maszyny lub jakiegos je... drecha...

To ma byc turystyczny , z klasa:)

Jak juz pisalem w przyszlosci na tyl 3 kufry ida:)

 

dopisane:

Ale czy czarne fele niebeda robily zlego kontastu z srebrnym?

Moze jakis czarny w srebrny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, zeby był jakiś kontrast, a nie zeby się wszystko w jedną całość zlewało;) Powinieneś mieć czarne fele i np. czarne lusterka, oczywiście siedzenie też czarne i naklejki również8)

 

Co do szyby, to spróbuj zorientować się tutaj: http://mgg.motocyklisci.net/

 

Ponoć robią też na zamówienie, a ich produkty są dobrej jakości.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy niezalozyc nowego tematu :P

Ale do zeczy siedzenie chce zrobic troszke inne takie :

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.php?pic_id=82 zastanawiam sie nad kolorystyka siedzenia

, muwisz ze lusterka czarne bede grac?? , nawed jesli kola jeszcze beda biale??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo bronx, że musisz dochodzić stopniowo do wszystkich zmian. Póki co z białymi felami nie wygląda źle, z czasem możesz je szprycnąć i spolerować ranty. Wydaje mi się, że do srebrnego lakieru właśnie pasują elementy w kolorze czarnym, żadne inne pstrokate i krzykliwe barwy nie nadają się do stonowanego, bronxowego,motocykla turystycznego8)

 

Siedzenie mi się posoba;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik odpalony dzis , tj 26.01.2005 , powiem odrazu ze niejest kolorowo....:cry:

zaczynam litanie :

naJPIER byl problem z ciaknaca rura od chlodzenia - naprawione , chyba , okaze sie po wiekszym obciszeniu silnika

potem jaja z dorwaniem klucza do swiec (sam se swoj musialem zrobic)

a i jeszcze prawie wywrotka przy zalewaniu olejem magistrali....

no i przyszla chwila na odpalenie , samostart w gardzielach , akum na maxa zaczynamy naqciskac starter, chwycil obrucil 2-3 razy i jak WALŁO !!![/color] Myslalem ze tlok szczelił !!!! Motor zgasl , wglad wizualny , wyglada ok , to znow zapalay , zapalil , gasze zgaslo ok ,

Spuscilem paliwo z gaznikow i znow zaczynam zapalac

obraca walem , ssa paliwo , puszczam starter (jeszcze nielapie) i zas to DUPNIECIE!!! doslownie taki metaliczny dzwiek jakby zaby sie zazebily , wrucily i wypluly klucz wrzucony meiedzy owe zeby, albo jakby lancuch szczelil i w cos udezyl ....

CO JEST GRANE ?????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SILNIK PO ZAPALENIU PIEKNIE DZIALA , ODGLOS JEGO PRACY JEST PRZEPEIEKNY !!!!

 

A Z TYM WALENIEM TO MZOE NEICH pIOTREK DOKALDNIE NAPISZE ,

JA PO KRUTKO POWIEM ZE TO COS NIBY , ALBO CHYBA Z GAZNIKAMI

 

 

oto co zobaczylem po wykreceniu swiec :

cylinder 1,2,4 swiece wygladaja jednakowo , elektroda taka kawowa, czarna ...

 

swiece na 3 cylidnrze , jest zupelnie inna , elektroda bleciutko zaczerniona , w odniesieniu do tych z 1,2,4 to jest metaliczna jak sruba ze sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...