Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się zapisuję do was :) chociaż widzę tu dyskryminację VN-ów 1500,1600,2000 .Piszecie tylko 750,750,750 a reszta :)

,VN to wielka rodzina !!

Pozdro All

 

Hej

nie ma mowy o żadnej dyskryminacji, poczatkowo temat dotyczył tylko VN 750, tak jak w temacie

pozdro bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! Witam wszystkich VNowców :icon_twisted: :buttrock: :buttrock:

 

Moim Grzmotem jeżdżę od sierpnia tego roku i mam nadzieję,że na tej stronie forum

 

dowiem się wielu ciekawych rzeczy na jego temat i nie tylko. :buttrock:

 

Ja też chętnie Wam pomogę w miarę swoich możliwości. :buttrock:

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie na jakich oponach jeździcie bo przymierzam się do zakupu ,a winkle lubię i pasowały by opony co by się nie ślizgały .Mam EXedrę Bridgestone.Czytałem ,że twarde jak kloce .Ja nic takiego nie zauważyłem.Napiszcie coś o oponach. ;)

 

Zobaczcie tutaj

tu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście polecam Bridgestone Exedra - jak dla mnie super - nigdy się opona nie uśliznęła, lub Dunlop D404 - też niczego sobie - ale jak coś jest dobre to po co zmieniać...

następny komplet u mnie to Exedry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa ,polecam tym którzy chcą aby ich motocykle warczały jak zarżnięte bydle polecam tłumik w dość przystępnej cenie (jak musiałem wymienić bo ślizg zaliczyłem ) TŁUMIK CHROM 7/461 165,00 zł za komplet !!!!!!! Są to dość popularne tłumiki ale cena jest zajebista i ładnie pasują do motocykla tu macie linka

Sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bębnach nie gram choć kiedyś chciałem, ale muzyki metalowej słucham chyba od urdzenia! :buttrock:

twoj avatar mnie zmylil :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Jeszcze jedna sprawa ,polecam tym którzy chcą aby ich motocykle warczały jak zarżnięte bydle polecam tłumik w dość przystępnej cenie (jak musiałem wymienić bo ślizg zaliczyłem ) TŁUMIK CHROM 7/461 165,00 zł za komplet !!!!!!! Są to dość popularne tłumiki ale cena jest zajebista i ładnie pasują do motocykla tu macie linka

Sklep

wszystkie VN-y nie patrz na temat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie na jakich oponach jeździcie bo przymierzam się do zakupu ,a winkle lubię i pasowały by opony co by się nie ślizgały .Mam EXedrę Bridgestone.Czytałem ,że twarde jak kloce .Ja nic takiego nie zauważyłem.Napiszcie coś o oponach. :icon_mrgreen:

 

Zobaczcie tutaj

tu:

 

 

Jeżdżę na Bridgestone Exedra,tył z 2004r,a przód z 1998r tak jak motocykl.Nie wiem czy

 

jest to pierwsza opona,bo przebieg wynosi +43000km,ale jest już prawie łysa i będę ją wymieniał.

 

Nowa będzie prawdopodobnie znowu Exedra.

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...