Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto chodzi ze niema wielkopolski na spisie

Sa dwa miasta Pila i Wolsztyn ale regionu przypisanego tym miastom nie ma :)

 

Sorry wlasnie sprawdzilem juz jest moze moja grzebanina tam to spowodowala :flesje:

 

Nullek sie dopisywal do wielkopolski i to chyba spowodowalo przyspeiszenie :crossy: ale najwazniejsze ze ten regio juz jest i inni moga sie dopisywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nullek prosil aby sprawdzic jak potwierdzic dane no i wpisalem siebie jako wielkopolske a potem wrocilem do mojej prawdziwej lokalizacji i w tedy pojawila sie wielkopolska bo na poczatku niechcialo jej przyjac i pokazywalo jaKO NIEPOTWIERDZONA ALE JUZ JEST I TO NAJWAZNIEJSZE :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nullek prosil aby sprawdzic jak potwierdzic dane no i wpisalem siebie jako wielkopolske a potem wrocilem do mojej prawdziwej lokalizacji i w tedy pojawila sie wielkopolska bo na poczatku niechcialo jej przyjac i pokazywalo jaKO NIEPOTWIERDZONA ALE JUZ JEST I TO NAJWAZNIEJSZE :notworthy:

Dokladnie - najwazniejsze, ze just jest :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

macie racje panowie już jest , zrobiłem troche inaczej i wysłałem meila z moim nr vroc i danymi lokalizacji

i chyba to było potrzebne mniejsza o to ważne że wielkopolska już tam jest a co za tym idzie będzie nas tam więcej mam nadzieje hehehe

pozdro vn-nici :biggrin:

 

 

witam

macie racje panowie już jest , zrobiłem troche inaczej i wysłałem meila z moim nr vroc i danymi lokalizacji

i chyba to było potrzebne mniejsza o to ważne że wielkopolska już tam jest a co za tym idzie będzie nas tam więcej mam nadzieje hehehe

pozdro vn-nici :flesje:

Edytowane przez nullek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kłaniam sie nisko posiadaczom VNów. Zastanawiam sie nad zakupem czego takiego: Oferta na Allegro

 

Co myśłicie o tej ofercie, i w ogóle co możecie mi poradzic . Czego sie wystrzegać i na co zwracać uwagę. Słyszałem też, że serwis tego motocykl jest dość drogi. Jakieś 4 łańcuszki rozrządu mi sie obiły o uszy. Jak te sprawy wygladają w praktyce. Jak na razie ujeżdźam EN 450 z 1985 i nie nazekam, wiec myśle że i nowsze Kawasaki nie powinno mnie zawieśc. Z gory dziekuję za odpowiedzi i wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy motorka Kawasaki VN 750!

W naszym kraju istnieje znaczna grupa posiadaczy chooperka Kawasaki VN 750!. Proponuję, aby stworzyć klub uzykowników tego niewatpliwie sympatycznego motorka. Możemy stworzyc organizację, która będzie organizować zloty, pomagać sobie w utrzymaniu sprawności sprzetu, swiadczeniu sobie pomocy wzajemnej itd. Silna enklawą zamknięta sa właściciele Harley'ów. Nasza przyszła organizacja - w zalezności od głosów jej przyszłych członków może byc zarówno organizacja zamkniętą jak i tez otwartą. Prosze wszystkich zainteresowanych o wypowiedź, czy pomysł jest ciekawy, i czy znajdzie zwolenników. mamy na organizację cały sezon zimowy!:eek2:

Pozdrawiam

 

 

 

Witam >>>>Jeśli tylko czas pozwoli to z nieukrywaną przyjemnością >>>Vulcan >>> myślę że wszystkie moto z tej rodziny powinny znaleźć sie w tym klubie >>>> wspólne zloty ,imprezki a przedewszystkim pomoc w trudnych sprawach związanych z naszymi moto>>> POPIERAM

 

Kłaniam sie nisko posiadaczom VNów. Zastanawiam sie nad zakupem czego takiego: Oferta na Allegro

 

Co myśłicie o tej ofercie, i w ogóle co możecie mi poradzic . Czego sie wystrzegać i na co zwracać uwagę. Słyszałem też, że serwis tego motocykl jest dość drogi. Jakieś 4 łańcuszki rozrządu mi sie obiły o uszy. Jak te sprawy wygladają w praktyce. Jak na razie ujeżdźam EN 450 z 1985 i nie nazekam, wiec myśle że i nowsze Kawasaki nie powinno mnie zawieśc. Z gory dziekuję za odpowiedzi i wskazowki.

 

 

 

Siemasz>>> Nie bojkaj nic bo nie taki diabeł straszny jak go malują >>> to w sumie prosty silnik i wcale nie ma z nim większych kłopotów >>> a łańcuszków nie wymienia się co miesiąc >>> mój ma 30000 mil i jeszcze nie wymieniałem i wcale ich nie słychać. Jeśli śmigasz Kawką to wiesz czego się po nich spodziewać . Ja tam lubię swój motorek a i ten z fotki jest całkiem przyzwoity ale sprawdź go dokładnie ( najlepiej do oglądania weź kogoś kto ma o tym pojęcie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam sie nisko posiadaczom VNów. Zastanawiam sie nad zakupem czego takiego: Oferta na Allegro

 

Co myśłicie o tej ofercie, i w ogóle co możecie mi poradzic . Czego sie wystrzegać i na co zwracać uwagę. Słyszałem też, że serwis tego motocykl jest dość drogi. Jakieś 4 łańcuszki rozrządu mi sie obiły o uszy. Jak te sprawy wygladają w praktyce. Jak na razie ujeżdźam EN 450 z 1985 i nie nazekam, wiec myśle że i nowsze Kawasaki nie powinno mnie zawieśc. Z gory dziekuję za odpowiedzi i wskazowki.

 

 

Witaj

 

Odsyłam do moich wczesniejszych postów w tym temacie. Motorek jest OK. Jeździłem na nim ponad trzy lata. Przebieg tego egz. napewno jest wiekszy. Wszak od wyprodukowania mineło 13 lat! A jak się go ma, to chce sie na nim jeździć z uwagi na "ducha", którego reprezentuje. Jezeli nie jest to wersja dławiona (Niemcy), to jest czym pojechać. Jest wygodny w prowadzeniu. Sprawdź opony - szczególnie tylnią. Zużycie powodujące "kwadratowy" przekrój (jazda zachowawcza) powoduje pewna "nerwowość " w zakrętach. Silnik ma 68 km i to czuć. Ma cardan i ma cztery łańcuszki rozrządu. Sa dostępne ale drogie. Wymiana wymaga wyjęcia silnika. Zużyciu ulegaja także wałki (mniej więcej jedna wymiana na dwie - łańcuszków). Przebiegi do wymiany łańcuszków teoretycznie co 40 - 50 tys. ale zależy to też jak jeździsz. Ważne - jak będziesz oglądał moto, dobrze by było aby właściciel uruchomił go "na zimnym". Wszelkie dające się wysłyszeć stuki, szemrania silnika - po prawej stronie mogą wskazywać na zużycie łańcuszków. Ale z tej klasy motorów jest moim zdaniem Vulkan jednym z lepszych, gdyż łączy w sobie jej najlepsze cechy + sprawność silnika. Warto go tez "dozbroić"

 

Pozdrawiam

:biggrin:

LAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...