Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

a tak z ciekawości

bwoj pisze coś o przebudowie ma ktoś może ciekawe fotki przeróbek z vn 750 w roli głównej ??

kiedyś szukałem na necie ale nic ciekawego nie rzuciło mi się w oczy

pzdr

kawasaki%20vn%20750.jpg

 

moja%20kawa%20grudzie%C5%84%202007.jpg

 

ja%20na%20kawie.jpg

 

Aco ty na to :

[email protected]

Edytowane przez WOBLER-W1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawasaki%20vn%20750.jpg

 

moja%20kawa%20grudzie%C5%84%202007.jpg

 

ja%20na%20kawie.jpg

 

Aco ty na to :

[email protected]

 

 

bardziej chodziło mi o coś w tym stylu :bigrazz:

http://img120.imageshack.us/my.php?image=122729899iq4.jpg

http://img267.imageshack.us/my.php?image=1227298991ln0.jpg

http://img267.imageshack.us/my.php?image=1227298992lo6.jpg

 

fotki zapożyczone kiedyś tam z allegro, mam nadzieje że nikt mnie tutaj nie ukatrupi :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodziło mi o coś w tym stylu

http://img120.imageshack.us/my.php?image=122729899iq4.jpg

tylko ten przód - trzeba wstawić szerokie półki z lekkim przekoszeniem i koło 16" z grubym kapciem :icon_razz:

Aco ty na to :

[email protected]

Wobler - to jest obwieszony a nie przerobiony :wink:

choppery się odchudza i wydłuża :icon_mrgreen:

ale wygląda OK

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy choppery się odchudza i wydłuża czy też obwiesza, ozdabia i ubiera wydaje mi się, że jest to kwestia gustu każdego z nas.

Inni znowu twierdzą (może i słusznie), że chopper jest to motocykl budowlany i powinien być raczej czarny a nie chromowany.

Porównując przedstawione dwa motocykle - ja raczej obstaję przy motocyklu Woblera niż Wilq-a ale tak jak napisałem wcześniej - kwestia gustu każdego z nas - bo jako takiej zasady, czy reguły chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o kwestie przerobienia - czyli przebudowy... bo nie powiesz chyba, że założenie sakw i szyby to przeróbka... a taki było pytanie

poza tym, tak jak piszesz - to kwestia gustu :eek: . Jak dla mnie każde obieszenie czy przeróbka to pewna indywidualność - tak trzymać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy choppery się odchudza i wydłuża czy też obwiesza, ozdabia i ubiera wydaje mi się, że jest to kwestia gustu każdego z nas.

Inni znowu twierdzą (może i słusznie), że chopper jest to motocykl budowlany i powinien być raczej czarny a nie chromowany.

Porównując przedstawione dwa motocykle - ja raczej obstaję przy motocyklu Woblera niż Wilq-a ale tak jak napisałem wcześniej - kwestia gustu każdego z nas - bo jako takiej zasady, czy reguły chyba nie ma.

 

mi chodziło o przeróbki tego typu co wysłałem linki, ale oczywiście takie coś może się podobać ale nie musi jak to zostało stwierdzone "rzecz gustu", mi osobiście bardzo podobają się motocykle przerobione ale ze smakiem, niekiedy powiedziałbym że wyglądają lepiej niż opuściły fabrykę,

każdy ma swoje upodobania niektórzy nie lubią jeździć seryjnymi sprzętami lubią się wyróżniać, a niektórzy nie chcą przerabiać bo lubią sprzęt taki jaki jest :icon_twisted:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

definicja w/g wikipedii:

Chopper - słowo angielskie. Gdy używane w oderwaniu ma wiele znaczeń:

 

Chopper - tasak - narzędzie do rąbania mięsa, topór

Chopper (motocykl) - motocykl, w którym niektóre części zostały usunięte (odrąbane) lub zamienione miejscami

 

ale można polemizować bo źródło o niepewnej wiarygodności :icon_rolleyes:

 

tak czy siak, podoba mi sie przerabianie i przyozdabianie :icon_mrgreen:

a to już kwestia gustu

pozdrawiam

jacky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie sie zarejestrowalem na forum. pomysl o łącznieu sie posiadaczy vn jest calkiem fajny. popieram! wszak od niedawna mam kawasaki vn 750:) mam nadzieje, że uda sie wspolnymi silami cos wykombinowac.

Pozdrawiam.

 

Witaj Błażej---szerokości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej Blazej. Gratuluje zakupu - pomysl jeszcze moze o Vulkan Riders and Owners Club. www.vroc.org . na forum tez jest taki dzial.

 

No i witamy kolejnego uzytkownika Vulkana.

 

 

Cześć koledzy ,właśnie kupiłem vulcana 750 .Jest on z1987r. Właśnie wziąłem się za remont silnika.ma jak zwykle wywaloną panewke na korbie.Dałem wał do szlifu.Szlifierz dorobi panewki.Mam koledzy pytanie: Jestem mechanikiem noi w samochodach oczywiście robi się szlify wału ,ale jak w vulcanie, słyszałem że to może być lipa. Proszę o opinie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...